Четвер, 28.03.2024, 19:53
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ
2011 РІК
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Гермес" Баранівка | 20 | 15 | 2 | 3 | 77 - 21 | 47 |
2 | "Колос" Дубрівка | 20 | 14 | 3 | 3 | 71 - 27 | 45 |
3 | "Геліос" Полянки | 20 | 13 | 6 | 1 | 55 - 16 | 45 |
4 | "Мередіан" Марківка | 20 | 13 | 1 | 6 | 53 - 22 | 40 |
5 | "Скала" Табори | 20 | 9 | 4 | 7 | 34 - 37 | 31 |
6 | "Енергія" Першотравневськ | 20 | 8 | 3 | 9 | 57 - 20 | 27 |
7 | "Случ" Вірля | 20 | 7 | 6 | 7 | 34 - 45 | 27 |
8 | "Склороб" Мар`янівка | 20 | 4 | 6 | 10 | 32 - 80 | 18 |
9 | "Нива" Кашперівка | 20 | 3 | 3 | 14 | 17 - 55 | 12 |
10 | "Юніор" Рогачів | 20 | 3 | 3 | 14 | 26 - 74 | 12 |
11 | ФК "Явне" | 20 | 1 | 3 | 16 | 25 - 74 | 6 |
Кращий бомбардир - Сергій Костюк("Геліос") - 17 м`ячів
Кращий гравець - Сергій Костюк("Геліос")
Кращий воротар - Денис Верниш("Геліос")
Кращий захисник - Сергій Богачук("Колос")
Кращий півзахисник - Павло Яременко("Меридіан")
Кращий нападаючий - Віталій Шкабара("Гермес")
Кращий молодий футболіст - Олександр Кушпіль("Случ")
1 тур
21 травня 2011
“Гермес” Баранівка – “Склороб” Мар’янівка - 9:0
“Геліос” Полянка – “Колос” Дубрівка - 2:2
“Мередіан” Марківка – “Нива” Кашперівка - 3:1
“Юніор” Рогачів – ФК “Явне” - 9:2
“Енергія” Першотравенськ – “Скала” Табори - 4:2
2 тур
28 травня 2011
“Случ” Вірля – “Склороб” Мар’янівка - 4:4
“Геліос” Полянка – “Гермес” Баранівка - 1:1
“Мередіан” Марківка – “Енергія” Першотравенськ - 1:3
“Юніор” Рогачів – “Колос” Дубрівка - 1:4
ФК “Явне” – “Нива” Кашперівка - 1:2
3 тур
04 червня 2011
“Случ” Вірля – ФК “Явне” - 2:2
“Нива” Кашперівка – “Юніор” Рогачів - 2:1
“Колос” Дубрівка – “Мередіан” Марківка - 6:1
“Енергія” Першотравенськ – “Геліос” Полянка - 0:0
“Скала” Табори – “Гермес” Баранівка - 1:2
4 тур
11 червня 2011
“Геліос” Полянка – “Случ” Вірля - 0:0
“Мередіан” Марківка – “Скала” Табори - 0:2
“Склороб” Мар’янівка – “Юніор” Рогачів - 4:1
“Гермес” Баранівка – “Нива” Кашперівка - 3:2
“Енергія” Першотравенськ – “Колос” Дубрівка - 1:2
5 тур
18 червня 2011
“Нива” Кашперівка – “Случ” Вірля - 0:4
“Колос” Дубрівка – ФК “Явне” Явне - 10:1
“Юніор” Рогачів – “Енергія” Першотравенськ - 2:3
“Мередіан” Марківка – “Гермес” Баранівка - 3:1
“Скала” Табори – “Склороб” Мар’янівка - 3:2
6 тур
25 червня 2011
“Случ” Вірля – “Гермес” Баранівка - 0:3
“Нива” Кашперівка – “Скала” Табори - 0:2
“Юніор” Рогачів – “Мередіан” Марківка - 2:6
06.08.2011 “Склороб” Мар’янівка – “Колос” Дубрівка - 1:7
06.08.2011 ФК “Явне” Явне – “Геліос” Полянка - 1:3
7 тур
02 липня 2011
“Юніор” Рогачів – “Случ” Вірля - 1:4
“Мередіан” Марківка – ФК “Явне” - 2:0
“Геліос” Полянка – “Нива” Кашперівка - 4:0
“Колос” Дубрівка – “Скала” Табори - 0:0
“Енергія” Першотравенськ – “Склороб” Мар’янівка - 11:1
8 тур
09 липня 2011
“Случ” Вірля – “Колос” Дубрівка - 4:0
“Нива” Кашперівка – “Енергія” Першотравенськ - 0:11
ФК “Явне” Явне – “Гермес” Баранівка - 0:1
“Склороб” Мар’янівка – “Мередіан” Марківка - 0:4
“Скала” Табори – “Геліос” Полянка - 0:2
9 тур
16 липня 2011
“Мередіан” Марківка – “Случ” Вірля - 3:1
“Геліос” Полянка – “Юніор” Рогачів - 9:2
ФК “Явне” – “Скала” Табори - 1:2
“Склороб” Мар’янівка – “Нива” Кашперівка - 2:2
