Субота, 20.04.2024, 10:42
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ
2013 РІК
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Атлетик" Борщівка | 25 | 23 | 1 | 1 | 95 - 25 | 70 |
2 | "Знамя" Пришиб | 25 | 20 | 1 | 4 | 90 - 26 | 61 |
3 | ФК "Петрівське" | 25 | 18 | 3 | 4 | 65 - 28 | 57 |
4 | "Авангард" Авдіївка | 25 | 18 | 2 | 5 | 68 - 33 | 56 |
5 | "Еліта" Веселе | 25 | 16 | 2 | 7 | 66 - 26 | 50 |
6 | "Луч" П`ятигірське | 25 | 11 | 5 | 9 | 60 - 64 | 38 |
7 | "Факел" Прототопівка | 25 | 11 | 1 | 13 | 44 - 79 | 34 |
8 | "Балінвест" Яковенкове | 25 | 9 | 1 | 15 | 56 - 70 | 28 |
9 | "Успіх Слобожанщини" Мілова | 25 | 7 | 5 | 13 | 49 - 55 | 26 |
10 | "Агросет" Шебелинка | 25 | 6 | 3 | 16 | 35 - 68 | 21 |
11 | ФК "Савинці" | 13 | 5 | 1 | 7 | 26 - 27 | 16 |
12 | ФК "Вишнева" | 25 | 4 | 3 | 18 | 20 - 56 | 15 |
13 | "Сокіл" Асіївка | 25 | 4 | 1 | 20 | 28 - 81 | 13 |
14 | "Вимпел" Бригадирівка | 25 | 2 | 1 | 22 | 27 - 91 | 7 |
Примітка. Команда ФК "Савинці" розпочала свої виступи з другого кола.
Весняний Кубок Балаклійського району пам`яті В.М.Лєтка: "Атлетик" Борщівка - "Знамя" Пришиб - 0:0, по пенальті - 3:2
Осінній Кубок Балаклійського району: "Знамя" Пришиб - "Атлетик" Борщівка - 1:1, по пенальті - 4:2
1 тур
19 травня 2013
"Авангард" Андріївка - "Факел" Протопопівка - 2:1
ФК "Петрівське" - "Успіх Слобожанщини" Мілова - 2:0
"Атлетик" Борщівка - "Вимпел" Бригадирівка - 4:3
"Еліта" Веселе - ФК "Вишнева" - 4:1
"Балінвест" Яковенкове - "Сокіл" Асіївка - 3:1
"Луч" П'ятигірське - "Агросет" Шебелинка - 3:2
2 тур
26 травня 2013
"Сокіл" Асіївка - "Луч" П'ятигірське - 2:6
ФК "Вишнева" - "Балінвест" Яковенкове - 1:2
"Вимпел" Бригадирівка - "Еліта" Веселе - 0:4
"Успіх Слобожанщини" Мілова - "Атлетик" Борщівка - 1:8
"Факел" Протопопівка - ФК "Петрівське" - 4:6
"Знамя" Пришиб - "Авангард" Андріївка - 4:1
3 тур
02 червня 2013
"Атлетик" Борщівка - "Факел" Протопопівка - 7:0
"Еліта" Веселе - "Успіх Слобожанщини" Мілова - 4:1
"Балінвест" Яковенкове - "Вимпел" Бригадирівка - 4:0
ФК "Петрівське" - "Знамя" Пришиб - 1:1
"Луч" П'ятигірське - ФК "Вишнева" - 2:1
"Агросет" Шебелинка - "Сокіл" Асіївка - 0:0
4 тур
09 червня 2013
"Атлетик" Борщівка - "Знамя" Пришиб - 3:2
"Успіх Слобожанщини" Мілова - "Балінвест" Яковенкове - 4:4
"Факел" Протопопівка - "Еліта" Веселе - 1:9
"Авангард" Андріївка - ФК "Петрівське" - 4:3
"Вимпел" Бригадирівка - "Луч" П'ятигірське - 1:6
ФК "Вишнева" - "Агросет" Шебелинка - 1:0
5 тур
16 червня 2013
"Еліта" Веселе - "Знамя" Пришиб - 0:2
"Луч" П'ятигірське - "Успіх Слобожанщини" Мілова - 2:3
"Балінвест" Яковенкове - "Факел" Протопопівка - 6:2
"Сокіл" Асіївка - ФК "Вишнева" - 0:3
"Авангард" Андріївка - "Атлетик" Борщівка - 0:5
"Агросет" Шебелинка - "Вимпел" Бригадирівка - 7:1
6 тур
23 червня 2013
"Авангард" Андріївка - "Еліта" Веселе - 0:0
"Успіх Слобожанщини" Мілова - "Агросет" Шебелинка - 3:3
"Знамя" Пришиб - "Балінвест" Яковенкове - 3:0
"Факел" Протопопівка - "Луч" П'ятигірське - 3:3
"Атлетик" Борщівка - ФК "Петрівське" - 5:2
