Понеділок, 06.05.2024, 04:16
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ міста БЕРДЯНСЬК З МІНІ-ФУТБОЛУ
2015 РІК
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Агринол" | 13 | 12 | 1 | 0 | 78 - 15 | 37 |
2 | "Жатки" | 13 | 10 | 3 | 0 | 57 - 22 | 33 |
3 | "Промінь" | 13 | 9 | 3 | 1 | 65 - 47 | 30 |
4 | "Вектор" | 13 | 9 | 2 | 2 | 55 - 26 | 29 |
5 | "Ветеран" | 13 | 7 | 1 | 5 | 47 - 44 | 22 |
6 | "Азовське море" | 13 | 7 | 1 | 5 | 61 - 41 | 22 |
7 | "Супер-Темп" | 13 | 7 | 0 | 6 | 57 - 51 | 21 |
8 | "Арсенал" | 13 | 5 | 1 | 7 | 44 - 44 | 16 |
9 | "Євромайстер" | 13 | 5 | 1 | 7 | 39 - 49 | 16 |
10 | "Юність-БМФФ" | 13 | 4 | 1 | 8 | 42 - 73 | 13 |
11 | "Аскет-Шиппінг" | 13 | 3 | 2 | 8 | 42 - 62 | 11 |
12 | "Фортуна-Азмол" | 13 | 2 | 2 | 9 | 31 - 66 | 8 |
13 | "Динамо" | 13 | 1 | 2 | 10 | 41 - 80 | 5 |
14 | "Енергія" | 13 | 0 | 0 | 13 | 24 - 73 | 0 |
Кращий бомбардир - Єремеєв Валерій("Промінь") - 25 м`ячів
Кращий воротар - Грибачов Денис("Агринол")
Кращий захисник - Винник Антон("Агринол")
Кращий нападник - Чебаненко Микола("Жатки")
1 тур
17 січня 2015 року
"Юність-БМФФ" - "Енергія" - 6:1
"Аскет-Шиппінг" - "Фортуна-Азмол" - 3:3
"Арсенал" - "Жатки" - 0:1
"Агринол" - "Промінь" - 8:2
"Супер-Темп" - "Вектор" - 1:2
"Азовське море" - "Євромайстер" - 2:2
"Ветеран" - "Динамо" - 5:5
2 тур
18 січня 2015 року
"Вектор" - "Азовське море" - 2:0
"Жатки" - "Супер-Темп" - 4:3
"Промінь" - "Аскет-Шиппінг" - 8:1
"Агринол" - "Енергія" - 9:0
"Динамо" - "Євромайстер" - 1:2
"Фортуна-Азмол" - "Арсенал" - 0:6
"Ветеран" - "Юність-БМФФ" - 3:4
3 тур
"Промінь" - "Арсенал" - 4:3
"Аскет-Шиппінг" - "Енергія" - 4:3
"Супер-Темп" - "Фортуна" - 5:2
"Азовське море" - "Жатки" - 2:4
"Агринол" - "Ветеран" - 2:1
"Євромайстер" - "Вектор" - 2:3
"Юність-БМФФ" - "Динамо" - 7:3
4 тур
"Юність-БМФФ" - "Агринол" - 2:1
"Фортуна-Азмол" - "Азовське море" - 2:8
"Енергія" - "Арсенал" - 1:4
"Жатки" - "Євромайстер" - 4:1
"Динамо" - "Вектор" - 2:8
"Промінь" - "Супер-Темп" - 6:4
"Ветеран" - "Аскет-Шиппінг" - 5:3
5 тур
"Аскет-Шиппінг" - "Юність-БМФФ" - 4:4
"Євромайстер" - "Фортуна" - 6:1
"Супер-Темп" - "Енергія" - 8:4
"Азовське море" - "Промінь" - 2:5
"Агринол" - "Динамо" - 9:2
"Вектор" - "Жатки" - 1:1
"Арсенал" - "Ветеран" - 5:8
6 тур
"Юність-БМФФ" - "Арсенал" - 2:6
"Енергія" - "Азовське море" - 2:8
"Агринол" - "Аскет-Шиппінг" - 6:4
"Фортуна" - "Вектор" - 4:10
"Ветеран" - "Супер-Темп" - 2:5
"Динамо" - "Жатки" - 2:5
"Промінь" - "Євромайстер" - 5:4
7 тур
"Супер-Темп" - "Юність-БМФФ" - 4:0
"Євромайстер" - "Енергія" - 3:2
"Жатки" - "Фортуна" - 4:2
"Арсенал" - "Агринол" - 1:3
"Вектор" - "Промінь" - 2:2
"Азовське море" - "Ветеран" - 1:3
"Аскет-Шиппінг" - "Динамо" - 5:3
8 тур
"Юність-БМФФ" - "Азовське море" - 4:9
"Ветеран" - "Євромайстер" - 5:3
"Агринол" - "Супер-Темп" - 8:1
"Аскет-Шиппінг" - "Арсенал" - 0:2
"Енергія" - "Вектор" - 2:5
"Промінь" - "Жатки" - 2:2
"Динамо" - "Фортуна" - 3:5
9 тур
"Євромайстер" - "Юність-БМФФ" - 8:4
"Супер-Темп" - "Аскет-Шиппінг" - 6:4
"Жатки" - "Енергія" - 4:0
"Азовське море" - "Агринол" - 0:5
"Фортуна" - "Промінь" - 5:5
"Арсенал" - "Динамо" - 5:5
"Вектор" - "Ветеран" - 1:2
10 тур
"Юність-БМФФ" - "Вектор" - 2:8
"Аскет-Шиппінг" - "Азовське море" - 3:6
"Арсенал" - "Супер-Темп" - 2:5
"Агринол" - "Євромайстер" - 10:0
"Динамо" - "Промінь" - 2:6
"Енергія" - "Фортуна" - 2:4
"Ветеран" - "Жатки" - 2:6
11 тур
"Жатки" - "Юність-БМФФ" - 14:1
"Промінь" - "Енергія" - 7:2
"Азовське море" - "Арсенал" - 5:3
"Євромайстер" - "Аскет-Шиппінг" - 4:5
"Вектор" - "Агринол" - 2:4
"Фортуна" - "Ветеран" - 1:2
"Супер-Темп" - "Динамо" - 11:3
12 тур
"Юність-БМФФ" - "Фортуна" - 5:2
"Агринол" - "Жатки" - 2:2
"Динамо" - "Енергія" - 6:4
"Арсенал" - "Євромайстер" - 5:2
"Аскет-Шиппінг" - "Вектор" - 2:6
"Супер-Темп" - "Азовське море" - 2:10
"Ветеран" - "Промінь" - 4:7
13 тур
"Промінь" - "Юність-БМФФ" - 6:3
"Євромайстер" - "Супер-Темп" - 4:2
"Вектор" - "Арсенал" - 7:2
"Жатки" - "Аскет-Шиппінг" - 6:4
"Азовське море" - "Динамо" - 8:4
"Енергія" - "Ветеран" - 1:5
"Фортуна" - "Агринол" - 0:7
Інформація взята зі сайту Бердянськ 24