П`ятниця, 29.03.2024, 07:31
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2010 РІК
ПЕРША ЛІГА
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Карпати" Печеніжин | 30 | 22 | 6 | 2 | 77 - 24 | 72 |
2 | "Тепловик" Івано-Франківськ | 30 | 22 | 6 | 2 | 80 - 28 | 72 |
3 | "Карпати" Яремче | 30 | 20 | 4 | 6 | 68 - 20 | 64 |
4 | "Пробій" Городенка | 30 | 16 | 7 | 7 | 43 - 27 | 55 |
5 | "Придністров`я" Тлумач | 30 | 15 | 6 | 9 | 56 - 44 | 51 |
6 | "Снятин-Євромодуль" Снятин | 30 | 14 | 8 | 8 | 38 - 39 | 50 |
7 | "Юніор" Лисець | 30 | 12 | 7 | 11 | 45 - 53 | 43 |
8 | "Нафтовик" Долина | 30 | 13 | 3 | 14 | 31 - 39 | 42 |
9 | "Газовик" Богородчани | 30 | 12 | 4 | 14 | 48 - 57 | 40 |
10 | "Бескид" Надвірна | 30 | 11 | 7 | 12 | 41 - 53 | 40 |
11 | "Галичина-Енергетик-2" Галич | 30 | 11 | 5 | 14 | 35 - 47 | 38 |
12 | "Сокіл" Угринів | 30 | 9 | 7 | 14 | 50 - 56 | 34 |
13 | "Яспіль" Ясенів-Пільний | 30 | 9 | 5 | 16 | 35 - 48 | 32 |
14 | "Прикарпаття-2" Івано-Франківськ | 30 | 4 | 8 | 18 | 31 - 76 | 20 |
15 | "Ніка-Динамо" Івано-Франківськ | 30 | 3 | 6 | 21 | 20 - 61 | 15 |
16 | ФК "Калуш" | 30 | 2 | 1 | 27 | 17 - 43 | 7 |
Кращий бомбардир - Грицюк Анатолій("Газовик") - 26 м`ячів
Призери Другої ліги: "Кроно-Карпати" Брошнів-Осада, ФК "Сваричів", "Гуцульщина" Косів
Суперкубок Івано-Франківської області: "Карпати" Печеніжин - "Карпати" Яремче - 2:1(О.Ткачук,78, Рябий,87 - М.Ткачук,49)
Кубок Івано-Франківської області: "Карпати" Яремче - "Тепловик" Івано-Франківськ - 3:1
Кубок Чемпіонів міст та районів: ФК "Яблунів" Галицький район - "Прут" Видинів, Снятинський район - 3:0
Призери "Кубку Підгір`я": "Карпати" Яремче, "Прикарпаття" Івано-Франківськ, "Енергетик" Бурштин
Призери "Кубку Федерації": "Карпати" Яремче, "Чорногора-Ніка" Івано-Франківськ, "Сокіл" Угринів
"ЗОЛОТИЙ МАТЧ"
07 листопада 2010 року, м.Тлумач
"Карпати" Печеніжин - "Тепловик" Івано-Франківськ - 3:1
Голи: Баглай Андрій(33), Грешта Микола(45), Шафранський Сергій(63) - Дронь Володимир(57)
1 тур
18 квітня 2010 року
15.04.2010 "Бескид" Надвірна - "Ніка-Динамо" Івано-Франківськ - 3:0
Голи: Топчевський(7), Вікарюк(33), Мула(69)
"Юніор" Лисець - "Нафтовик" Долина - 1:0
Гол: Бринзей(35пен)
"Яспіль" Ясенів-Пільний - "Карпати" Печеніжин - 1:2
Голи: Шинкарук(77) - Олійник(47), Завершенюк(66)
Нереалізований пенальті: Белей(20)
Вилучений: Завершенюк("Карпати",81, друге попередження)
"Галичина-Енергетик-2" Галич - "Сокіл" Угринів - 0:3
Голи: Шайкін(7), Василько(33,автогол), Кушецький(49)
"Снятин-Євромодуль" Снятин - ФК "Калуш" - 1:1
Голи: Боргун(53) - Лесів(75)
"Пробій" Городенка - "Карпати" Яремче - 0:0
"Газовик" Богородчани - "Тепловик" Івано-Франківськ - 1:2
2 тур
25 квітня 2010 року
22.04.2010 "Ніка-Динамо" Івано-Франківськ - "Газовик" Богородчани - 1:1
"Придністров`я" Тлумач - "Бескид" Надвірна - 3:4
Голи: ??? - Редушко(22), Вонс(36), Топчевський(47), Вікарюк(60)
"Нафтовик" Долина - "Пробій" Городенка - 0:0
"Яспіль" Ясенів-Пільний - "Юніор" Лисець - 1:1
"Сокіл" Угринів - "Карпати" Печеніжин - 0:2
"Тепловик" Івано-Франківськ - ФК "Калуш" - 4:0
"Снятин-Євромодуль" Снятин - "Галичина-Енергетик-2" Галич - 3:0
3 тур
02 травня 2010 року
"Газовик" Богородчани - "Придністров`я" Тлумач - 2:0
"Галичина-Енергетик-2" Галич - "Тепловик" Івано-Франківськ - 0:3
