Субота, 04.05.2024, 12:05
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ГЕНІЧЕСЬКОГО РАЙОНУ з міні-футболу
2016 РІК
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Таврія" Партизани | 11 | 9 | 2 | 0 | 113 - 45 | 29 |
2 | "Пальміра" Генічеськ | 11 | 9 | 1 | 1 | 114 - 55 | 28 |
3 | "Вікторія-1" Фрунзе | 11 | 9 | 1 | 1 | 96 - 48 | 28 |
4 | "Прикордонник" Генічеськ | 11 | 7 | 0 | 4 | 74 - 72 | 21 |
5 | ФК "Генічеськ" | 11 | 5 | 1 | 5 | 60 - 51 | 16 |
6 | "Рубін" Новогригор`ївка | 11 | 5 | 0 | 6 | 88 - 101 | 15 |
7 | "Арсенал" Новоолексіївка | 11 | 4 | 1 | 6 | 67 - 80 | 13 |
8 | "Промінь" Щорсівка | 11 | 4 | 1 | 6 | 68 - 95 | 13 |
9 | "Луч" Генічеськ | 11 | 2 | 3 | 6 | 63 - 86 | 9 |
10 | ГР ДЮСШ, Генічеськ | 11 | 2 | 2 | 7 | 40 - 72 | 8 |
11 | "Вікторія-2" Фрунзе | 11 | 2 | 0 | 9 | 44 - 73 | 6 |
12 | "Динамо" Генічеськ | 11 | 1 | 2 | 8 | 54 - 100 | 5 |
1 тур
24 січня 2016 року
ФК "Генічеськ" - ГР ДЮСШ, Генічеськ - 5:5
"Таврія" Партизани - "Промінь" Щорсівка - 23:5
"Арсенал" Новоолексіївка - "Вікторія-2" Фрунзе - 6:3
"Динамо" Генічеськ - "Рубін" Новогригор`ївка - 7:12
"Пальміра" Генічеськ - "Луч" Генічеськ" - 11:2
"Прикордонник" Генічеськ - "Вікторія-1" Фрунзе - 2:11
2 тур
30 січня 2016 року
ГР ДЮСШ, Генічеськ - "Вікторія-1" Фрунзе - 3:4
"Луч" Генічеськ - "Прикордонник" Генічеськ - 5:12
"Рубін" Новогригор`ївка - "Пальміра" Генічеськ - 10:12
"Вікторія-2" Фрунзе - "Динамо" Генічеськ - 8:5
"Промінь" Щорсівка - "Арсенал" Новоолексіївка - 2:5
ФК "Генічеськ" - "Таврія" Партизани - 1:3
3 тур
31 січня 2016 року
"Таврія" Партизани - ГР ДЮСШ, Генічеськ - 14:2
"Арсенал" Новоолексіївка - ФК "Генічеськ" - 4:7
"Динамо" Генічеськ - "Промінь" Щорсівка - 5:7
"Пальміра" Генічеськ - "Вікторія-2" Фрунзе - 5:2
"Прикордонник" Генічеськ - "Рубін" Новогригор`ївка - 10:9
"Вікторія-1" Фрунзе - "Луч" Генічеськ - 6:5
4 тур
06 лютого 2016 року
ГР ДЮСШ, Генічеськ - "Луч" Генічеськ - 5:5
"Рубін" Новогригор`ївка - "Вікторія-1" Фрунзе - 3:18
"Вікторія-2" Фрунзе - "Прикордонник" Генічеськ - 2:5
"Промінь" Щорсівка - "Пальміра" Генічеськ - 6:15
ФК "Генічеськ" - "Динамо" Генічеськ - 4:5
"Таврія" Партизани - "Арсенал" Новоолексіївка - 6:5
5 тур
07 лютого 2016 року
"Арсенал" Новоолексіївка - ГР ДЮСШ, Генічеськ - 9:2
"Динамо" Генічеськ - "Таврія" Партизани - 5:5
"Пальміра" Генічеськ - ФК "Генічеськ" - 8:5
"Прикордонник" Генічеськ - "Промінь" Щорсівка - 6:8
"Вікторія-1" Фрунзе - "Вікторія-2" Фрунзе - 7:4
"Луч" Генічеськ - "Рубін" Новогригор`ївка - 7:11
6 тур
13 лютого 2016 року
ГР ДЮСШ, Генічеськ - "Рубін" Новогригор`ївка - 1:6
"Вікторія-2" Фрунзе - "Луч" Генічеськ - 3:5
"Таврія" Партизани - "Пальміра" Генічеськ - 5:3
"Промінь" Щорсівка - "Вікторія-1" Фрунзе - 4:11
20.02.2016 ФК "Генічеськ" - "Прикордонник" Генічеськ - 3:4
20.02.2016 "Арсенал" Новоолексіївка - "Динамо" Генічеськ - 8:8
7 тур
05 березня 2016 року
"Динамо" Генічеськ - ГР ДЮСШ, Генічеськ - 2:7
"Пальміра" Генічеськ - "Арсенал" Новоолексіївка - 17:6
"Прикордонник" Генічеськ - "Таврія" Партизани - 4:12
"Вікторія-1" Фрунзе - ФК "Генічеськ" - 5:4
"Луч" Генічеськ - "Промінь" Щорсівка - 8:8
"Рубін" Новогригор`ївка - "Вікторія-2" Фрунзе - 8:3
8 тур
06 березня 2016 року
ГР ДЮСШ, Генічеськ - "Вікторія-2" Фрунзе - 2:9
"Промінь" Щорсівка - "Рубін" Новогригор`ївка - 12:6
ФК "Генічеськ" - "Луч" Генічеськ - 9:6
"Таврія" Партизани - "Вікторія-1" Фрунзе - 9:2
"Арсенал" Новоолексіївка - "Прикордонник" Генічеськ - 4:9
"Динамо" Генічеськ - "Пальміра" Генічеськ - 3:20
9 тур
21 лютого 2016 року
"Пальміра" Генічеськ - ГР ДЮСШ, Генічеськ - 7:3
"Прикордонник" Генічеськ - "Динамо" Генічеськ - 7:3
"Вікторія-1" Фрунзе - "Арсенал" Новоолексіївка - 12:4
"Луч" Генічеськ - "Таврія" Партизани - 6:6
"Рубін" Новогригор`ївка - ФК "Генічеськ" - 4:6
"Вікторія-2" Фрунзе - "Промінь" Щорсівка - 3:10
10 тур
27 лютого 2016 року
ГР ДЮСШ, Генічеськ - "Промінь" Щорсівка - 5:3
ФК "Генічеськ" - "Вікторія-2" Фрунзе - 8:5
"Таврія" Партизани - "Рубін" Новогригор`ївка - 18:10
"Арсенал" Новоолексіївка - "Луч" Генічеськ - 8:5
"Динамо" Генічеськ - "Вікторія-1" Фрунзе - 4:14
"Пальміра" Генічеськ - "Прикордонник" Генічеськ - 10:7
11 тур
28 лютого 2016 року
"Прикордонник" Генічеськ - ГР ДЮСШ, Генічеськ - 8:5
"Вікторія-1" Фрунзе - "Пальміра" Генічеськ - 6:6
"Луч" Генічеськ - "Динамо" Генічеськ - 8:7
"Рубін" Новогригор`ївка - "Арсенал" Новоолексіївка - 9:8
"Вікторія-2" Фрунзе - "Таврія" Партизани - 2:12
"Промінь" Щорсівка - ФК "Генічеськ" - 2:8
Інформація взята зі сайту Футбол Херсонщини