ФУТБОЛ
ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2010 рік
№ |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р/М |
О |
1 |
ФК "Путрівка" |
23 |
21 |
0 |
2 |
68 - 10 |
66 |
2 |
"Хілд-Любомир" Ставище |
23 |
18 |
1 |
4 |
70 - 17 |
55 |
3 |
"Діназ" Вишгород |
23 |
17 |
4 |
2 |
68 - 15 |
55 |
4 |
ФК "Буча" |
23 |
16 |
3 |
4 |
63 - 18 |
51 |
5 |
"Ліга" Вишневе |
23 |
13 |
2 |
8 |
66 - 31 |
41 |
6 |
ФК "Бородянка" |
23 |
13 |
2 |
8 |
41 - 36 |
41 |
7 |
"Арсенал" Київ |
23 |
7 |
6 |
10 |
29 - 39 |
27 |
8 |
ФК "Біла Церква" |
13 |
6 |
2 |
5 |
18 - 22 |
20 |
9 |
"Моноліт" Київ |
13 |
5 |
1 |
7 |
18 - 35 |
16 |
10 |
"Київська Русь-Богуслав" |
23 |
4 |
3 |
16 |
13 - 49 |
15 |
11 |
"Олімпієць" Переяслав-Хмельницький |
23 |
3 |
3 |
17 |
19 - 71 |
12 |
12 |
"Податковий Університет" Ірпінь |
23 |
3 |
1 |
19 |
11 - 80 |
10 |
13 |
"Рубін" Пісківка |
13 |
3 |
0 |
10 |
8 - 34 |
9 |
14 |
ФК "Баришівка" |
23 |
2 |
2 |
19 |
10 - 45 |
8 |
Кращий бомбардир - Третяк Сергій("Хілд-Любомир")
Суперкубок Київської області: ФК "Путрівка" - ФК "Буча" - 1:0
Призери Першої ліги: не проводився
Кубок Київської області: ФК "Буча" - ФК "Путрівка" - 1:1, по пенальті - 5:4
Кубок регіональних чемпіонів імені П.Безносенка: "Десна" Погреби, Броварський район - ФК "Яблунівка" - 2:1
Чемпіонат Київської області серед ветеранів: Васильківський район, Баришівський район, Білоцерківський район
Меморіал Олега Макарова: "Динамо-мол." Київ - "Десна" Чернігів - 1:1, по пенальті - 4:3 Кращий воротар - Рудько Артур("Динамо-мол.") Тренер переможців - Мунтян Володимир
Меморіал Олександра Щанова: ФК "Буча"(Удалов Віктор) - "Ліга" Вишневе. Кращий бомбардир - Третяк Сергій("Хілд-Любомир") - 3 голи
Меморіал Миколи Кирсанова: "Чайка" Петропавлівська Борщагівка(Олександр Ігнатьєв) - "Вишневе-Динамо" Крюківщина - 2:0
Приз Миколи Васильєва "Найкращому футболістові" - Турчин Юрій(ФК "Путрівка")
Приз Віктора Жиліна "Найкращому тренерові" - Удалов Віктор(ФК "Буча")
Приз Валерія Самохіна "Найкращому воротареві" - Безп`ятчук Дмитро(ФК "Буча")
Приз Віктора Тарасюка "Найкращому оборонцеві" - Черній Сергій("Хілд-Любомир")
Приз Анатолія Демченка "Найкращому напівоборонцеві" - Вишняк Ярослав(ФК "Путрівка")
Приз Віктора Хлуса "Найкращому нападникові" - Третяк Сергій("Хілд-Любомир")
Приз Віктора Побігаєва "Найкоащому снайперові" - Третяк Сергій("Хілд-Любомир")
1 тур
17 квітня 2010
"Діназ" Вишгород - "Вишневе-Динамо" Крюківщина - 0:4
"Податковий Університет" Ірпінь - ФК "Бородянка" - 0:2
"Арсенал" Київ - "Хілд-Любомир" Ставище - 0:2
ФК "Путрівка" - "Олімпієць" Переяслав-Хмельницький - 4:0
ФК "Макарів" - ФК "Баришівка" - 3:0
ФК "Буча" - ФК "Узин" - 7:0
2 тур
24 квітня 2010
ФК "Узин" - "Вишневе-Динамо" Крюківщина - 0:2
ФК "Баришівка" - ФК "Буча" - 0:3
"Олімпієць" Переяслав-Хмельницький - ФК "Макарів" - 2:3
"Хілд-Любомир" Ставище - ФК "Путрівка" - 1:2
ФК "Бородянка" - "Арсенал" Київ - 3:1
"Діназ"Вишгород - "Податковий Університет" Ірпінь - 3:1
3 тур
30 квітня 2010
ФК "Макарів" - "Хілд-Любомир" Ставище
"Податковий Університет" Ірпінь - "Вишневе-Динамо" Крюківщина
"Арсенал" Київ - "Діназ" Вишгород
ФК "Буча" - "Олімпієць" Переяслав-Хмельницький
ФК "Узин" - ФК "Баришівка"
ФК "Путрівка" - ФК "Бородянка"
4 тур
04 травня 2010
"Вишневе-Динамо"Крюківщина - ФК "Баришівка"
"Діназ" Вишгород - ФК "Путрівка"
"Податковий Університет" Ірпінь - "Арсенал" Київ
ФК "Бородянка" - ФК "Макарів"
"Хілд-Любомир" Ставище - ФК "Буча"
"Олімпієць" Переяслав-Хмельницький - ФК "Узин"
5 тур
ФК "Узин" - "Хілд-Любомир" Ставище - 0:3
ФК "Буча" - ФК "Бородянка" - 3:1
