П`ятниця, 29.03.2024, 13:39
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2018 РІК
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Фортуна" Комарівка, Борзнянський район | 14 | 12 | 0 | 2 | 42 - 8 | 36 |
2 | "Агродім" Бахмач | 14 | 9 | 4 | 1 | 28 - 8 | 31 |
3 | ФК "Чернігів" | 14 | 9 | 2 | 3 | 43 - 18 | 29 |
4 | ФК "Кудрівка" Сосниця | 14 | 7 | 2 | 5 | 24 - 20 | 23 |
5 | ДЮСФШ "Динамо" Ніжин | 14 | 5 | 1 | 8 | 20 - 38 | 16 |
6 | "Олімп" Чернігів | 14 | 4 | 2 | 8 | 20 - 23 | 14 |
7 | "Фаворит" Корюківка | 14 | 2 | 2 | 10 | 15 - 34 | 8 |
8 | ФК "Городня" | 14 | 1 | 1 | 12 | 10 - 53 | 4 |
Кращі бомбардири: Грищенко Артем("Фортуна") - 10, Кохановський Анатолій("Агродім"/ФК "Чернігів") - 8, Делеуров Богдан("Кудрівка") - 6, Круковець Валентин("Фортуна") - 5, Мироненко Дмитро(ФК "Чернігів") - 4, Губар Олександр("Олімп") - 4, Падалка Олексій(ДЮСФШ) - 3, Ярешко Владислав(ДЮСФШ) - 3, Кугук Сергій("Фаворит") - 3, Мартиненко Максим("Олімп") - 3
СУПЕРКУБОК ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
"Фортуна" Комарівка - "Олімп" Чернігів - 5:1
Кращі гравці матчу - Полончак Михайло("Олімп") та Грищенко Артем("Фортуна")
1 тур
19 травня 2018 року
"Агродім" Бахмач - ФК "Городня" - 2:1
"Фаворит" Корюківка - "Олімп" Чернігів - 4:0
ДЮСФШ "Динамо" Ніжин - ФК "Кудрівка" Сосниця - 2:1
13.06.2018 ФК "Чернігів" - "Фортуна" Комарівка - 1:5
2 тур
26 травня 2018 року
"Фортуна" Комарівка - ФК "Кудрівка" Сосниця - 4:2
"Олімп" Чернігів - ДЮСФШ "Динамо" Ніжин - 2:0
ФК "Городня" - "Фаворит" Корюківка - 1:1
14.07.2018 ФК "Чернігів" - "Агродім" Бахмач - 1:1
3 тур
02 червня 2018 року
ДЮСФШ "Динамо" Ніжин - ФК "Городня" - 5:0
ФК "Кудрівка" Сосниця - "Олімп" Чернігів - 1:1
07.07.2018 "Фаворит" Корюківка - ФК "Чернігів" - 1:3
21.07.2018 "Агродім" Бахмач - "Фортуна" Комарівка - 1:0
4 тур
09 червня 2018 року
"Фортуна" Комарівка - "Олімп" Чернігів - 1:0
ФК "Городня" - ФК "Кудрівка" Сосниця - 0:1
ФК "Чернігів" - ДЮСФШ "Динамо" Ніжин - 5:1
"Фаворит" Корюківка - "Агродім" Бахмач - 0:2
5 тур
16 червня 2018 року
"Фаворит" Корюківка - "Фортуна" Комарівка - 0:2
ДЮСФШ "Динамо" Ніжин - "Агродім" Бахмач - 0:3
ФК "Кудрівка" Сосниця - ФК "Чернігів" - 2:0
"Олімп" Чернігів - ФК "Городня" - 8:0
6 тур
23 червня 2018 року
"Фортуна" Комарівка - ФК "Городня" - 3:0
ФК "Чернігів" - "Олімп" Чернігів - 1:0
"Агродім" Бахмач - ФК "Кудрівка" Сосниця - 3:0
"Фаворит" Корюківка - ДЮСФШ "Динамо" Ніжин - 2:3
7 тур
30 червня 2018 року
ДЮСФШ "Динамо" Ніжин - "Фортуна" Комарівка - 0:4
ФК "Кудрівка" Сосниця - "Фаворит" Корюківка - 4:2
"Олімп" Чернігів - "Агродім" Бахмач - 2:2
ФК "Городня" - ФК "Чернігів" - 1:5
8 тур
18 серпня 2018 року
ФК "Чернігів" - ФК "Городня" - 9:2
"Фаворит" Корюківка - ФК "Кудрівка" Сосниця - 0:3
"Фортуна" Комарівка - ДЮСФШ "Динамо" Ніжин - 6:0
19.09.2018 "Агродім" Бахмач - "Олімп" Чернігів - 2:0
9 тур
25 серпня 2018 року
ДЮСФШ "Динамо" Ніжин - "Фаворит" Корюківка - 2:2
ФК "Кудрівка" Сосниця - "Агродім" Бахмач - 1:1
"Олімп" Чернігів - ФК "Чернігів" - 0:2
ФК "Городня" - "Фортуна" Комарівка - 0:5
10 тур
01 вересня 2018 року
ФК "Городня" - "Олімп" Чернігів - 4:3
ФК "Чернігів" - ФК "Кудрівка" Сосниця - 0:2
"Агродім" Бахмач - ДЮСФШ "Динамо" Ніжин - 4:0
"Фортуна" Комарівка - "Фаворит" Корюківка - 2:1
11 тур
08 вересня 2018 року
ДЮСФШ "Динамо" Ніжин - ФК "Чернігів" - 1:5
ФК "Кудрівка" Сосниця - ФК "Городня" - 2:1
"Олімп" Чернігів - "Фортуна" Комарівка - 0:3
"Агродім" Бахмач - "Фаворит" Корюківка - 3:0
12 тур
15 вересня 2018 року
"Олімп" Чернігів - ФК "Кудрівка" Сосниця - 2:1
ФК "Городня" - ДЮСФШ "Динамо" Ніжин - 0:4
ФК "Чернігів" - "Фаворит" Корюківка - 8:0
"Фортуна" Комарівка - "Агродім" Бахмач - 2:0
13 тур
22 вересня 2018 року
"Агродім" Бахмач - ФК "Чернігів" - 1:1
"Фаворит" Корюківка - ФК "Городня" - 2:0
ДЮСФШ "Динамо" Ніжин - "Олімп" Чернігів - 2:1
ФК "Кудрівка" Сосниця - "Фортуна" Комарівка - 1:4
14 тур
29 вересня 2018 року
ФК "Кудрівка" Сосниця - ДЮСФШ "Динамо" Ніжин - 3:0
"Олімп" Чернігів - "Фаворит" Корюківка - 1:0
ФК "Городня" - "Агродім" Бахмач - 0:3
"Фортуна" Комарівка - ФК "Чернігів" - 1:2
Інформація взята зі сайту ФК "Чернігів"