Субота, 04.05.2024, 16:04
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ ГРЕБІНКІВСЬКОГО РАЙОНУ
з футзалу
2015/2016 РОКИ
ВИЩА ЛІГА
1 місце - "Легіон" Гребінка, 2 місце - "Аякс" Гребінка, 3 місце - ФК "Оржиця"
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ 17-го ТУРУ
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Легіон" Гребінка | 16 | 15 | 0 | 1 | 109 - 49 | 45 |
2 | "Аякс" Гребінка | 17 | 14 | 0 | 3 | 107 - 46 | 42 |
3 | ФК "Оржиця" | 17 | 13 | 0 | 4 | 141 - 57 | 39 |
4 | "Енергетик" Гребінка | 17 | 11 | 2 | 4 | 112 - 83 | 35 |
5 | "Світанок" Заріг, Оржицький район | 17 | 9 | 2 | 6 | 102 - 74 | 29 |
6 | ФК "Савинці" Оржицький район | 16 | 7 | 1 | 8 | 86 - 95 | 22 |
7 | "Колос" Лазірки, Оржицький район | 17 | 5 | 0 | 12 | 84 - 99 | 15 |
8 | ФК "Оржиця-2" | 17 | 3 | 2 | 12 | 60 - 110 | 11 |
9 | "Старт" Слободо-Петрівка | 17 | 2 | 0 | 15 | 90 - 187 | 6 |
10 | "Злагода" Круподеренці, Оржицький район | 17 | 1 | 1 | 15 | 73 - 171 | 4 |
Кращий бомбардир - Шевченко Валентин("Енегретик") - 50 голів
Кращий воротар - Сидоренко Владислав(ФК "Оржиця")
Кращий захисник - Даценко Максим("Легіон")
Кращий нападаючий - Дюжов Андрій("Аякс")
1 тур
07 листопада 2015 року
"Легіон" Гребінка - ФК "Оржиця" - 6:3
"Старт" Слободо-Петрівка - ФК "Оржиця-2" - 8:9
ФК "Савинці" - "Колос" Лазірки - 2:8
"Енергетик" Гребінка - "Світанок" Заріг - 5:5
"Аякс" Гребінка - "Злагода" Круподеренці - 12:1
2 тур
14 листопада 2015 року
"Злагода" Круподеренці - "Колос" Лазірки - 3:12
"Світанок" Заріг - "Старт" Слободо-Петрівка - 10:4
"Аякс" Гребінка - "Легіон" Гребінка - 1:3
ФК "Оржиця-2" - ФК "Савинці" - 4:5
ФК "Оржиця" - "Енергетик" Гребінка - 5:7
3 тур
21 листопада 2015 року
"Легіон" Гребінка - "Злагода" Круподеренці - 10:4
"Енергетик" Гребінка - "Аякс" Гребінка - 5:9
"Старт" Слободо-Петрівка - ФК "Оржиця" - 4:7
ФК "Савинці" - "Світанок" Заріг - 2:12
"Колос" Лазірки - ФК "Оржиця-2" - 3:4
4 тур
28 листопада 2015 року
"Світанок" Заріг - "Колос" Лазірки - 7:0
"Злагода" Круподеренці - ФК "Оржиця-2" - 5:6
ФК "Оржиця" - ФК "Савинці" - 4:2
"Аякс" Гребінка - "Старт" Слободо-Петрівка - 13:5
"Легіон" Гребінка - "Енергетик" Гребінка - 6:3
5 тур
05 грудня 2015 року
ФК "Оржиця-2" - "Світанок" Заріг - 2:4
"Колос" Лазірки - ФК "Оржиця" - 5:8
"Енергетик" Гребінка - "Злагода" Круподеренці - 8:6
ФК "Савинці" - "Аякс" Гребінка - 2:8
"Старт" Слободо-Петрівка - "Легіон" Гребінка - 7:11
6 тур
12 грудня 2015 року
ФК "Оржиця-2" - "Енергетик" Гребінка - 5:8
ФК "Оржиця" - "Аякс" Гребінка - 1:2
"Легіон" Гребінка - "Світанок" Заріг - 7:4
"Колос" Лазірки - "Старт" Слободо-Петрівка - 8:10
"Злагода" Круподеренці - ФК "Савинці" - 2:10
7 тур
19 грудня 2015 року