“Енергія” Першотравенськ – “Гермес” Баранівка - 1:1
10 тур
23 липня 2011
“Скала” Табори – “Случ” Вірля - 1:2
“Геліос” Полянка – “Склороб” Мар’янівка - 5:0
“Гермес” Баранівка – “Юніор” Рогачів - 15:1
“Енергія” Першотравенськ – ФК “Явне” - 9:3
“Нива” Кашперівка – “Колос” Дубрівка - 0:3
11 тур
30 липня 2011
“Случ” Вірля – “Енергія” Першотравенськ - 1:3
“Колос” Дубрівка – “Гермес” Баранівка - 4:3
“Склороб” Мар’янівка – ФК “Явне” Явне - 3:1
“Мередіан” Марківка – “Геліос” Полянка - 1:1
06.08.2011 “Юніор” Рогачів – “Скала” Табори - 4:4
12 тур
03 серпня 2011
“Склороб” Мар`янівка – “Гермес” Баранівка - 2:1
“Колос” Дубрівка – “Геліос” Полянка - 0:4
“Нива” Кашперівка – “Мередіан” Марківка - 0:3
“Скала” Табори – “Енергія” Першотравневськ - 3:2
ФК “Явне” – “Юніор” Рогачів - 0:1
13 тур
20 серпня 2011
“Гермес” Баранівка – “Случ” Вірля - 7:1
“Колос” Дубрівка – “Склороб” Мар`янівка - 8:0
“Скала” Табори – “Нива” Кашперівка - 2:1
“Геліос” Полянка – ФК “Явне” - 4:0
“Мередіан” Марківка – “Юніор” Рогачів - 4:2
14 тур
27 серпня 2011
“Юніор” Рогачів – “Нива” Кашперівка - 3:2
“Мередіан” Марківка – “Колос” Дубрівка - 1:2
“Геліос” Полянка – “Енергія” Першотравневськ - 1:0
“Гермес” Баранівка – “Скала” Табори - 5:0
ФК “Явне” – “Случ” Вірля - 0:3
15 тур
03 вересня 2011
“Случ” Вірля – “Геліос” Полянка - 1:1
“Скала” Табори – “Мередіан” Марківка - 0:2
“Юніор” Рогачів – “Склороб” Мар`янівка - 3:3
“Колос” Дубрівка – “Енергія” Першотравневськ - 1:1
“Нива” Кашперівка – “Гермес” Баранівка - -:+
16 тур
10 вересня 2011
“Случ” Вірля – “Нива” Кашперівка - 3:1
“Енергія” Першотравневськ – “Юніор” Рогачів - 8:0
“Гермес” Баранівка – “Мередіан” Марківка - 2:0
“Склороб” Мар`янівка – “Скала” Табори - 2:2
ФК “Явне” – “Колос” Дубрівка - 2:5
17 тур
17 вересня 2011
“Склороб” Мар`янівка – “Случ” Вірля - 1:2
“Гермес” Баранівка – “Геліос” Полянки - 3:2
“Енергія” Першотравневськ – “Мередіан” Марківка - 0:2
“Колос” Дубрівка – “Юніор” Рогачів - 4:3
“Нива” Кашперівка – ФК “Явне" - 2:2
18 тур
24 вересня 2011
“Случ” Вірля – “Мередіан” Марківка - 2:4
“Юніор” Рогачів – “Геліос” Полянки - 1:2
“Скала” Табори – ФК “Явне” - 2:1
“Нива” Кашперівка – “Склороб” Мар`янівка - 2:2
“Гермес” Баранівка – “Енергія” Першотравневськ - +:-
19 тур
01 жовтня 2011
“Случ” Вірля – “Юніор” Рогачів - 0:0
“Нива” Кашперівка – “Геліос” Полянки - 0:3
“Скала” Табори – “Колос” Дубрівка - 2:0
ФК “Явне” – “Мередіан” Марківка - 3:4
“Склороб” Мар`янівка – “Енергія” Першотравневськ - +:-
20 тур
08 жовтня 2011
“Колос” Дубрівка – “Случ” Вірля - 8:0
“Гермес” Баранівка – ФК “Явне” - 6:1
“Мередіан” Марківка – “Склороб” Мар`янівка - 7:0
“Геліос” Полянки – “Скала” Табори - 3:1
“Енергія” Першотравневськ – “Нива” Кашперівка - -:+
21 тур
15 жовтня 2011
“Случ” Вірля – “Скала” Табори - 1:1
“Склороб” Мар`янівка – “Геліос” Полянки - 1:4
“Юніор” Рогачів – “Гермес” Баранівка - 2:10
“Колос” Дубрівка – “Нива” Кашперівка - +:-
ФК “Явне” – “Енергія” Першотравневськ - +:-
22 тур
22 жовтня 2011
“Гермес” Баранівка – “Колос” Дубрівка - 1:0
ФК “Явне” – “Склороб” Мар`янівка - 4:4
“Скала” Табори – “Юніор” Рогачів - 4:3
“Геліос” Полянки – “Мередіан” Марківка - 4:2
“Енергія” Першотравнеськ – “Случ” Вірля - -:+