Головна » Баришівський район
4 і 5 січня в березанській школі №4 було проведено 1-й районний кубок з міні-футболу. Турнір зібрав 12 команд, які за сліпим жеребом було сформовано 4 підгрупи, переможці яких виходили до півфінальної стадії, команди, які посіли 2-е місце виходили до півфіналу, але втішного турніру. Морозівська команда, вигравши группу, на наступний день віддала своє право грати в 1\2 баришівському "Альянсу", котрий програв фаворитам "Кварталу", а в боротьбі за 3-е місце в серії післяматчевих пенальті коржівському "Трубіжу". В фіналі ж зійшлися березаньський "Будівельник" і фаворит турніру з досвідченими футзалістами Панфіловим і Дорофеєвим баришівсь ... Читати далі »
Категорія: Баришівський район | Переглядів: 773 | Додав: Yahotynsport | Дата: 09.01.2014 | Коментарі (0)