"Карпати" Печеніжин - "Снятин-Євромодуль" Снятин - 0:0
"Юніор" Лисець - "Сокіл" Угринів - 2:2
"Пробій" Городенка - "Яспіль" Ясенів-Пільний - 2:1
"Карпати" Яремче - "Нафтовик" Долина - 0:1
05.05.2010 "Бескид" Надвірна - "Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - 1:1
Голи: Насадик(52) - Москалик(25)
06.05.2010 ФК "Калуш" - "Ніка-Динамо" Івано-Франківськ - 4:1
4 тур
09 травня 2010 року
"Бескид" Надвірна - "Газовик" Богородчани - 1:0
Гол: Редушко
"Яспіль" Ясенів-Пільний - "Карпати" Яремче - 0:3
"Сокіл" Угринів - "Пробій" Городенка - 3:0
"Снятин-Євромодуль" Снятин - "Юніор" Лисець - 2:1
"Тепловик" Івано-Франківськ - "Карпати" Печеніжин - 2:0
"Придністров`я" Тлумач - ФК "Калуш" - 6:3
"Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - "Нафтовик" Долина - 0:1
5 тур
16 травня 2010 року
ФК "Калуш" - "Бескид" Надвірна - 1:5
Голи: ??? - Редушко(52), Вонс(65), Трухан(73), Мула(87), Олійник(90)
"Галичина-Енергетик-2" Галич - "Придністров`я" Тлумач - 0:0
"Юніор" Лисець - "Тепловик" Івано-Франківськ - 2:2
"Пробій" Городенка - "Снятин-Євромодуль" Снятин - 1:1
"Карпати" Яремче - "Сокіл" Угринів - 2:1
"Нафтовик" Долина - "Яспіль" Ясенів-Пільний - 0:2
"Газовик" Богородчани - "Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - 4:1
"Карпати" Печеніжин - "Ніка-Динамо" Івано-Франківськ
6 тур
23 травня 2010 року
"Бескид" Надвірна - "Галичина-Енергетик-2" Галич - 3:1
Голи: Данилюк(4), Вікарюк(40), Олійник(86) - ???
"Сокіл" Угринів - "Нафтовик" Долина - 0:1
"Снятин-Євромодуль" Снятин - "Карпати" Яремче - 1:1
"Тепловик" Івано-Франківськ - "Пробій" Городенка - 5:0
"Газовик" Богородчани - ФК "Калуш" - 0:2
"Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - "Яспіль" Ясенів-Пільний - 2:1
"Придністров`я" Тлумач - "Карпати" Печеніжин - 1:3
7 тур
30 травня 2010 року
"Карпати" Печеніжин - "Бескид" Надвірна - 2:1
Голи: ??? - Вонс(69)
"Галичина-Енергетик-2" Галич - "Газовик" Богородчани - 3:1
"Юніор" Лисець - "Придністров`я" Тлумач - 3:0
"Карпати" Яремче - "Тепловик" Івано-Франківськ - 3:1
"Нафтовик" Долина - "Снятин-Євромодуль" Снятин - 0:1
"Яспіль" Ясенів-Пільний - "Сокіл" Угринів - 3:1
02.06.2010 "Пробій" Городенка - "Ніка-Динамо" Івано-Франківськ - 6:0
03.06.2010 ФК "Калуш" - "Прикарпаття-2" Івано-Франківськ
8 тур
06 червня 2010 року
"Бескид" Надвірна - "Юніор" Лисець - 1:1
Голи: Данилюк(46) - ???
"Снятин-Євромодуль" Снятин - "Яспіль" Ясенів-Пільний - 3:1
"Тепловик" Івано-Франківськ - "Нафтовик" Долина - 3:2
"Придністров`я" Тлумач - "Пробій" Городенка - 1:1
"Газовик" Богородчани - "Карпати" Печеніжин - 3:3
ФК "Калуш" - "Галичина-Енергетик-2" Галич - 2:0
"Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - "Сокіл" Угринів - 1:4
"Ніка-Динамо" Івано-Франківськ - "Карпати" Яремче - перенесено
9 тур
13 червня 2010 року
"Пробій" Городенка - "Бескид" Надвірна - 3:0
"Карпати" Печеніжин - ФК "Калуш"
"Юніор" Лисець - "Газовик" Богородчани
"Карпати" Яремче - "Придністров`я" Тлумач
"Нафтовик" Долина - "Ніка-Динамо" Івано-Франківськ
"Яспіль" Ясенів-Пільний - "Тепловик" Івано-Франківськ
"Сокіл" Угринів - "Снятин-Євромодуль" Снятин
"Галичина-Енергетик-2" Галич - "Прикарпаття-2" Івано-Франківськ
10 тур
20 червня 2010 року
"Бескид" Надвірна - "Карпати" Яремче - 1:5
Голи: А.Максим`юк(16) - ???