"Вимпел" Бригадирівка - "Сокіл" Асіївка - -:+
7 тур
30 червня 2013
"Еліта" Веселе - ФК "Петрівське" - 0:1
"Балінвест" Яковенкове - "Авангард" Андріївка - 3:4
"Луч" П'ятигірське - "Знамя" Пришиб - 0:5
"Агросет" Шебелинка - "Факел" Протопопівка - 0:1
"Сокіл" Асіївка - "Успіх Слобожанщини" Мілова - 1:0
ФК "Вишнева" - "Вимпел" Бригадирівка - 1:1
8 тур
07 липня 2013
"Атлетик" Борщівка - "Еліта" Веселе - 3:0
"Успіх Слобожанщини" Мілова - ФК "Вишнева" - 1:1
"Знамя" Пришиб - "Агросет" Шебелинка - 11:1
"Факел" Протопопівка - "Сокіл" Асіївка - 2:1
"Авангард" Андріївка - "Луч" П'ятигірське - 5:0
ФК "Петрівське" - "Балінвест" Яковенкове - 2:0
9 тур
14 липня 2013
"Балінвест" Яковенкове - "Атлетик" Борщівка - 1:4
"Луч" П'ятигірське - ФК "Петрівське" - 4:4
"Агросет" Шебелинка - "Авангард" Андріївка - 0:2
"Сокіл" Асіївка - "Знамя" Пришиб - 2:7
ФК "Вишнева" - "Факел" Протопопівка - 4:1
"Вимпел" Бригадирівка - "Успіх Слобожанщини" Мілова - 1:3
11 тур
28 липня 2013
"Луч" П'ятигірське - "Еліта" Веселе - 1:3
"Агросет" Шебелинка - "Атлетик" Борщівка - 1:3
"Успіх Слобожанщини" Мілова - "Факел" Протопопівка - 0:1
"Сокіл" Асіївка - ФК "Петрівське" - 0:2
ФК "Вишнева" - "Авангард" Андріївка - 0:3
"Вимпел" Бригадирівка - "Знамя" Пришиб - 0:4
12 тур
04 серпня 2013
"Знамя" Пришиб - "Успіх Слобожанщини" Мілова - 3:1
"Авангард" Андріївка - "Вимпел" Бригадирівка - 5:2
ФК "Петрівське" - ФК "Вишнева" - 2:3
"Атлетик" Борщівка - "Сокіл" Асіївка - 3:1
"Еліта" Веселе - "Агросет" Шебелинка - 6:0
10.08.2013 "Балінвест" Яковенкове - "Луч" П`ятигірське - 6:4
13 тур
11 серпня 2013
"Агросет" Шебелинка - "Балінвест" Яковенкове - 3:1
"Сокіл" Асіївка - "Еліта" Веселе - 0:4
ФК "Вишнева" - "Атлетик" Борщівка - 0:2
"Вимпел" Бригадирівка - ФК "Петрівське" - 1:2
"Успіх Слобожанщини" Мілова - "Авангард" Андріївка - 1:2
"Факел" Протопопівка - "Знамя" Пришиб - 1:5
14 тур
17 серпня 2013
ФК "Савинці" - "Знамя" Пришиб - 1:3
"Успіх Слобожанщини" Мілова - ФК "Петрівське" - 0:2
"Вимпел" Бригадирівка - "Атлетик" Борщівка - 2:5
"Сокіл" Асіївка - "Балінвест" Яковенкове - 5:6
"Агросет" Шебелинка - "Луч" П’ятигірське - 2:3
"Факел" Протопопівка - "Авангард" Андріївка - 0:3
ФК "Вишнева" - "Еліта" Веселе - 1:2
16 тур
01 вересня 2013
ФК "Савинці" - "Авангард" Андріївка - 1:3
"Знамя" Пришиб - ФК "Петрівське" - 1:0
"Факел" Протопопівка - "Атлетик" Борщівка - 0:7
"Успіх Слобожанщини" Мілова - Еліта" Веселе - 1:2
"Вимпел" Бригадирівка - "Балінвест" Яковенкове - 2:1
ФК "Вишнева" - "Луч" П’ятигірське - 1:1
"Сокіл" Асіївка - "Агросет" Шебелинка - 0:1
17 тур
08 вересня 2013
ФК "Савинці" - "Сокіл" Асіївка - 3:0
"Балінвест" Яковенкове - "Успіх Слобожанщини" Мілова - 1:5
"Агросет" Шебелинка - ФК "Вишнева" - 2:1
"Луч" П’ятигірське - "Вимпел" Бригадирівка - 3:2
"Еліта" Веселе - "Факел" Протопопівка - 4:1
"Атлетик" Борщівка - "Знамя" Пришиб - 1:0
27.10.2013 ФК "Петрівське" - "Авангард" Андріївка - 3:3
18 тур
15 вересня 2013
ФК "Петрівське" - ФК "Савинці" - 3:1
"Авангард" Андріївка - "Атлетик" Борщівка - 1:2
"Знамя" Пришиб - "Еліта" Веселе - 3:2
