Четвер, 25.04.2024, 23:24
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ
2013 РІК
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Еко-Гриб" Добровеличківка | 16 | 14 | 0 | 2 | 83 - 17 | 42 |
2 | "Стоїк" Червона Поляна | 16 | 11 | 3 | 2 | 56 - 37 | 36 |
3 | "Локомотив" Помічна | 16 | 8 | 4 | 4 | 58 - 33 | 28 |
4 | "Неофіти" Гаївка | 16 | 8 | 3 | 5 | 87 - 33 | 27 |
5 | "Агротех" Тишківка | 16 | 8 | 3 | 5 | 67 - 36 | 27 |
6 | "Троянець" Трояни | 16 | 6 | 1 | 9 | 44 - 67 | 19 |
7 | "Арсенал" Новолутківка | 16 | 4 | 2 | 10 | 27 - 59 | 14 |
8 | "Олімп" Олексіївка | 16 | 3 | 3 | 9 | 43 - 62 | 12 |
9 | "Перчунівський" Перчунове | 16 | 0 | 1 | 15 | 18 - 138 | 1 |
Кращі бомбардири: Назарій Гнат("Неофіти") - 39, Олександр Бондаренко("Стоїк") - 35, Олександр Скрипніченко("Неофіти") - 27
1 тур
18 травня 2013
"Троянець" Трояни - "Арсенал" Новолутківка - 3:1
"Неофіти" Гаївка - "Еко-Гриб" Добровеличківка - 1:5
"Олімп" Олексіївка - "Стоїк" Червона Поляна - 1:2
"Агротех" Тишківка - "Локомотив" Помічна - 4:7
2 тур
25 травня 2013
"Стоїк" Червона Поляна - "Агротех" Тишківка - 4:1
"Арсенал" Новолутківка - "Олімп" Олексіївка - 4:3
"Еко-Гриб" Добровеличківка - "Троянець" Трояни - 7:0
"Перчунівський" Перчунове - "Неофіти" Гаївка - 1:18
3 тур
01 червня 2013
"Троянець" Трояни - "Перчунівський" Перчунове - 7:2
"Олімп" Олексіївка - "Еко-Гриб" Добровеличківка - 1:4
"Агротех" Тишківка - "Арсенал" Новолутківка - 4:2
03.08.2013 "Локомотив" Помічна - "Стоїк" Червона Поляна - 1:1
4 тур
08 червня 2013
"Арсенал" Новолутківка - "Локомотив" Помічна - 2:7
"Еко-Гриб" Добровеличківка - "Агротех" Тишківка - 2:0
"Перчунівський" Перчунове - "Олімп" Олексіївка - 0:9
"Неофіти" Гаївка - "Троянець" Трояни - 11:2
5 тур
15 червня 2013
"Олімп" Олексіївка - "Неофіти" Гаївка - 1:9
"Агротех" Тишківка - "Перчунівський" Перчунове - 13:0
"Локомотив" Помічна - "Еко-Гриб" Добровеличківка - 4:2
"Стоїк" Червона Поляна - "Арсенал" Новолутківка - 4:3
6 тур
22 червня 2013
"Еко-Гриб" Добровеличківка - "Стоїк" Червона Поляна - 3:2
"Перчунівський" Перчунове - "Локомотив" Помічна - 0:11
"Неофіти" Гаївка - "Агротех" Тишківка - 2:2
"Троянець" Трояни - "Олімп" Олексіївка - 4:3
7 тур
06 липня 2013
"Стоїк" Червона Поляна - "Перчунівський" Перчунове - 6:0
"Локомотив" Помічна - "Неофіти" Гаївка - 3:3
"Агротех" Тишківка - "Троянець" Трояни - 11:0
"Арсенал" Новолутківка - "Еко-Гриб" Добровеличківка - 0:10
8 тур
20 липня 2013
"Перчунівський" Перчунове - "Арсенал" Новолутківка - 2:4
