ЧЕМПІОНАТ ЧУТІВСЬКОГО РАЙОНУ
2014 РІК

Команда І В Н П Р/М О
1 "Сокіл" Рябківка 20 16 2 2 70 - 14 50
2 "Арсенал" Артемівка 20 15 1 4 78 - 19 46
3 "Молодь" Чутово 20 12 4 3 68 - 22 43
4 "Ніка" Таверівка 20 11 4 5 50 - 36 37
5 "Вікторія" Артемівка 20 11 3 6 52 - 27 36
6 "Нива" Філенково 20 10 3 7 48 - 21 33
7 "Промінь" Чапаєво 20 10 2 8 55 - 58 32
8 "Фортуна" Черняківка 20 7 2 11 43 - 57 23
9 "Гранд" Сторожове 20 2 1 17 20 - 104 7
10 "Колос" Лозуватка 20 2 0 18 17 - 133 6
11 "Кристал" Сидоренкове 20 2 0 18 14 - 27 6

Примітка. Команда "Кристал" Сидоренкове після 12-го туру знята зі змагань рішенням Районної федерації футболу. В решті матчів команді зараховано технічні поразки.

Суперкубок Чутівського району: "Сокіл" Рябківка - "Молодь" Чутово - 3:2
Кубок Чутівського району: "Молодь" Чутово - "Вікторія" Первозванівка - 1:0

1 тур
03 травня 2014
"Вікторія" Первозванівка - "Нива" Філенково - 0:1
"Ніка" Таверівка - "Фортуна" Черняківка - 3:4
"Молодь" Чутово - "Промінь" Чапаєво - 6:3
"Кристал" Сидоренкове - "Арсенал" Артемівка - 2:4
"Сокіл" Рябківка - "Колос" Лозуватка - 14:0
2 тур
10 травня 2014
"Арсенал" Артемівка - "Молодь" Чутово - 2:1
"Промінь" Чапаєво - "Ніка" Таверівка - 4:4
"Колос" Лозуватка - "Вікторія" Первозванівка - 0:6
"Нива" Філенково - "Кристал" Сидоренкове - 6:0
"Гранд" Сторожове - "Сокіл" Рябківка - 1:7
3 тур
17-18 травня 2014
"Молодь" Чутово - "Нива" Філенково - 0:0
"Ніка" Таверівка - "Арсенал" Артемівка - 0:4
"Фортуна" Черняківка - "Промінь" Чапаєво - 4:5
"Вікторія" Первозванівка - "Гранд" Сторожове - 5:0
"Кристал" Сидоренкове - "Колос" Лозуватка - +:-
4 тур
24 травня 2014

"Гранд" Сторожове - "Кристал" Сидоренкове - 1:4
"Нива" Філенково - "Ніка" Таверівка - 0:1
"Колос" Лозуватка - "Молодь" Чутово - 1:8
"Арсенал" Артемівка - "Фортуна" Черняківка - 7:0
"Сокіл" Рябківка - "Вікторія" Первозванівка - 2:0
5 тур
31 травня 2014
"Кристал" Сидоренкове - "Сокіл" Рябківка - 3:4
"Ніка" Таверівка - "Колос" Лозуватка - 13:3
"Фортуна" Черняківка - "Нива" Філенково - 1:3
"Молодь" Чутово - "Гранд" Сторожове - 8:1
"Промінь" Чапаєво - "Арсенал" Артемівка
6 тур
07-08 червня 2014
"Нива" Філенково - "Промінь" Чапаєво - 0:1
"Гранд" Сторожове - "Ніка" Таверівка - 0:4
"Вікторія" Первозванівка - "Кристал" Сидоренкове - 2:0
"Сокіл" Рябківка - "Молодь" Чутово - 3:1
"Фортуна" Черняківка - "Колос" Лозуватка - 8:2
7 тур
14-15 червня 2014
"Ніка" Таверівка - "Сокіл" Рябківка - 2:2
"Арсенал" Артемівка - "Нива" Філенково - 1:0
"Молодь" Чутово - "Вікторія" Первозванівка - 1:0
"Промінь" Чапаєво - "Колос" Лозуватка - 12:2
"Гранд" Сторожове - "Фортуна" Черняківка - 0:7
8 тур
21 червня 2014
"Колос" Лозуватка - "Арсенал" Артемівка - 0:12
"Кристал" Сидоренкове - "Молодь" Чутово - 1:2
"Ніка" Таверівка - "Вікторія" Первозванівка - 4:3
"Гранд" Сторожове - "Промінь" Чапаєво - 1:2
"Фортуна" Черняківка - "Сокіл" Рябківка
9 тур
28 червня 2014
"Промінь" Чапаєво - "Сокіл" Рябківка - 1:0
"Арсенал" Артемівка - "Гранд" Сторожове - 7:0
"Вікторія" Первозванівка - "Фортуна" Черняківка - 4:2
"Ніка" Таверівка - "Кристал" Сидоренкове - 3:1
"Нива" Філенково - "Колос" Лозуватка - +:-
10 тур
05-06 липня 2014
"Молодь" Чутово - "Ніка" Таверівка - 2:2
"Вікторія" Первозванівка - "Промінь" Чапаєво - 3:0
"Фортуна" Черняківка - "Кристал" Сидоренкове - 1:0
"Гранд" Сторожове - "Нива" Філенково - 1:7
"Сокіл" Рябківка - "Арсенал" Артемівка - 2:0
11 тур
12-13 липня 2014
"Арсенал" Артемівка - "Вікторія" Первозванівка - 1:1
"Фортуна" Черняківка - "Молодь" Чутово - 2:2
"Нива" Філенково - "Сокіл" Рябківка- 2:0
"Промінь" Чапаєво - "Кристал" Сидоренкове - 3:0
"Колос" Лозуватка - "Гранд" Сторожове - +:-
12 тур
16 серпня 2014
"Вікторія" Первозванівка - "Арсенал" Артемівка - 1:0
"Сокіл" Рябківка - "Нива" Філенково - 3:0
"Гранд" Сторожове - "Колос" Лозуватка - 8:2
"Молодь" Чутово - "Фортуна" Черняківка - 1:0
"Кристал" Сидоренкове - "Промінь" Чапаєво - +:-

