ФУТБОЛ
2001 рік
ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИЩА ЛІГА

Призери Вищої ліги: "Податкова академія" Ірпінь, "Динамо" Чапаївка, "Аякс" Ксаверівка
Кращий бомбардир - Беца Степан("Аякс") - 27 м`ячів
Суперкубок Київської області: "Податкова академія" Ірпінь - "Україна" Красна Слобідка - 0:1, 3:0
Призери Першої ліги: "Зірка" Журавлиха, "Зоря-КЛО" Королівка, "Взуттєвик" Бровари
Кубок Київської області: "Україна" Красна Слобідка(Кикоть Павло) - ФК "Буча" - 1:0(Комков Євген)
Меморіал Олега Макарова: "Ригонда" Біла Церква - ЦСКА-3, Київ - 1:1, по пенальті - 5:4 Кращий воротар - Новиков Руслан("Ригонда") Тренер - Лазоренко Вадим
Меморіал Миколи Кирсанова: "Система-Борекс" Бородянка(Віктор Жилін) - ЦСКА-3, Київ - 4:0

1 тур
«Прапор» - «Нафто» с.Проліски Бориспільського району – 2:0
2 ТУР
«Борисфен-2» с.Щасливе, Бориспільського району - «Прапор» - 2:1
За час, який пройшов з моменту старту чемпіонату Київської області у вищій лізі, «Прапор»(АТ «Яготинський маслозавод») вже провів дві гри, щоправда, з різним успіхом.
Спочатку наші хлопці помірялися силами з командаю «Нафто»(село Проліски Бориспільського району). Гра відбулася на стадіоні цукрозаводу за палкої підтримки наших болільників. Це було однією з прични того, що «Прапор» успішно дебютував у цьогорічному чемпіонаті. На 15-й хвилині другого тайму рахунок у матчі відкрив Ігор Сирчин після передачі капітана команди Бориса Волошина, а остаточний на 88-й хвилині встановив Юрій Лазебнов, якому асистував Олександр Смілий.
Дещо потьмарив радість успішного старту матч з командою «Борисфен-2», який відбувся на футбольному полі в селі Щасливе. Деяка розслабленність в нашій обороні, кілька нереалізованих Ю.Лазебновим, Б.Волошиним та М.Ганжею моментів призвели до прикрої поразки «Прапора» з рахунком 1:2, хоч саме ця гра більше прийшлася до вподоби гравцям і болільникам. Єдиний гол в активі нашої команди – на рахунку Юрія Лазебнова.
Наступний свій матч команда зіграє вдома з вишгородською «Чайкою». Гра відбудеться 14 квітня о 14.00 годині на стадіоні цукрозаводу.
О.Мороз
(«Яготинські вісті» від 11 квітня 2001 року)
3 ТУР
«Прапор» - «Чайка» Вишгород – 7:3
Всі попередні зустрічі «Прапора»(АТ «Яготинський маслозавод») з вишгородською «Чайкою» закінчувалися здебільшого з великим рахунком. Гра, яка відбулася 14 квітня, теж не стала винятком з цього правила.
Схоже, що перший гол у ворота нашої команди добре «завів» гравців, і невдовзі Б.Волошин з подачі М.Приймака гідно відповів противнику. Ще двічі поспіль відзначався Ю.Лазебнов.
Але й гості не думали здаватись. Після штрафного(на добиванні) у ворота «Прапора» було забито ще один гол, відповідь на який теж не забарилась – цього разу Б.Волошин «вибухнув» і тричі «покарав гостей».
Після перерви гості знову намагалися організувати гру, але все скінчилося тим, що команди тільки обмінялися голами(зі штрафного відзначився О.Чубур).
Здається, що гравцям «Прапора» залишалося тільки радіти перемозі з рахунком 7:3, але за десять хвилин до закінчення гри отримав травму Юрій Лазебнов, а пізніше лікарі поставили невтішний діагноз – «перелом руки» - і заборонили рухатися щонайменше два-три тижні.
Бажаємо нових успіхів команді, а Юрію якнайшвидшого одужання і повернення «у стрій».
О.Мороз
(«Яготинські вісті» від 21 квітня 2001 року)
«Прапор» - «Академія» Ірпінь –
Матч відбудеться 6 травня на стадіоні «Колос» о 17.00 годині.
(«Яготинські вісті» від 5 травня 2001 року)
За тиждень, а саме 4 серпня, стартує друге коло чемпіонату Київської області. Перший етап змагань приніс ряд несподіванок. Нас, звичайно, найбільше цікавлять виступи «Прапора». Так, аналізуючи результати, показані в турнірі, можна помітити, що «Прапор» в гостях зіграв вдаліше, ніж вдома, і поки що посідає 7-ме місце серед 15 команд. Це можна пояснити лише з точки зору психології, тому що у «Прапорі» йде процес зміни поколінь і багато юних гравців не завжди можуть витримати психологічний тиск власного поля і своїх вболівальників, які очікують від них лише перемог. Тому і було кілька відверто слабких домашнії ігор. Звичайно, і 7-е місце після половини дистанції не той показник, яким можна пишатися. Але потрібно зазначити, що наша команда представлена виключно своїми вихованцями і вже кілька років займає високі місця, демонструюючи стабільну, тактичну гнучку і технічну гру, яка подобається вболівальникам. Тому, я думаю, нам слід набратися терпіння і дати новому «Прапору» трохи часу, і він ще себе покаже.
Така нагода у команди буде вже 4 серпня у домашній грі з «Каскадом»(Славутич), а останньою репетицією до початку другого кола стане матч 31 липня вдома з командаю «Європа»(Прилуки).