Четвер, 28.03.2024, 12:48
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ серед ветеранів 40+
2019 РІК
Кращий гравець - Янчук Сергій("Обрій-Ветеран")
ФІНАЛ
20 жовтня 2019 року, м.Городище, стадіон "Колос"
"Хімік" Черкаси - "Обрій-Ветеран" Умань - 2:1
МАТЧ ЗА 3-4 МІСЦЕ
20 жовтня 2019 року, м.Городище, стадіон "Колос"
"Спартак-Колос" Золотоніщина - "Ветеран" Тальне - 1:1, по пенальті - 4:2
1/2 ФІНАЛУ
06-13 жовтня 2019 року
"Хіиік" Черкаси - "Ветеран" Тальне - 2:0, 2:1
"Спартак-Колос" Золотоніщина - "Обрій-Ветеран" Умань - 2:1, 1:3
ГРУПА "А"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Хімік" Черкаси | 6 | 5 | 1 | 0 | 22 - 6 | 16 |
2 | "Спартак-Колос" Золотоніщина | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 - 9 | 12 |
3 | "Профіспорт" Золотоноша | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 - 7 | 5 |
4 | "Ветеран" Чорнобай | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 - 22 | 1 |
1 тур
25 серпня 2019 року
"Хімік" Черкаси - "Спартак-Колос" Золотоніщина - 4:0
"Ветеран" Чорнобай - "Профіспорт" Золотоноша - 0:0
2 тур
01 вересня 2019 року
"Профіспорт" Золотоноша - "Спартак-Колос" Золотоніщина - 1:2
"Ветеран" Чорнобай - "Хімік" Черкаси - 0:3
3 тур
08 вересня 2019 року
"Хімік" Черкаси - "Профіспорт" Золотоноша - 1:1
"Спартак-Колос" Золотоніщина - "Ветеран" Чорнобай - 7:1
4 тур
15 вересня 2019 року
"Профіспорт" Золотоноша - "Ветеран" Чорнобай - 1:0
"Спартак-Колос" Золотоніщина - "Хімік" Черкаси - 2:3
5 тур
22 вересня 2019 року
"Спартак-Колос" Золотоніщина - "Профіспорт" Золотоноша - 1:0
"Хімік" Черкаси - "Ветеран" Чорнобай - 8:3
6 тур
29 вересня 2019 року
"Ветеран" Чорнобай - "Спартак-Колос" Золотоніщина - 0:3
"Профіспорт" Золотоноша - "Хімік" Черкаси - 0:3
ГРУПА "Б"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Обрій-Ветеран" Умань | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 - 6 | 15 |
2 | "Ветеран" Тальне | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 - 12 | 9 |
3 | "Ветеран-Сміла" Сміла | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 - 10 | 9 |
4 | "Рось" Корсунь-Шевченківський | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 - 18 | 3 |
1 тур
25 серпня 2019 року
"Ветеран-Сміла" Сміла - "Обрій-Ветеран" Умань - 1:3
"Ветеран" Тальне - "Рось" Корсунь-Шевченківський - 5:2
2 тур
01.09.2019 "Ветеран-Сміла" Сміла - "Ветеран" Тальне - 3:1
"Обрій-Ветеран" Умань - "Рось" Корсунь-Шевченківський - 3:0
3 тур
08 вересня 2019 року
"Ветеран" Тальне - "Обрій-Ветеран" Умань - 0:3
"Рось" Корсунь-Шевченківський - "Ветеран-Сміла" Сміла - 3:4
4 тур
15 вересня 2019 року
"Обрій-Ветеран" Умань - "Ветеран-Сміла" Сміла - 2:1
"Рось" Корсунь-Шевченківський - "Ветеран" Тальне - 1:3
5 тур
22 вересня 2019 року
"Рось" Корсунь-Шевченківський - "Обрій-Ветеран" Умань - 3:0
"Ветеран" Тальне - "Ветеран-Сміла" Сміла - 1:0
6 тур
28 вересня 2019 року
"Ветеран" Тальне - "Обрій-Ветеран" Умань - 3:1
"Ветеран-Сміла" Сміла - "Рось" Корсунь-Шевченківський - 3:0
Інформація взята зі сайту Федерація футболу Черкаської області