ЧЕМПІОНАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
1941 "Спартак" Чернівці    
1945 в/ч 224374, Чернівці    
1946 "Спартак" Чернівці    
1947 "Авіагарніон" Чернівці    
1948 "Динамо" Чернівці    
1949 "Колгоспник" Ленківці    
1950 "Колгоспник" Ленківці    
1951 "Динамо" Чернвці    
1952 ОБО, Чернівці    
1953 "Динамо" Чернівці    
1954 "Динамо" Чернівці    
1955 "Буревісник" Чернівці    
1956 "Динамо" Чернівці    
1957 "Буревісник" Чернівці    
1958(весна) "Динамо" Чернівці    
1959(осінь) ОБО, Чернівці    
1959 "Авангард" Чернівці    
1960 "Авангард" Чернівці    
1961 "Буковина" Чернівці    
1962 "Колгоспник" Кіцмань    
1963 ОБО, Чернівці    
1964 "Колгоспник" Кіцмань    
1965 "Буковина" Чернівці    
1966 "Буковина" Чернівці    
1967 "Колгоспник" Заставна    
1968 "Схід" Чернівці    
1969 "Схід" Чернівці    
1970 "Легмаш" Чернівці "Бетонник" Чернівці "Спиртовик" Чернівці
1971 ДОК, Чернівці "Легмаш" Чернівці "Схід" Чернівці
1972 "Колгоспник" Кіцмань ДОК, Чернівці "Схід" Чернівці
1973 "Схід" Чернівці "Автомобіліст" Кіцмань "Легмаш" Чернівці
1974 "Схід" Чернівці ДОК, Чернівці "Колос" Заставна
1975 "Колос" Лужани    
1976 "Буковина" Чернівці "Колос" Лужани "Сільмаш" Чернівці
1977 "Сірет" Сторожинець ДОК, Чернівці "Буковина" Чернівці
1978 "Сірет" Сторожинець ДОК, Чернівці "Буковина" Чернівці
1979 ДОК, Чернівці "Метеор" Чернівці "Колос" Лужани
1980 "Метеор" Чернівці "Будівельник" Сторожинець "Легмаш" Чернівці
1981 "Легмаш" Чернівці "Метеор" Чернівці "Будівельник" Сторожинець
1982 ГВЗ, Чернівці "Буковина" Чернівці "Карпати" Сторожинець
1983 "Карпати" Сторожинець ГВЗ, Чернівці "Легмаш" Чернівці
1984 "Легмаш" Чернівці "Дружба" Киселів "Метеор" Чернівці
1985 "Легмаш" Чернівці "Дружба" Киселів "Емальпосуд" Садгора, Чернівці
1986 "Легмаш" Чернівці "Автомобіліст" Чернівці "Емальпосуд" Садгора, Чернівці
1987 "Емальпосуд" Садгора, Чернівці "Легмаш" Чернівці ГВЗ, Чернівці
1988 "Емальпосуд" Садгора, Чернівці "Легмаш" Чернівці ГВЗ, Чернівці
1989 "Емальпосуд" Садгора, Чернівці "Легмаш" Чернівці "Колос" Новоселиця
1990 "Легмаш" Чернівці "Металіст" Чернівці "Підгір`я" Сторожинець
1991 "Лада" Чернівці "Колос" Заставна "Підгір`я" Сторожинеь
1992 "Лада" Чернівці "Метеор" Чернівці "Карпати" Садгора, Чернівці
1992/1993 "Лада" Чернівці "Легмаш" Чернівці "Гравітон-Метеор" Чернівці
1993/1994 "Легмаш" Чернівці "Дністер" Дорошівці "Черемош" Вижниця
1994/1995 "Меблевик-Розвиток" Чернівці "Підгір`я" Сторожинець "Черемош" Вижниця
1995/1996 "Меблевик" Чернівці "Дружба" Киселів "Підгір`я" Сторожинець
1996/1997 "Колос" Новоселиця "Черемош" Вижниця ФК "Заставна"
1997/1998 "Черемош" Вижниця "Калинівський ринок" Садгора, Чернівці "Митник" Вадул-Сірет
1998/1999 "Калинівський ринок" Садгора, Чернівці "Митник" Вадул-Сірет "Колос" Лужани
1999/2000 "Митник" Вадул-Сірет "Колос" Лужани "Черемош" Вижниця
2000(осінь) ФК "Лужани" "Митник" Вадул-Сірет "Університет" Чернівці
2001 "Митник" Вадул-Сірет "Калинівський ринок" Садгора, Чернівці ФК "Лужани"
2002 ФК "Лужани" "Митник" Вадул-Сірет КНТЕУ-СКА, Чернівці
2003 "Митник" Вадул-Сірет ФК "Кіцмань" "Підгір`я" Сторожинець
2004 ФК "Лужани" РСК "Кіцмань" "Митник" Вадул-Сірет
2005 ФК "Лужани" "Митник" Вадул-Сірет "Меркурій-ЧТЕІ-Демік" Чернівці
2006 "Малик" Дорошівці "Митник" Вадул-Сірет ФК "Лужани"
2007 ФК "Кіцмань" ФК "Лужани" "Олбі-Рос Дрім-Тім" Чернівці
2008 ФК "Лужани" ФК "Кіцмань" "Ротор" Слобода
2009 "Дністер" Дорошівці ФК "Лужани" "Колос" Новоселиця
2010 ФК "Банилів" "Дністер" Дорошівці "Лісівник" Бабине
2011 ФК "Банилів" ФК "Волока" "Мрія" Глибока
2012 ФК "Глибока" "Маяк" Великий Кучурів ФК "Банилів"
2013 "Маяк" Великий Кучурів ФК "Новоселиця" "Металіст-Ілаш" Кельменці
2014 "Підгір`я" Сторожинець "Зарінок" Тисівці ФК "Біла-Урожай"
2015 ФК "Волока" "Маяк" Великий Кучурів "Зарінок" Тисівці