ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2002 РІК

Призери Вищої ліги: "Буча-КЛО" Буча, "Зірка" Журавлиха, "Податкова Академія" Ірпінь
Суперкубок Київської області: "Зірка" Журавлиха - ФК "Буча-КЛО" - 1:0, 1:0
Меморіал Олега Макарова: "Динамо-2" Київ - "Борисфен-2" Бориспіль - 1:1, по пенальті - 4:2 Кращий воротар - Шовковський Олександр("Динамо-2") Тренер - Онищенко Володимир. Кращий бомбардир - Мілевський Артем("Борисфен-2" Бориспіль)
Меморіал Миколи Кирсанова: "Нафком-Академія" Ірпінь(Олег Федорчук) - "Альянс" Київ - 2:1

«Агро-Віта» Ставище – «Інтершкіра» Бровари – 2:1

Протягом сезону за звання переможця змагалося 17 команд. Формула чемпіонату передбачала багатоступінчату модель. Усі команди були розподілені на три групи за територіальною ознакою. Яготинський «Прапор» на цьому етапі змагався з командами Броварів, Березані, Баришівки та Переяслав-Хмельницького. Посівши 2 місце в групі, разом з броварчанами футболісти «Прапора» вийшли до наступного етапу.
На другій стадії 10 найкращих команд були розподілені на 2 рівноцінні у спортивному відношенні групи. Тут нашими суперниками стали команди Макарова, Білої Церкви, Рокитного та Нових Петрівців. Набравши 9 очок, «Прапор» виборов перше місце і разом з командою Білої Церкви вийшов до півфіналу. Суперником яготинців стала команда «Інтершкіра» з Броварів.
У двохраундовому поєдинку «Прапор» поступився з мінімальним рахунком(0:1 у Броварах та 1:1 – вдома). У другому півфіналі команда «Агро-Віта»(Ставище) подолала білоцерківський «Комунальник» - 3:1 та 5:0.
27 жовтня в м.Бровари відбувся заключний етап. Спочатку у матчі за третє місце зустрілися «Прапор» та «Комунальник». На 20-й хвилині першого тайму наші суперники після чудового удару з кута штрафного майданчика у верхній кут воріт повели в рахунку. Він, незважаючи на відчайдушні зусилля «Прапора», зберігався до 67-ї хвилини, поки за справу не взявся юний яготинський півзахисник(йому лише 17 років) Юрій Гуцал. З інтервалом у 13 хвилин він провів два м`ячі у ворота «комунальників». Асистували йому при цьому досвідчені Юрій Лазебнов та Борис Волошин. Після цього суперники вдалися до масованої облоги воріт голкіпера Андрія Франчука, який у ці хвилини зіграв надійно. За дві хвилини до закінчення матчу Юрій Лазебнов завершив ним же розпочату комбінацію – 3:1. Ми перемогли!
Після матчу голова обласної федерації футболу Олександр Тютюн вручив кожному гравцеві команди пам`ятні медалі.
Протягом сезону команді добитися успіху допомагали: Борис Волошин, Микола Ганжа, Володимир Гришко, Юрій Гуцал, Юрій Івахно, Юрій Лазебнов, Володимир Осьмак, Анатолій Перетятько, Сергій Помазун, Віктор Пономаренко, Анатолій Родак, брати Олександр та Ігор Смілі, Юрій Стригун, Андрій Тарасевич, Валентин Ткаченко, Юрій Тимошенко, Сергій Федосенко, Андрій Франчук, Віктор Хорольський та Сергій Янгель. Звісно, таким результатом команда завдячує і своєму безмінному тренеру Олександру Анатолійовичу Морозу.
А потім відбувся матч за перше місце. В упертій боротьбі команда «Агро-Віта», основу якої становили легіонери з Вінниці, перемогла броварчан(за яких виступав наш земляк з с.Лозовий Яр Ігор Ляшенко) з рахунком 2:1.
Вітаємо «Прапор» та його тренера з успіхом. Хай щастить вам у грі і таланить у житті!