Головна »
2013 » Лютий » 4 » Першість Яготинського району. 3 тур
18:04 Першість Яготинського району. 3 тур |
Завершується регулярна Першість Яготинського району з футзалу серед команд першої ліги. Командам залишилося провести лише один тур. В змаганні сільських колективів інтрига набагато більша ніж у змаганні міських команд. Лише в останніх матчах вирішиться хто потрапить до четвірки кращих, щоб позмагатися за нагороди першості. Ще більше закрутила напругу нічия між гравцями с.Черняхівки та збірною командою товариства "Спартак" і тепер "спартаківцям", щоб потрапити до квартету потрібно перемагати лідера - футболістів с.Богданівка. Переможець "регулярки" ще не втратив жодного очка. Богданівці зараз виглядають на голову сильнішими від своїх суперників. Було б цікаво подивитися на них у Вищій лізі. Найлегший суперник у черняхівців - вони в останньому турі будуть грати проти гравців с.Сулимівка. А найцікавішим матчем буде Ничипорівка - Кулябівка. Більше інформації про Першу лігу дивіться тут
|
Категорія: Футзал |
Переглядів: 651 |
Додав: Yahotynsport
| Рейтинг: 3.7/3 |