Головна » 2012 » Червень » 12 » Командний чемпіонат Яготина
09:22
Командний чемпіонат Яготина
10 червня за вікном +24 по Цельсію показав зранку вуличний градусник, а більярдний клуб "Гранд"  продовжує боротьбу з літнім застоєм і збирає 24 спортсменів більярдистів на Командний Чемпіонат міста Яготина з "Вільної піраміди". Щоб відразу внести ясність на рахунок даної пори року, скажу що лиш деякі київські мегаклуби можуть похвалитись такою кількістю учасників. Всі знають, що в нас завжди двері відкриті для всіх охочих спортсменів, і ми як організатори завжди йдемо їм на зустріч. Так і цього разу були внесені зміни в регламент проведення турніру. Кількість учасників в команді так і залишилась - 3 чоловіка, а от система ігор стала іншою. Тепер після традиційного жеребкування між командами розпочалась боротьба за максимальну кількість набраних балів, які вони набирають граючи кожен з кожним за круговою системою до 2-х перемог. Кожна виграна партія це один бал. В двобої команд максимальна кількість зустрічей між її представниками була 9. Але при такому розкладі випливає наявність так званої критичної різниці, яка може зупинити подальшу гру всієї команди навіть після 5 зустрічей. Насправді ж цього трапитись просто не могло, тому що всі команди формувались з врахуванням положення спортсмена в загальному рейтинзі. Тобто кожна команда складалась з одного найбільш досвідченого гравця, одного так званого середнячка і відповідно одного любителя. Згідно з цим розподілом для кожного з цих гравців стояло завдання, - для професіонала принести своїй команді максимальні 6-ть із 6-ти балів, для іншого 4-ри з 4-ьох, а спортсмену з найнижчим рівнем слід було здобувати 2 бали в зустрічі з подібним гравцем протилежної команди. Членам команд було дозволено радитись та підказувати один одному за умови, щоб це не вплинуло напсихологічний настрій суперників. Капітани своїх підрозділів поставили задачі і почалась битва. Все йшло за планом, сильніші перемагали слабших і близько восьмої вечора ми вже мали    команди-півфіналісти. Перший півфінал був досить швидкий. Команда "Закон" в складі Кісіль Р.,  Кузнецов О. , Скороход Є. засиділась в чеканні свого ще досить гарячого супротивника - команду "Карамболь" в складі Курилко О., Ковальчук К., Карнарук С. і з 6-ти зустрічей змогла набрати лише 2 бали проти 10. Другий півфінал був просто запеклий, адже в ньому лише кількість забитих куль змогла визначити команду-переможець. І саме 7 куль дало змогу команді "Легіон" в складі Сорока А., Кожушко Ю., Пінчук С. пройти в фінал турніру, а команді "Перемога" в складі Лугин В., Ковальчук В., Рубан Є. зайняти достойне 3-тє місце.
Фінальна зустріч між командами "Легіон" і "Карамболь" проходила вже досить пізно, спортсмени були дещо стомлені, але боролись відчайдушно. В кращу сторону хочеться виділити Карнарука Сергія, який показав як слід грати з сильнішими спортсменами, приніс вагомі бали своїй команді і отримує почесне звання "прорив року" А от Курилко Олександр переміг в номінації "максимальний результат", адже всі зустрічі на турнірі він переміг. Та не забуваємо, що сьогодні в нас командний
залік. Тому в фіналі перемогу святкувала команда, в якій всі її представники грали найкраще, і на даний момент переможцем Командного Чемпіонату міста Яготина 2012 року стала молода команда "Легіон".
Категорія: Більярд | Переглядів: 769 | Додав: Yahotynsport | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: