Понеділок, 06.05.2024, 02:03
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ
2013 РІК
ПЕРША ЛІГА
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ФК "Долина" | 22 | 19 | 1 | 2 | 73 - 36 | 58 |
2 | "Свіча" Тяпче | 22 | 18 | 1 | 3 | 97 - 30 | 55 |
3 | "Свіча" Міжріччя | 22 | 13 | 5 | 4 | 66 - 32 | 44 |
4 | ТФК, Тяпче | 22 | 11 | 5 | 6 | 51 - 50 | 38 |
5 | "Прикарпаття" Гошів | 22 | 9 | 5 | 8 | 46 - 50 | 32 |
6 | "Рубань" Велика Тур`я | 22 | 9 | 4 | 9 | 48 - 50 | 31 |
7 | ФК "Тисів" | 22 | 8 | 3 | 11 | 44 - 49 | 27 |
8 | "Нафтовик" Яворів | 22 | 6 | 5 | 11 | 37 - 51 | 23 |
9 | "Горянка" Старий Мізунь | 22 | 6 | 4 | 12 | 45 - 59 | 22 |
10 | "Колос" Белеїв | 22 | 5 | 5 | 12 | 30 - 55 | 20 |
11 | "Зоря" Надіїв | 22 | 4 | 2 | 16 | 15 - 58 | 14 |
12 | "Фаворит" Солуків | 22 | 3 | 4 | 15 | 39 - 70 | 13 |
Примітка. Команда "Зоря" Надіїв знято з чемпіонату.
Додатковий матч за 1-е місце: ФК "Долина" - "Свіча" Тяпче - 3:1(Олег Андрусів-2, Олег Сосєнков - В.Олійник)
Кубок Долинського району: "Свіча" Міжріччя - ФК "Одиниця" - 3:1
1 тур
09 травня 2013
"Прикарпаття" Гошів - ФК "Долина" - 2:3
Голи: ??? - Олег Сосєнков-2, Андрій Мацевка
ФК "Тисів" - "Свіча" Міжріччя - 0:8
"Горянка" Старий Мізунь - "Зоря" Надіїв - 0:1
"Свіча" Тяпче - ТФК, Тяпче - 8:0
"Рубань" Велика Тур'я - "Колос" Белеїв - 3:1
"Нафтовик" Яворів - "Фаворит" Солуків - 3:3
2 тур
12 травня 2013
ФК "Долина" - "Нафтовик" Яворів - 4:0
Голи: Василь Сокирко(23), Дмитро Гайнюк, Олег Сосєнков, Руслан Мерунович
"Свіча" Міжріччя - "Зоря" Надіїв - 3:2
"Фаворит" Солуків - "Свіча" Тяпче - 2:11
ФК "Тисів" - "Прикарпаття" Гошів - 1:0
ТФК, Тяпче - "Рубань" Велика Тур'я - 1:3
"Колос" Белеїв - "Горянка" Старий Мізунь - 2:1
3 тур
19 травня 2013
"Свіча" Тяпче - ФК "Долина" - 6:1
Голи: ??? - Олег Сосєнков(пен)
"Нафтовик" Яворів - ФК "Тисів" - 2:1
"Горянка" Старий Мізунь - ТФК, Тяпче - 4:2
"Зоря" Надіїв - "Колос" Белеїв - 2:0
"Рубань" Велика Тур'я - "Фаворит" Солуків - 4:1
"Прикарпаття" Гошів - "Свіча" Міжріччя - 1:1
4 тур
26 травня 2013
ФК "Долина" - "Рубань" Велика Тур'я - 4:0
Голи: Олег Сосєнков, Дмитро Гайнюк, Василь Сокирко, Роман Гретчак
"Свіча" Міжріччя - "Колос" Белеїв - 6:1
ФК "Тисів" - "Свіча" Тяпче - 2:4
"Прикарпаття" Гошів - "Нафтовик" Яворів - 4:2
ТФК, Тяпче - "Зоря" Надіїв - 1:0
"Фаворит" Солуків - "Горянка" Старий Мізунь - 2:5
5 тур
02 червня 2013
"Горянка" Старий Мізунь - ФК "Долина" - 0:2
Голи: Руслан Рапач, Олег Сосєнков
"Нафтовик" Яворів - "Свіча" Міжріччя - 2:5
"Колос" Белеїв - ТФК, Тяпче - 1:7
"Зоря" Надіїв - "Фаворит" Солуків - 1:0
"Рубань" Велика Тур'я - ФК "Тисів" - 5:0
"Свіча" Тяпче - "Прикарпаття" Гошів - 7:1
6 тур
09 червня 2013
ФК "Долина" - "Зоря" Надіїв - 3:1
Голи: Андрій Кордасевич, Олег Андрусів, Дмитро Гайнюк - ???
"Свіча" Міжріччя - ТФК, Тяпче - 1:1
ФК "Тисів" - "Горянка" Старий Мізунь - 4:0
"Нафтовик" Яворів - "Свіча" Тяпче - 1:2
"Фаворит" Солуків - "Колос" Белеїв - 2:0
"Прикарпаття" Гошів - "Рубань" Велика Тур'я - 2:0
7 тур
16 червня 2013
"Колос" Белеїв - ФК "Долина" - 1:4
Голи: ??? - Олег Андрусів, Олег Сосєнков, Руслан Мерунович, Ігор Батіг
"Свіча" Тяпче - "Свіча" Міжріччя - 5:2
ТФК, Тяпче - "Фаворит" Солуків - 2:1
"Зоря" Надіїв - ФК "Тисів" - 3:1
"Рубань" Велика Тур'я - "Нафтовик" Яворів - 0:0
"Горянка" Старий Мізунь - "Прикарпаття" Гошів - 2:2
8 тур
23 червня 2013
ФК "Долина" - ТФК, Тяпче - 7:2
Голи: Олег Сосєнков-3(1-пен), Руслан Мерунович-2, Назар Балан, Руслан Рапач - ???
"Свіча" Міжріччя - "Фаворит" Солуків - 3:0
"Нафтовик" Яворів - "Горянка" Старий Мізунь - 7:2
"Свіча" Тяпче - "Рубань" Велика Тур'я - 5:0
ФК "Тисів" - "Колос" Белеїв - 3:1
"Прикарпаття" Гошів - "Зоря" Надіїв - 2:2
9 тур
30 червня 2013
"Фаворит" Солуків - ФК "Долина" - 3:5
Голи: ??? - Руслан Мерунович-2, Олег Андрусів, Руслан Рапач, Дмитро Гайнюк
"Рубань" Велика Тур'я - "Свіча" Міжріччя - 2:2
"Колос" Белеїв - "Прикарпаття" Гошів - 4:1
ТФК, Тяпче - ФК "Тисів" - 2:0
"Зоря" Надіїв - "Нафтовик" Яворів - 0:2
"Горянка" Старий Мізунь - "Свіча" Тяпче - 1:3
10 тур
07 липня 2013
"Свіча" Міжріччя - ФК "Долина" - 6:3
Голи: ??? - Олег Гринечко, Олег Сосєнков, Олег Андрусів
"Нафтовик" Яворів - "Колос" Белеїв - 4:2
"Рубань" Велика Тур'я - "Горянка" Старий Мізунь - 3:3
"Прикарпаття" Гошів - ТФК, Тяпче - 0:4
ФК "Тисів" - "Фаворит" Солуків - 0:3
"Свіча" Тяпче - "Зоря" Надіїв - 6:0
11 тур
14 липня 2013
"Горянка" Старий Мізунь - "Свіча" Міжріччя - 3:3
"Фаворит" Солуків - "Прикарпаття" Гошів - 2:3
ТФК, Тяпче - "Нафтовик" Яворів - 4:1
"Зоря" Надіїв - "Рубань" Велика Тур'я - 1:2
"Колос" Белеїв - "Свіча" Тяпче - 3:3
ФК "Долина" - ФК "Тисів" - +:-
12 тур
04 серпня 2013
ФК "Тисів" - ФК "Долина" - 3:4
Голи: ??? - Ігор Батіг, Андрій Мацевка, Олег Сосєнков, Руслан Рапач
"Свіча" Міжріччя - "Горянка" Старий Мізунь - 4:2
"Прикарпаття" Гошів - "Фаворит" Солуків - 0:0
"Нафтовик" Яворів - ТФК, Тяпче - 2:2
"Свіча" Тяпче - "Колос" Белеїв - 1:0
"Рубань" Велика Тур'я - "Зоря" Надіїв - +:-
13 тур
11 серпня 2013
28.07.2013 ТФК, Тяпче - "Прикарпаття" Гошів - 5:1
ФК "Долина" - "Свіча" Міжріччя - 2:0
Голи: Олег Гринечко-2
"Колос" Белеїв - "Нафтовик" Яворів - 1:1
"Горянка" Старий Мізунь - "Рубань" Велика Тур'я - 4:5
"Фаворит" Солуків - ФК "Тисів" - 2:2
"Зоря" Надіїв - "Свіча" Тяпче - -:+
14 тур
25 серпня 2013
ФК "Долина" - "Фаворит" Солуків - 4:1
Голи: Дмитро Гайнюк(пен), Микола Дмитровський, Руслан Рапач, Олег Сосєнков - ???
"Свіча" Міжріччя - "Рубань" Велика Тур'я - 6:0
"Прикарпаття" Гошів - "Колос" Белеїв - 2:2
ФК "Тисів" - ТФК, Тяпче - 1:1
"Нафтовик" Яворів - "Зоря" Надіїв - 2:2
"Свіча" Тяпче - "Горянка" Старий Мізунь - 5:0
15 тур
01 вересня 2013
ТФК, Тяпче - ФК "Долина" - 3:2
Голи: ??? - Олег Андрусів, Олег Сосєнков(пен)
"Фаворит" Солуків - "Свіча" Міжріччя - 0:2
"Горянка" Старий Мізунь - "Нафтовик" Яворів - 2:0
"Рубань" Велика Тур'я - "Свіча" Тяпче - 1:3
"Колос" Белеїв - ФК "Тисів" - 2:2
"Зоря" Надіїв - "Прикарпаття" Гошів - 0:4
16 тур
08 вересня 2013
28.08.2013 "Фаворит" Солуків - ТФК, Тяпче - 2:4
ФК "Долина" - "Колос" Белеїв - 3:1
Голи: Андрій Кордасевич-2, Роман Гретчак - ???
"Свіча" Міжріччя - "Свіча" Тяпче - 4:1
ФК "Тисів" - "Зоря" Надіїв - 8:0
"Нафтовик" Яворів - "Рубань" Велика Тур'я - 2:1
"Прикарпаття" Гошів - "Горянка" Старий Мізунь - 5:2
17 тур
15 вересня 2013
ТФК, Тяпче - "Свіча" Міжріччя - 1:1
"Горянка" Старий Мізунь - ФК "Тисів" - 1:3
"Свіча" Тяпче - "Нафтовик" Яворів - 6:1
"Колос" Белеїв - "Фаворит" Солуків - 1:0
"Рубань" Велика Тур'я - "Прикарпаття" Гошів - 3:5
"Зоря" Надіїв - ФК "Долина" - -:+
18 тур
22 вересня 2013
ФК "Долина" - "Горянка" Старий Мізунь - 4:1
Голи: Олеш Гринечко, Василь Сокирко, Руслан Мерунович, автогол - ???
"Свіча" Міжріччя - "Нафтовик" Яворів - 3:0
ТФК, Тяпче - "Колос" Белеїв - 3:3
ФК "Тисів" - "Рубань" Велика Тур'я - 4:2
"Прикарпаття" Гошів - "Свіча" Тяпче - 2:1
"Фаворит" Солуків - "Зоря" Надіїв - +:-
19 тур
29 вересня 2013
"Рубань" Велика Тур'я - ФК "Долина" - 2:2
Голи: ??? - Андрій Кордасевич, Руслан Мерунович
"Колос" Белеїв - "Свіча" Міжріччя - 0:4
"Свіча" Тяпче - ФК "Тисів" - 2:1
"Нафтовик" Яворів - "Прикарпаття" Гошів - 0:1
"Горянка" Старий Мізунь - "Фаворит" Солуків - 4:4
"Зоря" Надіїв - ТФК, Тяпче - -:+
20 тур
06 жовтня 2013
ФК "Долина" - "Свіча" Тяпче - 2:1
Голи: Назар Балан, Ігор Стефанишин(автогол) - Ігор Стефанишин
ФК "Тисів" - "Нафтовик" Яворів - 4:0
ТФК, Тяпче - "Горянка" Старий Мізунь - 2:1
"Фаворит" Солуків - "Рубань" Велика Тур'я - 3:4
"Свіча" Міжріччя - "Прикарпаття" Гошів - 5:2
"Колос" Белеїв - "Зоря" Надіїв - +:-
21 тур
13 жовтня 2013
"Нафтовик" Яворів - ФК "Долина" - 1:2
Голи: Анатолій Куленич - Руслан Мерунович, Андрій Кордасевич
"Свіча" Тяпче - "Фаворит" Солуків - 8:2
"Прикарпаття" Гошів - ФК "Тисів" - 4:1
"Рубань" Велика Тур'я - ТФК, Тяпче - 5:0
"Горянка" Старий Мізунь - "Колос" Белеїв - 3:0
"Зоря" Надіїв - "Свіча" Міжріччя - -:+
22 тур
20 жовтня 2013
ФК "Долина" - "Прикарпаття" Гошів - 3:2
Голи: Андрій Кордасевич-2, Олег Сосєнков(пен) - ???
"Свіча" Міжріччя - ФК "Тисів" - 5:4
ТФК, Тяпче - "Свіча" Тяпче - 1:6
"Колос" Белеїв - "Рубань" Велика Тур'я - 1:0
"Зоря" Надіїв - "Горянка" Старий Мізунь - -:+
"Фаворит" Солуків - "Нафтовик" Яворів
Інформація взята зі сайту http://tysiv.ucoz.ua та http://fcdolyna.jimdo.com/