Головна » 2013 » Лютий » 25
24 лютого в легкоатлетичному манежі міста Бровари відбувся чемпіонат Київської області серед груп тренерів(юнаки та дівчата 1998 р.н. та молоших). В змаганнях взяли участь понад 70 тренерів-викладачів та понад 300 спортсменів.
Участь у цих змаганнях взяли і спортсмени відділення легкої атлетики Яготинської ДЮСШ, вихованці тренерів-викладачів Яценко С.В. та Осауленко О.О.На дистанції 60 метрів у фінальному забігу наш Євген Гамза фінішував четвертим. Також четверту сходинку посів Богдан Бахчеван в забігу на 600 метрів. Валентина Михайлик на дистанції 1000 метрів показала високий результат, також високі результати в бігу на 300 метрів показ ... Читати далі »
Категорія: Яготинська ДЮСШ | Переглядів: 966 | Додав: Yahotynsport | Дата: 25.02.2013 | Коментарі (0)

21-24 лютого в місті Біла Церква проходив особистий Чемпіонат Київської області з класичних шахів. У змаганнях взяли участь 51 спортсмен з майже усіх районів і міст Київщини.
Змагання проходили за швейцарською системою(тривали 9 турів), контроль часу на закінчення партії кожному учаснику – 1 година 15 хвилин. У турнірі взяли участь і представники нашого міста Яготин. Виступ наших шахістів був досить вдалим: двоє майстів "інтелектуальної гри" попали в десятку кращих: Віктор Фесан, посів 5 сходинку з рахунком 6 очок. В активі нашого найсильнішого гравця значиться перемога над минулорічним чемпіоном Київської області, майстром спорту Віктором К ... Читати далі »
Категорія: Шахи | Переглядів: 877 | Додав: Yahotynsport | Дата: 25.02.2013 | Коментарі (0)