15.04.2006 с.Супоївка «Старт»(Супоївка) – СК «Ничипорівка» - 1:2
15.04.2006 с.Сотниківка «Маяк»(Сотниківка) – ФК «Двірківщина» - 2:9
16.04.2006 стадіон ДП «Яготинський цукрозавод» МАУП – «Промінь»(Панфили) – 3:1
16.04.2006 с.Сулимівка «Промінь»(Сулимівка) – «Насіннєвик»(Лемешівка) – 2:10
16.04.2006 стадіон ДП «Яготинський цукрозавод»ДЮСШ – «Урожай»(Черняхівка) – 2:0
16.04.2006 с.Жоравка «Стріла»(Жоравка) – «Колос»(Лозовий Яр) – 4:5
16.04.2006 стадіон ДП «Яготинський цукрозавод» «Фортуна» - «Космос»(Фарбоване) – 9:2

(«Яготинські вісті» від 19 квітня 2006 року)

ДРУГИЙ ЕТАП
22.04.2006 стадіон ДП «Яготинський цукрозавод» МАУП – «Чумгак»(Богданівка) – 4:3
22.04.2006 стадіон ДП «Яготинський цукрозавод» ДЮСШ – «Фортуна» - 1:8
22.04.2006 с.Двірківщина ФК «Двірківщина» - «Насіннєвик» - 6:1
24.04.2006 с.Фарбоване СК «Ничипорівка» - «Колос» - 0:3

(«Яготинські вісті» від 29 березня 2006 року)

ТРЕТІЙ ЕТАП
28.04.2006 стадіон ДП «Яготинський цукрозавод» МАУП – «Фортуна» - 2:3(дод.час)
28.04.2006 с.Двірківщина ФК «Двірківщина» - «Колос» - 4:2

(«Яготинські вісті» від 6 травня 2006 року)

ЧЕТВЕРТИЙ ЕТАП
07.05.2006 стадіон ДП «Яготинський цукрозавод» «Фортуна» - «Дружба»(Капустинці) – 4:0
08.05.2006 с.Двірківщина ФК «Двірківщина» - «Кристал»(цукрозавод) – 2:5

Півфінальної стадії дістався розіграш кубка району. У святкові дні відбулось два матчі: «Фортуна» після важкого виграшу у студентів МАУПу у зустрічі з капустинською «Дружбою» була більш переконливою – яготинці виграли 4:0(хоча вже у самому дебюті матчу могли отримати три голи у свої ворота, але блискуча гра кіпера В.Малюги та фатальне невезіння капустян укупі посприяли тому, аби ворота «Фортуни» залишились «сухими»). Отож, призер кількох останніх чемпіонатів району у боротьбі за трофей поступається дебютанту.
А посилений новими виконавцями «Кристал» на виїзді без особливих зусиль здолав ФК «Двірківщина» - 5:2. Довівши на початку другого тайму рахунок до розгромних 5:0, цукрозаводчани збавили оберти і дали супернику можливість зробити результат гри більш пристойним.
Тому у півфіналах два учасники обласних змагань гратимуть з не менш достойними суперниками: «Прапор» з «Фортуною», а ФК А.Шевченка – з «Кристалом».

(«Яготинські вісті» від 13 травня 2006 року)

1/2 ФІНАЛУ
14 травня 2006
ФК А.Шевченко – «Кристал» - 3:0
«Фортуна» - «Прапор»(маслозавод) – 3:1(дод.час)

Незважаючи на розгромну поразку 13 травня від «Прапора» в матчі першості Київської області, гравці ФК А.Шевченка бойового духу не втратили і у піВфінальній грі кубка району не зовсім очікувано перемогли – наче не було ні втоми, ні емоційного пригнічення після вчорашнього побиття – значно посилений цього сезону цукрозаводський «Кристал» - 3:0(В.Ярош-2, Сич).
Сенсаційним можна назвати і результат іншого півфіналу: «Фортуна» виграла у «Прапора»(3:1). До останНьої хвилини маслозаводська команда завдяки красивому голу В.Гришка вела перед, але наприкінці матчу ветеран Ю.Куць зрівняв рахунок, а в додатковий час хлопці з «Фортуни» забили ще два голи у ворота «Прапора». Отож, фінал не дуже прогнозований: «Фортуна» - ФК А.Шевченка. Доля кубка вирішиться 25 червня у рамках святкування Дня молоді.

(«Яготинські вісті» від 17 травня 2006 року)

ФІНАЛ
25.06.2006 стадіон «Колос»
«Фортуна» - ФК А.Шевченко – 1:0

У неділю, 25 червня, знайшов своє логічне завершення розіграш кубка району.
У фінальному матчі зійшлися «Фортуна» і ФК А.Шевченка. Команди боролися одна проти однієї, разом – з неймовірною спекою, досвід «Фортуни» наразився на молодечий запал «шевченківців»...
Було ще два цікавих протистояння – одвічний конфлікт «батьки і діти» у футбольному варіанті вилився у протистояння нападника ФК А.Шевченка Сашка Малюги з батьком - воротарем «Фортуни», а Басанець-молодший грав проти батька Басанця-старшого.
Важка гра закінчилась мінімальною перевагою «Фортуни» - 1:0(у другому таймі після подачі О.Чубура з кутового м'яч потрапив до воріт ФК А.Шевченка).
Дещо змазаною вийшла процедура нагородження – здається, хлопцям Стовбчатого варто повторити курс фейр-плей.
Вітаємо «Фортуну» з першим в історії команди виграним турніром. Аби тільки ця історія не була такою короткою, як у «Старої Фортеці»...

(«Яготинські вісті» від 27 червня 2006 року)