П`ятниця, 29.03.2024, 12:04
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКОГО РАЙОНУ
2015 РІК
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Арсенал" Старий Майдан | 22 | 20 | 1 | 1 | 98 - 20 | 61 |
2 | "Пулини" Червоноармійськ | 21 | 16 | 3 | 2 | 60 - 14 | 51 |
3 | "Сокіл" Соколів | 22 | 14 | 3 | 5 | 54 - 28 | 45 |
4 | "Юність" Курне | 21 | 13 | 3 | 5 | 68 - 24 | 42 |
5 | "Промінь" Грузливець | 22 | 12 | 2 | 8 | 64 - 41 | 38 |
6 | "Олімп" Тетірка | 22 | 11 | 2 | 9 | 33 - 51 | 35 |
7 | "Гімназія" Ясна Поляна | 22 | 9 | 5 | 8 | 45 - 38 | 32 |
8 | "Патріот" с.Курне | 22 | 8 | 0 | 14 | 44 - 70 | 24 |
9 | "Грантех" Гута-Юстинівка | 22 | 7 | 2 | 13 | 48 - 63 | 23 |
10 | "Дружба" Пулино-Гута | 21 | 5 | 1 | 13 | 30 - 62 | 16 |
11 | "Авангард" Чернявка | 21 | 2 | 2 | 17 | 37 - 78 | 8 |
12 | "Зеніт" Великий Ліг | 22 | 1 | 0 | 21 | 22 - 104 | 3 |
1 тур
24 травня 2015
"Олімп" Тетірка - "Сокіл" Соколів - 2:1
Голи: В.Чепель, Т.Швидюк - Р.Шевчик
"Пулини" Червоноармійськ - "Промінь" Грузливець - 3:0
"Гімназія" Ясна Поляна - "Юність" Курне - 1:1
"Зеніт" Великий Луг - "Арсенал" Старий Майдан - 0:10
"Вимпел" Гута-Юстинівка - "Патріот" с.Курне - 5:2
"Авангард" Чернявка - "Дружба" Пулино Гута - 2:3
2 тур
31 травня 2015
"Дружба" Пулино Гута - "Пулини" Червоноармійськ - 1:5
"Юність" Курне - "Олімп" Тетірка - 6:0
"Сокіл" Соколів - "Зеніт" Великий Луг - 5:0
"Арсенал" Старий Майдан - "Вимпел" Гута-Юстинівка - 5:1
"Патріот" с.Курне - "Авангард" Чернявка - 3:2
"Промінь" Грузливець - "Гімназія" Ясна Поляна - 2:2
3 тур
07 червня 2015
"Гімназія" Ясна Поляна - "Сокіл" Соколів - 1:2
"Олімп" Тетірка - "Арсенал" Старий Майдан - 1:4
"Зеніт" Великий Луг - "Патріот" с.Курне - 3:5
"Вимпел" Гута-Юстинівка - "Дружба" Пулино Гута - 3:5
"Авангард" Чернявка - "Промінь" Грузливець - 3:5
"Пулини" Червоноармійськ - "Юність" Курне - +:-
4 тур
14 червня 2015
"Промінь" Грузливець - "Олімп" Тетірка - 1:2
Голи: ??? - В.Флоря, Р.Загурський
"Дружба" Пулино Гута - "Гімназія" Ясна Поляна - 2:4
"Юність" Курне - "Зеніт" Великий Луг - 5:0
"Сокіл" Соколів - "Вимпел" Гута-Юстинівка - 3:0
"Арсенал" Старий Майдан - "Авангард" Чернявка - 8:3
"Патріот" с.Курне - "Пулини" Червоноармійськ - 0:1
5 тур
21 червня 2015
"Олімп" Тетірка - "Патріот" с.Курне - 3:1
Голи: В.Флоря, Роман Вольський, А.Швидюк - Р.Герасюта
"Пулини" Червоноармійськ - "Сокіл" Соколів - 3:1
"Гімназія" Ясна Поляна - "Арсенал" Старий Майдан - 2:4
"Зеніт" Великий Луг - "Дружба" Пулино Гута - 1:2
"Вимпел" Гута-Юстинівка - "Промінь" Грузливець - 0:3
"Авангард" Чернявка - "Юність" Курне - 2:5
6 тур
28 червня 2015
"Дружба" Пулино Гута - "Олімп" Тетірка - 1:2
Голи: ??? - Р.Загурський, А.Швидюк
"Арсенал" Старий Майдан - "Пулини" Червоноармійськ - 3:3
"Патріот" с.Курне - "Гімназія" Ясна Поляна - 1:2
"Промінь" Грузливець - "Зеніт" Великий Луг - 7:1
"Юність" Курне - "Вимпел" Гута-Юстинівка - 5:1
"Сокіл" Соколів - "Авангард" Чернявка - +:-
7 тур
05 липня 2015
"Олімп" Тетірка - "Вимпел" Гута-Юстинівка - 4:2
Голи: Р.Загурський, А.Швидюк, Валентин Флоря, Віталій Борецький - ???
