Головна » 2012 » Травень » 5 » Легка атлетика. IV спортивні ігри школярів Київської області
07:33
Легка атлетика. IV спортивні ігри школярів Київської області
13 квітня в Білій Церкві відбулися IV спортивні ігри школярів Київської області 2012 року з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь юні спортсмени з 28-ми районів Київщини.
Яготинський район представляли вихованці відділення легкої атлетики ДЮСШ у складі десяти спортсменів. У командному заліку збірна команда Яготинського району посіла 5 місце, пропустивши вперед команди, укомплектовані вихованцями училищ фізичної культури Білої Церкви, Броварів та Білоцерківського району.
В бігу на дистанції 800 метрів серед дівчат перемогу здобула Лілія Процик. Серед юнаків цю дистанцію Владислав Кондратенко пробіг з восьмим результатом.
На дистанції 3000 метрів серед юнаків перше місце зайняв Сергій Курилко - вихованець нашої ДЮСШ, який нині навчається в Білоцерківському спортліцеї.
На дистанції 1500 метрів серед дівчат третє місце зайняла Василина Драбик, а Марина Базилюк - восьме. На цій дитсанції серед юнаків Олексаендр Івахно посів 5 місце.
У спортивній ходьбі на 3000 метрів п'яте місце - у нашої Ніни Пестич.
На дистанції 200 метрів теж п'ятою була Аліна Большакова. На "сотці" серед дівчат до десятки найкращих потрапила Жанна Марченко, а серед юнаків - Євген Алдакімов.
В естафетному бігу 4Х100 метрів серед дівчат срібло завоювали наші бігунки Жанна Марченко, Василина Драбик, Аліна Большакова та Лілія Процик. Яготинські юнаки(Владислав Кондратенко, Євген Алдакімов, Олександр Івахно, Сергій Курилко) у цій дистанції були п'ятими.
Готували спортсменів до змагань тренери-викладачі з легкої атлетики Яготинської ДЮСШ С.О.Осауленко та С.В.Яценко.
Ю.Стовбчатий
директор ДЮСШ
Категорія: Яготинська ДЮСШ | Переглядів: 758 | Додав: Yahotynsport | Рейтинг: 4.0/1