Києво-Святошинський район - Яготинський район - 2:1
Макарівський район - Вишгородський район - 2:1
Обухівський район - Бориспільський район - 0:6
м.Біла Церква - Макарівський район - 1:0
Бориспільський район - Києво-Святошинський район - 4:2
Матч за 3-є місце
Макарівський район - Києво-Святошинський район - 0:1
ФІНАЛ
Бориспільський район - м.Біла Церква - 2:0

10 квітня на чудовому оздоровчо-спортивному комплексі ФК «Діназ» в с. Лютіж, Вишгородського району відбулась фінальна стадія змагань Четвертих Спортивних ігор школярів Київщини з народного виду спорту – футболу.
Право виступити у фіналі змагань, пройшовши через сито зональних обласних змагань, вибороли збірні команди наступних територіальних одиниць Київської області: м. Біла Церква, Макарівський район, Києво-Святошинський район, Вишгородський район, Яготинський район, Обухівський район, Тетіївський та Бориспільській район.
Слід зазначити, що ці змагання зібрали у фінальній стадії кращі команди області, які в свою чергу були сформовані з кращих футболістів, які мешкають у відповідних районах та навчаються у загально - освітніх навчальних закладах. Тобто зібрання обласних футболістів було найкраще, що відзначили всі фахівці юнацького футболу, які прибули на змагання.
Умови для проведення змагань також були відмінні: вся футбольна інфраструктура повністю відповідала вимогам організації та проведення обласного фіналу. Лютізький стадіон «Діназ» вже доволі давно завоював славу гостинного комплексу, який завжди чемно та затишно зустрічає гостей – футболістів на своїй території.
Згідно затвердженого начальником Київського обласного управління фізичного виховання та спорту міністерства освіти та науки, сім’ї, молоді та спорту України Анатолієм Ільченком положення, вісім команд шляхом жеребкування були розбиті на чвертьфінальні пари.
У чвертьфіналі зустрілись збірні команди Києво-Святошинського та Яготинського; Макарівського та Вишгородського; Обухівського та Бориспільського районів; м. Біла Церква та Тетіївського району.
Практично всі ігри чвертьфіналів пройшли в запеклій, безкомпромісній боротьбі та визначили четвірку півфіналістів та четвірку невдах.
Результати чвертьфінальних ігор: Києво-Святошинський район – Яготинський район 2:1, і Києво-Святошинський район у півфіналі. Макарівський – Вишгородський 2:1 і Макарів йде далі знявши з подальшої боротьби доволі амбіційну команду господарів змагань – збірну Вишгородського району (Тренер Черкай О.М.). У третій грі зійшлися територіальні сусіди збірні м. Біла Церква та збірна Тетіївського району. В запеклому протистоянні ні хто не мав бажання поступатися, але один єдиний м’яч футболістів м. Біла Церква вирішив долю поєдинку, забезпечивши право міським футболістам право грати у півфіналі. В останньому чвертьфінальному матчі зійшлися команди Бориспільського та Обухівського районів. На превеликий жаль в цьому двобої боротьби не вийшло. Шість м’ячів, без відповіді забили вихованці футбольної школи с. Щасливе, які доволі успішно виступають у вищій лізі Чемпіонату України, хлопцям з Обухівського району. Безумовно умови підготовки зазначених команд не рівні та й комплектація команд відрізняється суттєво, але як кажуть «таковы условия регаты».
У півфіналах слабих суперників не було, про що свідчать і результати зазначених ігор. Перша гра цього етапу змагань між командами м. Білої Церкви та Макарівського району не змогла залишити байдужими жодного з присутніх глядачів на трибунах ОСК «Діназ». В безкомпромісному двобої перемогу з мінімальним рахунком здобули футболісти з м. Біла Церква (Тренер Меркушев В.). Другий півфінал видався не менш цікавим. Команди Бориспільського та Києво-Святошинського району подарували глядачам справжній футбольний трілер. Програвавши після першого тайму зустрічі футболісти з с. Щасливе, знайшовши відповідні резерви, зуміли зрівняти рахунок, перевівши матч у серію після матчевих одинадцятиметрових ударів, в яких вони були більш вправними та влучними 4:2 перемога бориспільчан та право виступу у головному матчі змагань.
Матч за трете місце між командами Києво-Святошинского району та Макарівського став справжнім дербі. Хлопці суперники знаючи один одного практично в обличчя намагалися зіграти дуже прагматично не ризикуючи в атаці та забезпечивши надійну оборону власних воріт. В принципі так воно й вийшло, але єдина прикра помилка захисника команди Макарівского району, порушившого правила біля свого карного майданчику призвела до небезпечного карного удару. Виконання, якого було справжнім шедевром. Півзахисник команди Києво–Святошинського району майстерно підкрутив м’яча у карний майданчик макарівців, а захисник підключившись до атаки майстерно в англійському стилі переправив м’яча у ворота макарівців. Трете місце у футболістів Києво – святошинськоо району.
Фінальний двобій пройшов з суттєвою перевагою команди Бориспільського району, які вже в першій атаці досягли свого, забивши м’яча у ворота збірної м. Біла Церква. Після цього взявши м’яч під контроль, зуміли забити ще один гол, забезпечивши собі перемогу у обласній стадії змагань Четвертих ігор школярів Київщини.
Тож побажаємо флагману нашого обласного футболу вдалого виступу у Всеукраїнському фіналі зазначених змагань.