"Неофіти" Гаївка - "Стоїк" Червона Поляна - 3:3
"Троянець" Трояни - "Локомотив" Помічна - 1:6
"Олімп" Олексіївка - "Агротех" Тишківка - 2:2
9 тур
27 липня 2013
"Локомотив" Помічна - "Олімп" Олексіївка - 2:0
"Стоїк" Червона Поляна - "Троянець" Трояни - 5:1
"Арсенал" Новолутківка - "Неофіти" Гаївка - 0:4
"Еко-Гриб" Добровеличківка - "Перчунівський" Перчунове - 7:1
10 тур
17 серпня 2013
"Арсенал" Новолутківка - "Троянець" Трояни - 3:1
"Еко-Гриб" Добровеличківка - "Неофіти" Гаївка - 4:0
"Стоїк" Червона Поляна - "Олімп" Олексіївка - 5:3
"Локомотив" Помічна - "Агротех" Тишківка - 3:3
11 тур
24 серпня 2013
"Агротех" Тишківка - "Стоїк" Червона Поляна - 4:6
"Олімп" Олексіївка - "Арсенал" Новолутківка - 1:0
"Троянець" Трояни - "Еко-Гриб" Добровеличківка - 0:3
"Неофіти" Гаївка - "Перчунівський" Перчунове - 16:0
12 тур
31 серпня 2013
"Перчунівський" Перчунове - "Троянець" Трояни - 2:7
"Еко-Гриб" Добровеличківка - "Олімп" Олексіївка - 6:1
"Арсенал" Новолутківка - "Агротех" Тишківка - 0:4
"Стоїк" Червона Поляна - "Локомотив" Помічна - 3:0
13 тур
07 вересня 2013
"Локомотив" Помічна - "Арсенал" Новолутківка - 3:0
"Агротех" Тишківка - "Еко-Гриб" Добровеличківка - 2:5
"Олімп" Олексіївка - "Перчунівський" Перчунове - 7:0
"Троянець" Трояни - "Неофіти" Гаївка - 3:1
14 тур
21 вересня 2013
"Неофіти" Гаївка - "Олімп" Олексіївка - 9:3
"Перчунівський" Перчунове - "Агротех" Тишківка - 1:3
"Еко-Гриб" Добровеличківка - "Локомотив" Помічна - 4:0
"Арсенал" Новолутківка - "Стоїк" Червона Поляна - 0:0
15 тур
28 вересня 2013
"Стоїк" Червона Поляна - "Еко-Гриб" Добровеличківка - 3:2
"Локомотив" Помічна - "Перчунівський" Перчунове - 7:0
"Агротех" Тишківка - "Неофіти" Гаївка - 2:0
"Олімп" Олексіївка - "Троянець" Трояни - 4:4
16 тур
05 жовтня 2013
"Перчунівський" Перчунове - "Стоїк" Червона Поляна - 3:8
"Неофіти" Гаївка - "Локомотив" Помічна - 4:1
"Троянець" Трояни - "Агротех" Тишківка - 1:4
"Еко-Гриб" Добровеличківка - "Арсенал" Новолутківка - 8:0
17 тур
19 жовтня 2013
"Арсенал" Новолутківка - "Перчунівський" Перчунове - 4:4
"Стоїк" Червона Поляна - "Неофіти" Гаївка - 3:2
"Локомотив" Помічна - "Троянець" Трояни - 3:0
"Агротех" Тишківка - "Олімп" Олексіївка - 8:1
18 тур
26 жовтня 2013
"Олімп" Олексіївка - "Локомотив" Помічна - 3:3
"Троянець" Трояни - "Стоїк" Червона Поляна - 10:1
"Неофіти" Гаївка - "Арсенал" Новолутківка - 4:1
"Перчунівський" Перчунове - "Еко-Гриб" Добровеличківка - 2:11
Інформація взята зі сайту https://vk.com/fc_neofity