"Пулини" Червоноармійськ - "Гімназія" Ясна Поляна - 2:0
"Зеніт" Великий Луг - "Авангард" Чернявка - 2:3
"Дружба" Пулино Гута - "Патріот" с.Курне - 3:6
"Промінь" Грузливець - "Юність" Курне - 1:2
"Сокіл" Соколів - "Арсенал" Старий Майдан - 0:2
8 тур
12 липня 2015
"Пулини" Червоноармійськ - "Олімп" Тетірка - 1:1
"Гімназія" Ясна Поляна - "Зеніт" Великий Луг - 5:1
"Авангард" Чернявка - "Вимпел" Гута-Юстинівка - 0:1
"Юність" Курне - "Сокіл" Соколів - 1:1
"Патріот" с.Курне - "Арсенал" Старий Майдан - 0:6
"Промінь" Грузливець - "Дружба" Пулино Гута - 2:1
9 тур
19 липня 2015
"Вимпел" Гута-Юстинівка - "Зеніт" Великий Луг - 11:1
"Арсенал" Старий Майдан - "Промінь" Грузливець - 2:0
"Юність" Курне - "Дружба" Пулино Гута - 3:1
"Патріот" с.Курне - "Сокіл" Соколів - 2:4
"Авангард" Чернявка - "Пулини" Червоноармійськ - -:+
"Гімназія" Ясна Поляна - "Олімп" Тетірка - -:+
10 тур
26 липня 2015
"Олімп" Тетірка - "Авангард" Чернявка - 4:1
Голи: Г.Мошківський, Р.Вольський, В.Борецький, В.Флоря - ???
"Зеніт" Великий Луг - "Пулини" Червоноармійськ - 1:9
"Вимпел" Гута-Юстинівка - "Гімназія" Ясна Поляна - 3:1
"Дружба" Пулино Гута - "Арсенал" Старий Майдан - 0:8
"Патріот" с.Курне - "Юність" Курне - 2:8
"Сокіл" Соколів - "Промінь" Грузливець
11 тур
02 серпня 2015
"Зеніт" Великий Луг - "Олімп" Тетірка - 2:3
Голи: ??? - Р.Загурський, В.Флоря, М.Свідерський
"Пулини" Червоноармійськ - "Грантех" Гута-Юстинівка - 5:0
"Гімназія" Ясна Поляна - "Авангард" Чернявка - 2:1
"Арсенал" Старий Майдан - "Юність" Курне - 2:0
"Сокіл" Соколів - "Дружба" Пулино Гута - 0:1
"Промінь" Грузливець - "Патріот" с.Курне - 1:0
12 тур
09 серпня 2015
"Грантех" Гута-Юстинівка - "Патріот" с.Курне - 4:3
"Сокіл" Соколів - "Олімп" Тетірка - 2:0
"Юність" Курне - "Гімназія" Ясна Поляна - 0:0
"Авангард" Чернявка - "Дружба" Пулино Гута - 1:3
"Промінь" Грузливець - "Пулини" Червоноармійськ - 1:4
"Арсенал" Старий Майдан - "Зеніт" Великий Луг - 8:0
13 тур
16 серпня 2015
"Арсенал" Старий Майдан - "Грантех" Гута-Юстинівка - 3:0
"Промінь" Грузливець - "Гімназія" Ясна Поляна - 0:0
"Пулини" Червоноармійськ - "Дружба" Пулино Гута - 3:0
"Авангард" Чернявка - "Патріот" с.Курне - 1:3
"Сокіл" Соколів - "Зеніт" Великий Луг - 6:2
"Юність" Курне - "Олімп" Тетірка - 4:0
14 тур
23 серпня 2015
"Патріот" с.Курне- "Зеніт" Великий Луг - 6:1
"Юність" Курне - "Пулини" Червоноармійськ - 4:0
"Арсенал" Старий Майдан - "Олімп" Тетірка - 6:1
"Дружба" Пулино Гута - "Грантех" Гута-Юстинівка - 4:4
"Промінь" Грузливець - "Авангард" Чернявка - 7:4
"Сокіл" Соколів - "Гімназія" Ясна Поляна - 4:3
15 тур
30 серпня 2015
"Грантех" Гута-Юстинівка - "Сокіл" Соколів - 0:4
"Пулини" Червоноармійськ - "Патріот" с.Курне - 1:0
