ФУТБОЛ
2002 рік
КУБОК ЯГОТИНСЬКОГО РАЙОНУ

Паралельно з іграми Сільської ліги відбувалися й матчі Кубка району, який і фінішував у світлий День Перемоги на стадіоні цукрозаводу.
Особливістю розв`язки весняного Кубка сезону-2002 стало те, що споконвічні і запеклі суперники «Прапор»(ВАТ «Яготинський маслозавод») та «Олімп»(с.Сотниківка) зустрілися на підступах до фіналу, а не в фіналі, хоча багато хто вважає саме цю зустріч фінальною. 1:0 – з таким мінімальним відривом «Прапор» переміг ветеранів, а володар Кубка повинен був визначитися в очному поєдинку «Прапор» - «Дружба»(с.Капустинці). Вихід до фіналу – це вже показник, але капустяни на цьому зупинятися не збиралися...
Те, що «Дружба» будь-защо намагатиметься втілити свою золоту мрію у життя, свідчила вже перша третина першого тайму. Злагодженій командній грі «прапороносців» капустяни протиставили тактику «від оборони», усе частіше роблячи набіги на ворота суперника. У певний момент тайму «Прапор» навіть виглядав дещо спантеличеним, але загальновизнаний голеадор маслозаводчан Юрій Лазебнов, а згодом і капітан команди Борис Волошин, дещо охолодили «дружбанів» результативними ударами.
Але ненадовго. Якби перемогу присуджували б за самовідданість, то її треба було б віддати капустянам. У другому таймі завдяки надзусиллям вони усе частіше пробували міць оборони суперника, а згодом кілька разів перевірили на пильність і голкіпера «Прапора» Андрія Тарасевича. Одного разу команду врятувала перекладина(фортуна – не інакше, бо після такого ж удару Б.Волошина м`яч потрапив у ворота).
Але перемагає сильніший – Б.Волошин третій гол у ворота «Дружби» забив із пенальті, помстившись за грубу гру проти Ю.Лазебнова. Це вже остаточно підірвало дух команди, а четвертий гол у ворота капустян лише закріпив перемогу(Сергій Федосенко). Окрім вже названих гравців перемогу «Прапора» кували Ю.Івахно, В.Пономаренко, В.Хорольський, Р.Міхно, Ю.Стригун, С.Помазун, Ю.Гуцал, О.Смілий, В.Гришко, О.Тищенко, С.Янгель. У післяматчевому інтерв’ю тренер «Прапора» О.А.Мороз сказав: «Суперник у фіналі був достойний. Лише дякуючи команді та діям голкіпера Андрія Тарасевича маємо перемогу».