13 січня в спортивному залі ДЮСШ відбудеться 2 тур чемпіонату Яготинського району з футзалу серед команд вищої ліги. Найбільшу увагу привертає матч "Прапор" - "Автолідер", який відбудеться о 15-00 годині. Це буде так званий "матч за 6 очок". Хто переможе - той і отримає психологічну перевагу. В минулому році перемогу святкували гравці "Автолідера". Тож команда тренера О.А.Мороза буде намагатися реваншуватися. В турі пари розподілені таким чином, що команди, які перемогли в першому турі грають між собою, а які програли - між собою. Але, на нашу думку, в парі "Газовик" - "Максимум" інтригою і не пахне, а от в парі ФК "Фарбоване" - "Кристал" буде цікаво поспостерігати за перебігом гри. Три команди("Автолідер", "Прапор", "Газовик") набагато сильніші за свої суперників. Їхні матчі проходять в одну сторону. Більш цікавіше спостерігати за рівними командами - тут є і інтрига, і накал, і емоції. Це, звичайно, не вина лідерів футзалу району. Командам треба підтягуватися до рівня фаворитів. Повний розклад матчів команд вищої ліги дивіться тут
12 січня в приміщенні спортивного залу Черняхівської школи стартує першість району з футзалу серед команд першої ліги. На першому етапі команди зіграють по коловій системі, потім 4 кращих колективи будуть вирішувати, хто є найкращий, а інші 4 команди - у фіналі за 5-8 місця. В день будуть проходити по 2 тури. В змаганні візьмуть участь 7 сільських команди, а також команда спортивного товариства "Спартак". Детально про розклад першої ліги дивіться тут
|