"Зеніт" Великий Луг - "Юність" Курне - 0:2
"Промінь" Грузливець - "Олімп" Тетірка - 6:2
"Гімназія" Ясна Поляна - "Дружба" Пулино Гута - 6:1
"Авангард" Чернявка - "Арсенал" Старий Майдан - 1:8
16 тур
06 вересня 2015
"Дружба" Пулино Гута - "Зеніт" Великий Луг - 2:3
"Промінь" Грузливець - "Грантех" Гута-Юстинівка - 4:1
"Сокіл" Соколів - "Пулини" Червоноармійськ - 1:1
"Патріот" с.Курне - "Олімп" Тетірка - 4:1
"Арсенал" Старий Майдан - "Гімназія" Ясна Поляна - 3:1
17 тур
13 вересня 2015
"Грантех" Гута-Юстинівка - "Юність" Курне - 0:2
"Арсенал" Старий майдан - "Пулини" Червоноармійськ - 2:4
"Зеніт" Великий Луг - "Промінь" Грузливець - 1:3
"Гімназія" Ясна Поляна - "Патріот" с.Курне - 5:1
"Сокіл" Соколів - "Авангард" Чернявка - 5:1
"Олімп" Тетірка - "Дружба" Пулино Гута - +:-
18 тур
20 вересня 2015
"Авангард" Чернявка - "Зеніт" Великий Луг - 6:2
"Грантех" Гута-Юстинівка - "Олімп" Тетірка - 3:1
"Юність" Курне - "Промінь" Грузливець - 1:2
"Гімназія" Ясна Поляна - "Пулини" Червоноармійськ - 2:6
"Патріот" с.Курне - "Дружба" Пулино Гута - +:-
01.11.2015 "Арсенал" Старий Майдан - "Сокіл" Соколів - 4:4
19 тур
27 вересня 2015
"Грантех" Гута-Юстинівка - "Авангард" Чернявка - 2:2
"Зеніт" Великий Луг - "Гімназія" Ясна Поляна - 0:2
"Патріот" с.Курне - "Арсенал" Старий Майдан - 1:8
"Дружба" Пулино Гута - "Промінь" Грузливець - 0:15
01.11.2015 "Олімп" Тетірка - "Пулини" Червоноармійськ - 0:0
08.11.2015 "Сокіл" Соколів - "Юність" Курне - 2:1
20 тур
04 жовтня 2015
"Олімп" Тетірка - "Гімназія" Ясна Поляна - 1:2
Голи: А.Шведюк - ???
"Зеніт" Великий Луг - "Грантех" Гута-Юстинівка - 0:4
"Сокіл" Соколів - "Патріот" с.Курне - 1:3
"Промінь" Грузливець - "Арсенал" Старий Майдан - 0:4
"Юність" Курне - "Дружба" Полино Гута - +:-
"Пулини" Червоноармійськ - "Авангард" Чернявка - перенесено
21 тур
11 жовтня 2015
"Авангард" Чернявка - "Олімп" Тетірка - 2:3
Голи: ??? - І.Чепель, А.Шведюк, М.Свідерський
"Промінь" Грузливець - "Сокіл" Соколів - 1:4
"Гімназія" Ясна Поляна - "Грантех" гута-Юстинівка - 2:1
"Арсенал" Старий Майдан - "Дружба" Полино Гута - +:-
25.10.2015 "Пулини" Червоноармійськ - "Зеніт" Великий Луг - +:-
25.10.2015 "Юність" Курне - "Патріот" с.Курне - 9:3
22 тур
18 жовтня 2015
"Олімп" Тетірка - "Зеніт" Великий Луг - 2:1
Голи: А.Шведюк, Р.Загурський - ???
"Патріот" с.Курне - "Промінь" Грузливець - 2:3
"Юність" Курне - "Арсенал" Старий Майдан - 1:2
"Авангард" Чернявка - "Гімназія" Ясна Поляна - 1:1
"Сокіл" Соколів - "Дружба" Полино Гута - +:-
25.10.2015 "Грантех" Гута-Юстинівка - "Пулини" Червоноармійськ - 0:5
Інформація взята зі сайту https://vk.com/club13341670 та https://vk.com/fc_arsenal_st_maydan