Головна » 2013 » Січень » 28 » Волейбол. Всеукраїнський турнір "Кубок Ірпіня"
18:11
Волейбол. Всеукраїнський турнір "Кубок Ірпіня"

Цими вихідними в місті Ірпінь проходив Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчаток 1999-2000 років народження "Кубок Ірпеня". В минулому році наші дівчатка зайняли друге місце. В змаганнях взяли участь вісім команд: з Київа, Ірпеня Київської області, Житомира, Коростеня Житомирської області, Чернігова, Світловодська Кіровоградської області, Каніва Черкаської області та нашого міста Яготин. Матчі проходили по коловій системі до двох переможних партій. Турнір пройшов на досить високому організаційному рівні, всі команди залишилися задоволеними. Команди були зібрані досить сильні, всі матчі тримали глядачів у напрузі. Наша волейбольна команда показала свій характер, волю до перемоги. Серед восьми колективів вихованці тренера Надії Чужої зайняли шосту сходинку турнірної таблиці, перемігши команди обласних центрів - Київ(2:0) та Чернігова(2:0).
Тренерський склад команди щиро дякує батькам вихованців спортшколи, за рахунок який відбувся виїзд на ці змагання.
Технічні результати турніру дивіться тут

Категорія: Яготинська ДЮСШ | Переглядів: 579 | Додав: Yahotynsport | Рейтинг: 0.0/0