ФУТБОЛ
КУБОК ЯГОТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ
2010 рік

07-24 серпня в Яготині, на стадіонах «Колос» та «Кристал»(цукрозавод) відбудуться ігри на кубок федерації футболу Яготинського району.
Учасники турніру розбиті на дві групи.
Група «А»: ФК «Автолідер», «Кристал»(ТОВ «Спецтехніка»), ФК «Капустинці»
Група «Б»: «Прапор»(ВАТ «Яготинський маслозавод), «Фортуна», «Нива» Згурівський район
Умови проведення турніру:
Учасники в групах грають між собою в одне коло. Тривалість матчів на груповому етапі – 2 тайми по 30 хвилин. З груп до півфіналу потрапляють по дві команди, які посіли 1-2 місця.
Фінальні та півфінальні матчі проводяться тривалістю 2 тайми по 45 хвилин. У разі нічийного результату виконуються післяматчеві одинадцятиметрові удари(без додаткового часу).

7-8 серпня на стадіоні цукрового заводу відбулись ігри попереднього етапу розіграшу кубка федерації Яготинського району з футболу. Їх результати:

«Прапор» - ФК «Капустинці»

Півфінальні ігри відбудуться 14 та 15 серпня на стадіоні «Колос». Початок о 18.00.

Федерація футболу Яготинського району
(«Яготинські вісті» від 10 серпня 2010 року)

ФІНАЛ
ФК «Автолідер» Яготин – «Прапор» маслозавод – 3:0(1:0)
24 серпня 2010. Яготин. «Колос». 240.
Судді: Хоменко І.В., Висовень В.В., Пономаренко В.В.(всі – Яготин)
Автолідер: Терещенко, О.Сич, С.Сич, Шекера, Ясинський, Бабич,Остренок,Маршевський, Кукса, Малюга, Ярош, Соломко, Купрій, Бельченко, Тогобецький,Колесник,Осьмак,Рубан Тренер – Микола Басанець
Прапор: Франчук, Кобець, Яковець, М.Панченко,Д.Панченко,Лисенко,Волошин,Приймак, Ю.Лазебнов, М.М.Басанець, Ляшко, В.Лазебнов, Бербен, Медведовський, Довгий, Родак, Гресь, Андрієнко. Тренер – Олександр Мороз
Голи: Маршевський(2), Ярош
Попереджені: Ясинський, Кукса – М.М.Басанець

24 серпня на стадіоні «Колос» відбувся фінальний матч кубка федерації Яготинського району з футболу, присвячений Дню Незалежності України.
Цей турнір розпочався із загальних змагань, у яких брали участь шість команд. Потім відбулись півфінальні поєдинки, в яких дві кращі команди – «Прапор» та ФК «Автолідер» вибороли путівки до фіналу. Поєдинок між цими командами завжди викликає підвищену цікавість у глядачів. І ця гра теж проходила при заповнених трибунах.
Цікавий, безкомпромісний матч тримав у напрузі глядачів до фінального свистка. Гравці «Автолідера» виявили в цей день свій кубковий характер і змогли тричі вразити ворота суперника(В.Ярош, Ю.Маршевський-2).
Засновник турніру – голова федерації футболу Яготинського району В.А.Пісківець вручив кубок переможцям – команді «Автолідер». Отримали нагороду і футболісти «Прапора» як фіналісти змагань.
Приз кращого гравця турніру дістався Юрія Маршевському.
Федерація футболу вдячна спонсорам – підприємцям М.М.Басанцю та А.В.Батраку, які виділили кошти на організацію та проведення змагань.

(«Яготинські вісті» від 31 серпня 2010 року)