ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
2019      
2018 "ВПК-Агро" Магдалинівка "Скорук" Томаківка ФК "Лозуватка"
2017 ФК "Кривий Ріг" "ВПК-Агро" Магдалинівка ФК "Петриківка"
2016 "ВПК-Агро" Магдалинівка "Дружба" Кривий Ріг "Скорук" Томаківка
2015 ФК "Лозуватка" "ВПК-Агро" Магдалинівка "Скорук" Томаківка
2014 "ВПК-Агро" Магдалинівка "Олімпік" Петриківка УВД, Дніпропетровськ
2013 УВД, Дніпропетровськ "Олімпік" Петриківка ФК "Нікополь"
2012 "Колос" Нікопольський район "Міттал" Кривий Ріг "Авангард" Орджонікідзе
2011 "Колос" Нікопольський район "Міттал" Кривий Ріг "Шахтар" Марганець
2010 "Колос" Нікопольський район "Штурм" Партизанське "Факел" Петриківка
2009 "Факел" Петриківка "Електрометалург-НЗФ" Нікополь ФК "Нікополь"
2008 "Авіо" Дніпропетровськ "Електрометалург-НЗФ" Нікополь "Атлант" Кривий Ріг
2007 "Атлант" Кривий Ріг "Електрометалург-НЗФ" Нікополь "Аглофабрика" Кривий Ріг
2006 "Колос" Нікопольський район "Аглофабрика" Кривий Ріг "Електрометалург-НЗФ" Нікополь
2005 "Колос" Нікопольський район "Авангард" Орджонікідзе "Юлія" Першотравневськ
2004 "Колос" Нікопольський район ПК "Дніпровський" Нікополь "Авангард" Орджонікідзе
2003 ПК "Дніпровський" Нікополь "Колос" Нікопольський район "Авангард" Орджонікідзе
2002 "Батьківщина" Кривий Ріг "Сілко" Верхньодніпровськ "Авангард" Орджонікідзе
2001 ЗАлК, Запоріжжя "Батьківщина" Кривий Ріг "Метал" Дніпропетровськ
2000 "Метал" Дніпропетровськ "Оріон" Синельникове "Сталь" Дніпродзержинськ
1999 "Метал" Дніпропетровськ "Сталь" Дніпродзержинськ "Дружба" Магдалинівка
1998 "Метал" Дніпропетровськ "Шахтар" Марганець "Газовик" Перещепине
1997 "Агровест" Новоолександрівка "Шахтар" Марганець "Метал" Дніпропетровськ
1996 "Дружба" Магдалинівка "Обрій" Нікополь "Будівельник" Кривий Ріг
1995 "Будівельник" Кривий Ріг "Ера" Нікополь "Дружба" Магдалинівка
1994/1995 "Зірка-Дніпро" Новомосковськ "Гірник" Павлоград "Титан" Вільногорськ
1993/1994 "Металург" Кривий Ріг "Гірник" Павлоград "Авангард" Орджонікідзе
1992/1993 "Металург" Новомосковськ "Кривбас-2" Кривий Ріг "Авангард" Орджонікідзе
1992 "Металург" Дніпродзержинськ "Металург" Новомосковськ "Будівельник" Кривий Ріг
1991 "Прес" Дніпропетровськ СКА, Новомосковськ "Металург" Новомосковськ
1990 "Металург" Кривий Ріг "Металург" Новомосковськ ДЮСШ "Дніпро" Дніпропетровськ
1989 "Авангард" Жовті Води "Авангард" Дніпродзержинськ "Металург" Новомосковськ
1988 "Металург" Дніпродзержинськ "Метал" Дніпропетровськ "Металург" Новомосковськ
1987 "Метал" Дніпропетровськ "Титан" Вільногорськ "ПівнічГЗК" Кривий Ріг
1986 "Гірник" Павлоград "Титан" Вільногорськ "ІнГЗК" Інгулець
1985 "Авангард" Орджонікідзе "ІнГЗК" Інгулець "Радист" Дніпродзержинськ
1984 "Титан" Вільногорськ    
1983 "Метал" Дніпропетровськ "Вихор" Дніпропетровськ "Аангард" Орджонікідзе
1982 "Гірник" Павлоград "Титан" Вільногорськ "Вихор" Дніпропетровск
1981 "Вихор" Дніпропетровськ "Авангард" Орджонікідзе "Титан" Вільногорськ
1980 "Вихор" Дніпропетровськ "Трубник" Нікополь "Авангард" Жовті Води
1979 "Вихор" Дніпропетровськ "Трубник" Нікополь "Сталь" Дніпропетровськ
1978 "Металург" Дніпродзержинськ   "Авангард" Жовті Води
1977 "Титан" Вільногорськ "Вихор" Дніпропетровськ "Трубник" Нікополь
1976 завод ім.Лібнехта, Дніпропетровськ "Прес" Дніпропетровськ "Металург" Дніпродзержинськ
1975 "Колос" Нікополь "Титан" Вільногорськ завод ім.Лібнехта, Дніпропетровськ
1974 "Вихор" Дніпропетровськ завод ім.Лібнехта, Дніпропетровськ "Авангард" Вільногорськ
1973 "Авангард" Вільногорськ    
1972 "Сільгосптехніка" Нікополь завод ім.Лібнехта, Дніпропетровськ "Авангард" Орджонікідзе
1971 "Авангард" Вільногорськ   "Авангард" Орджонікідзе
1970 "Авангард" Кривий Ріг завод ім.Лібнехта, Дніпропетровськ  
1969 "Авангард" Орджонікідзе ПГЗК, Кривий Ріг КЦРЗ, Кривий Ріг
1968 "Авангард" Вільногорськ "Сталь-завод ім.Лібнехта" Дніпропетровськ "Авангард" Орджонікідзе
1967 "Авангард" Вільногорськ "Шахтар" Марганець "Авангард" Терни
1966 "Метеор" Дніпропетровськ "Авангард" Вільногорськ  
1965 "Авангард" Терни "Авангард" Орджонікідзе "Авангард" Вільногорськ
1964   "Авангард" Орджонікідзе  
1963 "Авангард" Орджонікідзе "Метеор" Дніпропетровськ ЦГЗК, Кривий Ріг
1962 "Авангард" Дніпропетровськ "Авангард" Орджонікідзе  
1961 "Трубник" Нікополь "Шахтар" Павлоград "Авангард" Дніпропетровськ
1960 "Металург" Нікополь "Авангард" Орджонікідзе  
1959 БКХЗ, Дніпродзержинськ   "Авангард" Орджонікідзе
1958(в) "Авангард" Жовті Води "Авангард" Орджонікідзе  
1957 "Авангард" Терни "Металург" Орджонікідзе "Авангард" Жовті Води
1956      
1955 РУ ім.К.Лібнехта, Кривий Ріг    
1954 "Хімік-ЗШУ" Дніпродзержинськ    
1953 "Хімік-ЗШУ" Дніпродзержинськ    
1952 "Труд" Дніпропетровськ    
1951 "Труд" Дніпропетровськ    
1950 "Дзержинець" Дніпродзержинськ, "Металург" Нікополь    
1949 "Металург" Дніпродзержинськ    
1948 "Сталь" Дніпродзержинськ    
1947 "Сталь" Дніпродзержинськ    
1946 "Сталь" Дніпрожхержинськ    
1945 "Сталь" Дніпродзержинськ    
1939 "Сталь" Кривий Ріг    
1938 "Сталь" Дніпродзержинськ    
1937 "Авангард" Мелітополь "Динамо" Бердянськ "Сталь" Дніпродзержинськ
1936 "Авангард" Мелітополь