"Космос" Фарбоване - ФК "Двірківщина" - 0:5
"Нива" Стара Оржиця, Згурівський район - "Олімп" Сотниківка - 1:2
ФК "Лизогубова Слобода" Згурівський район - "Старт" Супоївка - 2:0

ФК «Двірківщина» - «ПРАПОР» маслозавод – 1:6
«Олімп» Сотниківка – «ФОРТУНА» Яготин – 1:2
«Промінь» Панфили – ФК «АВТОЛІДЕР» Яготин – 3:5
ФК «Лизогубова Слобода» Згурівський район – «КРИСТАЛ» цукрозавод – 1:3

24 та 25 квітня на футбольних полях Яготинщини відбулись чвертьфінальні ігри кубка району з футболу.
В Сотниківці «Олімп» приймав «Фортуну». Цікавий поєдинок завершився мінімальною перемогою «Фортуни» 2:1. У першому таймі перевага була на боці яготинців, що вилилось у два забиті м’ячі(Ю.Стригун, О.Громенко), а в другій половині гри на полі домінували сотничани, які відквитали один гол(Р.Закусило), але на більше не спромоглися.
У Панфилах місцеві футболісти приймали одного з фаворитів змагань – команду «Автолідер» з райцентру. Безкомпромісний матч з великою кількістю забитих м’ячів та інтригою до останніх хвилин(ще за десять хвилин до закінчення рахунок був 3:3) завершився перемогою «Автолідера». М’ячі за переможців забили О.Соломко, В.Ярош, І.Остренок, Є.Рубан, О.Малюга, а у господарів двічі відзначився Д.Косов і раз – Н.Геда.
Далеко не легкою прогулянкою виявилась і перша гра цукрозаводського «Кристала», який грав у Лизогубовій Слободі з дебютантом подібних змагань – командою цього села Згурівського району(до речі, згурівчани все більше виявляють бажання брати участь у наших районних змаганнях). Перший тайм пройшов у рівній боротьбі і закінчився з рахунком 1:0 на користь місцевих. Та все ж більш досвідчені футболісти «Кристала» перехопили ініціативу і в другому таймі забили три м’ячі в ворота суперників(О.Головко, Д.Сагайдак, С.Човпінь) – 3:1 перемога цукровиків.
І лише маслозаводський «Прапор» без особливих зусиль переміг команду ФК «Двірківщина» - 6:1. Голи у переможців забили Ю.Лазебнов(4), І.Приймак, С.Гресь, у переможених – А.Кондраток.

В.Висовень
(«Яготинські вісті» від 30 квітня 2010 року)

1/2 фіналу
«ФОРТУНА» Яготин – «Прапор» маслозавод – 1:0
ФК «АВТОЛІДЕР» Яготин – «Кристал» цукрозавод – 4:1

1-2 травня відбулись півфінальні матчі.
В першій грі «Автолідер» приймав цукрозаводський «Кристал».
На чотири м’ячі, забиті «автолідерцями»(І.Остренок, К.Куцопатрий, Ю.Маршевський, О.Малюга) заводчани відповіли одним(Ю.Сагайдак). Хоча у першому таймі «Кристал» досить достойно опирався, але на другу половину гри цукровиків не вистачило. Таким чином, перемігши з рахунком 4:1, «Автолідер» першим потрапив до фіналу.
Наступного дня «Фортуна» приймала маслозаводський «Прапор». Основний час поєдинку завершився бойовою нічиєю – 0:0. А в додатквовий завдяки м’ячу, забитому О.Громенком, «Фортуна» у прямому розумінні таки вирвала перемогу з рахунком 1:0.
Фінал між командами «Автолідер» та «Фортуна» відбудеться 9 травня а стадіоні «Колос» о 13-й годині.
Запрошуємо вболівальників подивитися цей, будемо сподіватись, цікавий поєдинок.

Федерація футболу Яготинського району
(«Яготинські вісті» від 07 травня 2010 року)

ФІНАЛ

«ФОРТУНА» Яготин – ФК «Автолідер» Яготин – 4:1(1:0).
09 травня 2010 року. Яготин. «Колос». 550.
Судді: Хіміченко(Київ), Хоменко, Миськов(обидва – Яготин)
Фортуна: Тарасевич, Сирчин, Дмитренко, Настенко, Козачок, Громенко, Чубур, Кравченко, Віктор Ткаченко, Валентин Ткаченко, Тимощук, Ганжа, Янгель, Гуцол, Ковальчук, Рудь, Стригун, Яценко. Тренер – Ігор Сирчин
Автолідер: Терещенко, Сич, Остренок, Ясинський, Тогобецький, Кукса, Бабич, Купрій, Шекера, Маршевський, О.Малюга, Т.Малюга, Ярош, Куцопатрий, Бельченко, Сапронайтіс, Рубан. Тренер – Микола Басанець
Голи: 1:0 Ясинський(16,автогол) 2:0 Валентин Ткаченко(55) 3:0 Громенко(61) 4:0 Дмитренко(78) 4:1 Шекера(80)
Попереджений: О.Малюга(недисциплінована поведінка)