"Старт" Слободо-Петрівка - "Злагода" Круподеренці - 11:7
ФК "Савинці" - "Енергетик" Гребінка - 6:3
"Колос" Лазірки - "Легіон" Гребінка - 2:7
"Світанок" Заріг - ФК "Оржиця" - 4:6
ФК "Оржиця-2" - "Аякс" Гребінка - 4:7
8 тур
26 грудня 2015 року
"Старт" Слободо-Петрівка - ФК "Савинці" - 11:4
"Енергетик" Гребінка - "Колос" Лазірки - 8:3
"Злагода" Круподеренці - ФК "Оржиця" - 2:15
"Легіон" Гребінка - ФК "Оржиця-2" - 10:2
"Аякс" Гребінка - "Світанок" Заріг - 6:3
9 тур
02 січня 2016 року
"Злагода" Круподеренці - "Світанок" Заріг - 5:8
ФК "Оржиця" - ФК "Оржиця-2" - 12:4
"Енергетик" Гребінка - "Старт" Слободо-Петрівка - 11:1
"Легіон" Гребінка - ФК "Савинці" - 8:4
"Аякс" Гребінка - "Колос" Лазірки - +:-
10 тур
09 січня 2016 року
"Злагода" Круподеренці - "Світанок" Заріг - 4:9
ФК "Оржиця" - ФК "Оржиця-2" - 12:4
"Енергетик" Гребінка - "Старт" Слободо-Петрівка - 10:4
"Аякс" Гребінка - "Колос" Лазірки - 7:3
"Легіон" Гребінка - ФК "Савинці"
11 тур
16 січня 2016 року
"Старт" Слободо-Петрівка - ФК "Савинці" - 14:7
"Енергетик" Гребінка - "Колос" Лазірки - 4:2
"Злагода" Круподеренці - ФК "Оржиця" - 2:8
"Легіон" Гребінка - ФК "Оржиця-2" - 3:1
"Аякс" Гребінка - "Світанок" Заріг - 9:3
12 тур
23 січня 2016 року
"Старт" Слободо-Петрівка - "Злагода" Круподеренці - 8:12
ФК "Савинці" - "Енергетик" Гребінка - 3:4
"Колос" Лазірки - "Легіон" Гребінка - 2:5
"Світанок" Заріг - ФК "Оржиця" - 1:4
ФК "Оржиця-2" - "Аякс" Гребінка - 2:7
13 тур
30 січня 2016 року
"Старт" Слободо-Петрівка - "Колос" Лазірки - 3:11
"Легіон" Гребінка - "Світанок" Заріг - 5:4
"Злагода" Круподеренці - ФК "Савинці" - 5:7
ФК "Оржиця-2" - "Енергетик" Гребінка - 1:1
ФК "Оржиця" - "Аякс" Гребінка - 1:2
14 тур
06 лютого 2016 року
ФК "Оржиця-2" - "Світанок" Заріг - 0:5
"Колос" Лазірки - ФК "Оржиця" - 3:14
"Енергетик" Гребінка - "Злагода" Круподеренці - 18:6
ФК "Савинці" - "Аякс" Гребінка - 4:7
"Старт" Слободо-Петрівка - "Легіон" Гребінка - 4:14
15 тур
13 лютого 2016 року
"Світанок" Заріг - "Колос" Лазірки - 7:4
"Злагода" Круподеренці - ФК "Оржиця-2" - 5:5
ФК "Оржиця" - ФК "Савинці" - 10:1
"Аякс" Гребінка - "Старт" Слободо-Петрівка - 12:2
"Легіон" Гребінка - "Енергетик" Гребінка - 4:6
16 тур
20 лютого 2016 року
"Легіон" Гребінка - "Злагода" Круподеренці - 12:2
"Енергетик" Гребінка - "Аякс" Гребінка - 4:3
"Старт" Слободо-Петрівка - ФК "Оржиця" - 5:22
ФК "Савинці" - "Світанок" Заріг - 7:7
"Колос" Лазірки - ФК "Оржиця-2" - 8:4
17 тур
28 лютого 2016 року
"Злагода" Круподеренці - "Колос" Лазірки - 3:7
"Світанок" Заріг - "Старт" Слободо-Петрівка - 14:4
"Аякс" Гребінка - "Легіон" Гребінка - 2:3
ФК "Оржиця-2" - ФК "Савинці" - 3:7
ФК "Оржиця" - "Енергетик" Гребінка - 9:4
Інформація взята зі сайту Офіційний сайт ФК "Колос" Пашківка