"Арсенал" Київ - "Вишневе-Динамо" Крюківщина- 0:2
ФК "Путрівка" - "Податковий Університет" Ірпінь - 6:0
ФК "Макарів" - "Діназ" Вишгород - 1:1
ФК "Баришівка" - "Олімпієць" Переяслав-Хмельницький - 1:1
6 тур
"Зеніт" Боярка - ФК "Узин" - +:-
"Хілд-Любомир" Ставище - ФК "Баришівка" - 5:0
"Податковий Університет" Ірпінь - ФК "Макарів" - 0:9
ФК "Буча" - "Діназ" Вишгород - 1:1
"Арсенал" Київ - ФК "Путрівка" - 0:1
"Вишневе-Динамо" Крюківщина - "Олімпієць" Переяслав-Хмельницький
7 тур
22 травня 2010
ФК "Путрівка" - "Вишневе-Динамо" Крюківщина
ФК "Макарів" - "Арсенал" Київ
ФК "Буча" - "Податковий Університет" Ірпінь
"Київська Русь-Богуслав" - "Діназ" Вишгород
ФК "Баришівка" - ФК "Бородянка"
"Олімпієць" Переяслав-Хмельницький - "Хілд-Любомир" Ставище
8 тур
29 травня 2010
"Вишневе-Динамо" Крюківщина - "Хілд-Любомир" Ставище - 0:2
"Діназ" Вишгород - ФК "Баришівка" - 8:0
"Київська Русь-Богуслав" - "Податковий Університет" Ірпінь - 1:0
"Арсенал" Київ - ФК "Буча" - 0:2
ФК "Путрівка" - ФК "Макарів" - 3:1
ФК "Бородянка" - "Олімпієць" Переяслав-Хмельницький - 3:0
9 тур
05 червня 2010
ФК "Макарів" - "Вишневе-Динамо" Крюківщина - 1:3
ФК "Буча" - ФК "Путрівка" - 0:2
"Київська Русь-Богуслав" - "Арсенал" Київ - 1:1
ФК "Баришівка" - "Податковий Університет" Ірпінь - 1:1
"Олімпієць" Переяслав-Хмельницький - "Діназ" Вишгород - 2:0
"Хілд-Любомир" Ставище - ФК "Бородянка" - 2:0
10 тур
12 червня 2010
ФК "Макарів" - ФК "Буча"
"Діназ" Вишгород - "Хілд-Любомир" Ставище
"Олімпієць" Переялав-Хмельницький - "Податковий Університет" Ірпінь
"Арсенал" Київ - ФК "Баришівка"
ФК "Путрівка" - "Київська Русь-Богуслав"
16.06.2010 "Вишневе-Динамо" Крюківщина - ФК "Бородянка"
11 тур
19 червня 2010
ФК "Буча" - "Вишневе-Динамо" Крюківщина
ФК "Бородянка" - "Діназ" Вишгород
"Хілд-Любомир" Ставище - "Податковий Університет" Ірпінь
"Олімпієць" Переяслав-Хмельницький - "Арсенал" Київ
ФК "Баришівка" - ФК "Путрівка"
"Київська Русь-Богуслав" - ФК "Макарів"
12 тур
"Олімпієць" Переяслав-Хмельницький - "Рубін" Пісківка - 0:1
ФК "Баришівка" - "Хілд-Любомир" Ставище - 0:4
"Київська Русь-Богуслав" - ФК "Бородянка" - 0:4
"Ліга" Вишневе - ФК "Буча" - 1:2
"Моноліт" Київ - ФК "Біла Церква" - 1:4
ФК "Путрівка" - "Діназ" Вишгород - 0:1
"Арсенал" Київ - "Податковий Університет" Ірпінь - 2:0
тур
11 вересня 2010
"Хілд-Любомир" Ставище - "Рубін" Пісківка - 5:0
"Олімпієць" Переяслав-Хмельницький - ФК "Бородянка" - -:-
"Київська Русь-Богуслав" - "Моноліт" Київ - 2:1
ФК "Буча" - "Діназ" Вишгород - 0:3
ФК "Біла Церква" - "Податковий Університет" Ірпінь - 1:0
ФК "Путрівка" - "Арсенал" Київ - 4:1
ФК "Баришівка" - "Ліга" Вишневе - -:+
тур
18 вересня 2010
"Рубін" Пісківка - ФК "Путрівка"
ФК "Бородянка" - "Хілд-Любомир" Ставище - 2:3
"Олімпієць" Переяслав-Хмельницький - "Ліга" Вишневе
"Діназ" Вишгород - "Київська Русь-Богуслав"
"Податковий Університет" Ірпінь - ФК "Буча"
"Арсенал" Київ - ФК "Біла Церква"
"Моноліт" Київ - ФК "Баришівка" - +:-
23 тур
"Моноліт" Київ - "Рубін" Пісківка - 1:0
"Ліга" Вишневе - "Діназ" Вишгород - 0:4
ФК "Бородянка" - "Податковий Університет" Ірпінь - 1:0
"Хілд-Любомир" Ставище - "Арсенал" Київ - 2:1
ФК "Баришівка" - ФК "Біла Церква" - -:+
"Київська Русь-Богуслав" - ФК "Буча" - 0:4
"Олімпієць" Переяслав-Хмельницький - ФК "Путрівка" - 1:4
24 тур
"Діназ" Вишгород - "Моноліт" Київ - 7:0
"Рубін" Пісківка - "Київська-Русь-Богуслав" - +:-
"Ліга" Вишневе - "Податковий Університет" Ірпінь - 4:1
"Арсенал" Київ - ФК "Бородянка" - 2:2
ФК "Путрівка" - "Хілд-Любомир" Ставище - 0:1
ФК "Біла Церква" - "Олімпієць" Переяслав-Хмельницький - 4:1
ФК "Буча" - ФК "Баришівка" - +:-