"Факел" Протопопівка - "Балінвест" Яковенкове - 3:1
"Успіх Слобожанщини" Мілова - "Луч" П’ятигірське - 3:4
"Вимпел" Бригадирівка - "Агросет" Шебелинка - 1:3
ФК "Вишнева" - "Сокіл" Асіївка - 0:1
19 тур
22 вересня 2013
ФК "Савинці" - ФК "Вишнева" - 3:1
"Сокіл" Асіївка - "Вимпел" Бригадирівка - 7:4
"Агросет" Шебелинка - "Успіх Слобожанщини" Мілова - 3:3
"Луч" П’ятигірське - "Факел" Протопопівка - 2:0
"Балінвест" Яковенкове - "Знамя" Пришиб - 2:4
"Еліта" Веселе - "Авангард" Андріївка - 1:3
ФК "Петрівське" - "Атлетик" Борщівка - 1:0
20 тур
29 вересня 2013
"Атлетик" Борщівка - ФК "Савинці" - 6:2
ФК "Петрівське" - "Еліта" Веселе - 3:0
"Авангард" Андріївка - "Балінвест" Яковенкове - 4:1
"Знамя" Пришиб - "Луч" П’ятигірське - 5:1
"Факел" Протопопівка - "Агросет" Шебелинка - 2:0
"Успіх Слобожанщини" Мілова - "Сокіл" Асіївка - 4:1
"Вимпел" Бригадирівка - ФК "Вишнева" - 1:0
21 тур
06 жовтня 2013
ФК "Вишнева" - "Успіх Слобожанщини" Мілова - 0:7
"Сокіл" Асіївка - "Факел" Протопопівка - 2:5
"Агросет" Шебелинка - "Знамя" Пришиб - 1:3
"Луч" П’ятигірське - "Авангард" Андріївка - 1:5
"Балінвест" Яковенкове - ФК "Петрівське" - 1:3
"Еліта" Веселе - "Атлетик" Борщівка - 0:1
"Вимпел" Бригадирівка - ФК "Савинці" - -:+
22 тур
12 жовтня 2013
"Атлетик" Борщівка - "Балінвест" Яковенкове - 6:2
ФК "Петрівське" - "Луч" П'ятигірське - 2:0
"Авангард" Андріївка - "Агросет" Шебелинка - 0:1
"Успіх Слобожанщини" Мілова - "Вимпел" Бригадирівка - 3:1
"Знамя" Пришиб - "Сокіл" Асіївка - 6:1
"Факел" Протопопівка - ФК "Вишнева" - +:-
27.10.2013 ФК "Савинці" - "Еліта" Веселе - 0:3
23 тур
13 жовтня 2013
"Вимпел" Бригадирівка - "Факел" Протопопівка - 2:4
ФК "Вишнева" - "Знамя" Пришиб - 0:2
"Сокіл" Асіївка - "Авангард" Андріївка - 0:6
"Луч" П'ятигірське - "Атлетик" Борщівка - 2:5
"Балінвест" Яковенкове - "Еліта" Веселе - 0:1
"Успіх Слобожанщини" Мілова - ФК "Савинці" - 0:0
"Агросет" Шебелинка - ФК "Петрівське" - -:+
24 тур
19 жовтня 2013
"Еліта" Веселе - "Луч" П'ятигірське - 1:1
"Атлетик" Борщівка - "Агросет" Шебелинка - 4:3
"Факел" Протопопівка - "Успіх Слобожанщини" Мілова - 2:1
"Знамя" Пришиб - "Вимпел" Бригадирівка - 6:0
ФК "Савинці" - "Балінвест" Яковенкове - 2:3
ФК "Петрівське" - "Сокіл" Асіївка - +:-
"Авангард" Андріївка - ФК "Вишнева" - +:-
25 тур
20 жовтня 2013
"Вимпел" Бригадирівка - "Авангард" Андріївка - 1:2
"Агросет" Шебелинка - "Еліта" Веселе - 1:4
"Факел" Протопопівка - ФК "Савинці" 1:5
"Луч" П'ятигірське - "Балінвест" Яковенкове - +:-
ФК "Вишнева" - ФК "Петрівське" - -:+
27.10.2013 "Успіх Слобожанщини" Мілова - "Знамя" Пришиб - 3:0
27.10.2013 "Сокіл" Асіївка - "Атлетик" Борщівка - 0:3
26 тур
26 жовтня 2013
"Балінвест" Яковенкове - "Агросет" Шебелинка - 6:0
"Еліта" Веселе - "Сокіл" Асіївка - 3:0
"Атлетик" Борщівка - ФК "Вишнева" - 3:0
ФК "Петрівське" - "Вимпел" Бригадирівка - 3:0
"Авангард" Андріївка - "Успіх Слобожанщини" Мілова - 3:1
"Знамя" Пришиб - "Факел" Протопопівка - 2:3
ФК "Савинці" - "Луч" П'ятигірське - 2:3
Інформація взята зі сайту http://balrada.gov.ua