за рахунку 2:2, на 75-ій хвилині вболівальники команди "Кристал" вибігли на поле і вчинили бійку. Матч був зупинений, а господарям зарахована технічна поразка
13 тур
23 серпня 2014
"Промінь" Чапаєво - "Вікторія" Первозванівка - 1:4
"Нива" Філенково - "Гранд" Сторожове - 8:0
"Арсенал" Артемівка - "Сокіл" Рябківка - 0:2
"Кристал" Сидоренкове - "Фортуна" Черняківка - -:+
"Ніка" Таверівка - "Молодь" Чутово
14 тур
30 серпня 2014
"Гранд" Сторожове - "Арсенал" Артемівка - 1:6
"Ніка" Таверівка - "Молодь" Чутово - 1:2
"Сокіл" Рябківка - "Промінь" Чапаєво - 8:1
"Колос" Лозуватка - "Нива" Філенково - 1:11
"Вікторія" Первозванівка - "Фортуна" Черняківка - 8:3
15 тур
06 вересня 2014
"Ніка" Таверівка - "Вікторія" Первозванівка - 2:0
"Арсенал" Артемівка - "Колос" Лозуватка - 9:0
"Фортуна" Черняківка - "Сокіл" Рябківка - 0:6
"Промінь" Чапаєво - "Гранд" Сторожове - 7:0
"Молодь" Чутово - "Кристал" Сидоренкове - +:-
16 тур
13 вересня 2014
"Ніка" Таверівка - "Сокіл" Рябківка - 0:6
"Нива" Філенково - "Арсенал" Артемівка - 0:4
"Колос" Лозуватка - "Промінь" Чапаєво - 3:7
"Гранд" Сторожове - "Фортуна" Черняківка - 3:3
"Вікторія" Первозванівка - "Молодь" Чутово - 2:2
17 тур
20 вересня 2013
"Молодь" Чутово - "Сокіл" Рябківка- 1:2
"Ніка" Таверівка - "Гранд" Сторожове - 6:0
"Промінь" Чапаєво - "Нива" Філенково - 2:2
"Колос" Лозуватка - "Фортуна" Черняківка - 3:0
"Кристал" Сидоренкове - "Вікторія" Первозванівка - -:+
18 тур
"Арсенал" Артемівка - "Промінь" Чапаєво - 6:0
"Гранд" Сторожове - "Молодь" Чутово - 1:8
"Нива" Філенково - "Фортуна" Черняківка - 0:1
"Сокіл" Рябківка - "Кристал" Сидоренкове - +:-
"Колос" Лозуватка - "Ніка" Таверівка
19 тур
"Ніка" Таверівка - "Нива" Філенково - 1:1
"Вікторія" Первозванівка - "Сокіл" Рябківка - 3:3
"Молодь" Чутово - "Колос" Лозуватка - 8:0
"Кристал" Сидоренкове - "Гранд" Сторожове - -:+
"Фортуна" Черняківка - "Арсенал" Артемівка
20 тур
11 жовтня 2014
"Арсенал" Артемівка - "Ніка" Таверівка - 3:1
"Нива" Філенково - "Молодь" Чутово - 0:4
"Гранд" Сторожове - "Вікторія" Первозванівка - 2:7
"Промінь" Чапаєво - "Фортуна" Черняківка - 5:2
"Колос" Лозуватка - "Кристал" Сидоренкове - +:-
21 тур
18 жовтня 2014
"Молодь" Чутово - "Арсенал" Артемівка - 6:1
"Ніка" Таверівка - "Промінь" Чапаєво - +:-
"Вікторія" Первозванівка - "Колос" Лозуватка - +:-
"Кристал" Сидоренкове - "Нива" Філенково - -:+
"Сокіл" Рябківка - "Гранд" Сторожове - +:-
22 тур
25 жовтня 2014
"Нива" Філенково - "Вікторія" Первозванівка - 4:0
"Фортуна" Черняківка - "Ніка" Таверівка - 1:4
"Промінь" Чапаєво - "Молодь" Чутово - 0:5
"Арсенал" Артемівка - "Кристал" Сидоренкове - +:-
"Колос" Лозуватка - "Сокіл" Рябківка - -:+

Інформація взята зі сайту http://kolos-fc.ucoz.ru