ФУТБОЛ
КУБОК присвячений ДНЮ ПЕРЕМОГИ
2005 рік

Уже вдесяте на Черняхівській землі проводиться турнір до 60-річчя Перемоги, у свій час заснований справжнім симпатиком футболу, місцевим підприємцем М.М.Пиваком. Попри те, що Микола Миколайович і досі не втрачає спортивної форми і може дати фору багатьом значно молодшим напарникам по команді, він є і багаторічним меценатом численних турнірів з різних видів спорту.
Ось і цього разу черняхівці на ювілейний Кубок отримали чудовий подарунок – новеньку форму, тож інтрига розгорілася ще задовго до початку змагань. Серйозним випробуванням для команд стала вкрай несприятлива погода, однак на запалі гри вона не позначилася.
Фарбованці після свистка головного судді В.М.Хвостікова кинулися в атаку, і значна половина першого тайму була явно на їх користь. Не забарився і результат – якихось 5 хвилин знадобилося суперникам господарів, щоб нестримна куля від ноги С.Гусєва пронизала досі незайманий простір воріт.
Команда Черняхівки явно не збиралася поступатися на власному полі, тож поволі шальки терезів почали вирівнюватися і на перерву команди пішли з паритетом голів 1:1 після влучного удару М.Зборщика.
Гра не завершилася і тоді, коли сітка воріт удруге напнулася від потужного удару О.Семперовича з Черняхівки, але до завершального свистка судді жодна із команд не відзначилася результативністю.
Хоч Кубок і залишився на батьківщині, та суттєві призи отримали кращі гравці обох команд. Футбольні м`ячі з рук М.М.Пивака отримали кращий воротар – А.Тарасевич, захисник С.Любко, півзахисник В.Лацько(Фарбоване) і нападник М.Зборщик.
Також отримав нагороду від організаторів В.Л.Пінчук – «ветеран» черняхівського футболу. Він не пропустив жодних змагань напротязі 10 років.

(«Яготинські вісті» від 14 травня 2005 року)