КУБОК ЯГОТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ

ФК «Яготин» - «Фортуна» - 2:2, пен. – 5:4
«Олімп» - ФК «Панфили» - 1:1, пен. – 5:4

Фінал
ФК «Яготин» - «Олімп» - 1:0

24 серпня на газон «Колоса» вийшли спраглі після тривалої літньої перерви до гри(та й змушені варитися у власному – без обласних змагань – соку) футболісти – п`ять команд побажали розіграти у бліц-турнірі кубок районної федерації футболу: «Фортуна», ФК «Яготин», «Кристал», сотниківський «Олімп» та ФК «Панфили».
Сліпий жереб і справді виявився таким – вже на цій стадії інтрига була практично втрачена, бо одну групу склади не найсильніші в цьому турнірі панфильська та сотниківська команди, одна з яких стовідсотково і з меншою тратою сил виходила до фіналу. А от у іншій групі один з фаворитів принципових суперників – «Фортуна» і ФК «Яготин» мав попрощатися з надією здобути трофей за довго до вирішальної гри. Так і сталося.
У першій грі ініціатор проведення цього турніру «Кристал» після несмертельного 0:1 у першому таймі матчу з «Фортуною» безвольно «здав» другу половину гри – 0:3 і виліт.
Сотниківці після нічиїних 1:1 у основний час перемогли панфильців(останні виглядали на полі достойно, компенсуючи брак майстерності бажанням і самовіддачею) по пенальті.
Реальним фіналом всього турніру, а не тільки змагань у групі, став матч «Фортуна» - ФК «Яготин». Досвід і довга лава запасних допомагали першим вести 1:0, потім – 2:1. Та у другому таймі «яготинці» виклались повністю. Постійно тисли на оборону супеника і наприкінці матчу таки здобули нічию – 2:2. Стандартна п`ятиударна серія пенальті теж не виявила переможця: по одному сейву воротарів(причому у воротах «містян» за відсутності травмованого штатного голкіпера стояв польовий гравець О.Малюга) – і 4:4. Перший же «понаднормовий» пенальті гравець ФК «Яготин» забив, а хавбек «Фортуни» Є.Кравченко своїм ударом вразив стійку.
Фінал ФК «Яготин» зіграв у «півноги»: і втома давалась взнаки(грали практично без перепочинку після поєдинку з «Фортуною»), і рівень суперника дозволяв не до краю напружуватись: швидкий гол у ворота «Олімпу»(у фіналі підсиленого І.Ляшенком), а більше забити не вийшло. Отож 1:0, і на вулиці ФК «Яготин» подвійне свято.