"Тепловик" Івано-Франківськ - "Сокіл" Угринів - 5:1
"Ніка-Динамо" Івано-Франківськ - "Яспіль" Ясенів-Пільний - 1:0
"Придністров`я" Тлумач - "Нафтовик" Долина - 1:0
"Газовик" Богородчани - "Пробій" Городенка - 1:3
ФК "Калуш" - "Юніор" Лисець - 1:2
"Галичина-Енергетик-2" Галич - "Карпати" Печеніжин - 1:2
""Снятин-Євромодуль" Снятин - Прикарпаття-2" - 3:1
11 тур
24 червня 2010 року
"Нафтовик" Долина - "Бескид" Надвірна - 2:1
Голи: ??? - Вікарюк(81)
"Карпати" Печеніжин - "Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - 8:0
"Юніор" Лисець - "Галичина-Енергетик-2" Галич - 3:1
"Пробій" Городенка - ФК "Калуш" - 2:0
"Карпати" Яремче - "Газовик" Богородчани - 3:0
"Яспіль" Ясенів-Пільний - "Придністров`я" Тлумач - 1:2
"Сокіл" Угринів - "Ніка-Динамо" Івано-Франківськ - 1:1
"Снятин-Євромодуль" Снятин - "Тепловик" Івано-Франківськ - 0:4
12 тур
14 липня 2010 року
27.06.2010 "Карпати" Печеніжин - "Юніор" Лисець - 3:1
"Бескид" Надвірна - "Яспіль" Ясенів-Пільний - 2:4
Голи: Ларін, А.Максим`юк - ???
"Ніка-Динамо" Івано-Франківськ - "Снятин-Євромодуль" Снятин
"Придністров`я" Тлумач - "Сокіл" Угринів
"Газовик" Богородчани - "Нафтовик" Долина
ФК "Калуш" - "Карпати" Яремче
"Галичина-Енергетик-2" Галич - "Пробій" Городенка
"Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - "Тепловик" Івано-Франківськ
13 тур
04 липня 2010 року
"Сокіл" Угринів - "Бескид" Надвірна - 1:1
Голи: ??? - Вікарюк(39)
14 тур
07 липня 2010 року
"Бескид" Надвірна - "Снятин-Євромодуль" Снятин - 1:0
Гол: Редушко(29)
"Газовик" Богородчани - "Сокіл" Угринів - 3:2
"Карпати" Печеніжин - "Карпати" Яремче - 2:1
"Юніор" Лисець - "Пробій" Городенка - 1:1
ФК "Калуш" - "Яспіль" Ясенів-Пільний
05.08.2010 "Придністров`я" Тлумач - "Тепловик" Івано-Франківськ
12.08.2010 "Галичина-Енергетик-2" Галич - "Нафтовик" Долина
12.08.2010 "Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - "Ніка-Динамо" Івано-Франківськ
15 тур
11 липня 2010 року
"Тепловик" Івано-Франківськ - "Бескид" Надвірна - 6:1
Голи: ??? - Вікарюк(41,пен)
"Карпати" Яремче - "Юніор" Лисець - 3:1
"Нафтовик" Долина - "Карпати" Печеніжин - 0:1
"Яспіль" Ясенів-Пільний - "Галичина-Енергетик-2" Галич - 0:0
"Сокіл" Угринів - ФК "Калуш" - 3:1
"Снятин-Євромодуль" Снятин - "Газовик" Богородчани - 2:0
"Ніка-Динамо" Івано-Франківськ - "Придністров`я" Тлумач - 0:1
"Пробій" Городенка - "Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - 3:2
16 тур
08 серпня 2010 року
"Ніка-Динамо" Івано-Франківськ - "Бескид" Надвірна - 1:3
Голи: ??? - Савіцький(40), Угринчук(48), Страховський(69)
"Тепловик" Івано-Франківськ - "Газовик" Богородчани - 4:0
"Сокіл" Угринів - "Галичина-Енергетик-2" Галич - 6:2
"Карпати" Печеніжин - "Яспіль" Ясенів-Пільний - 4:1
"Нафтовик" Долина - "Юніор" Лисець - 4:1
"Карпати" Яремче - "Пробій" Городенка - 0:1
"Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - "Придністров`я" Тлумач - 1:1
ФК "Калуш" - "Снятин-Євромодуль" Снятин - -:+
17 тур
15 серпня 2010 року
"Бескид" Надвірна - "Придністров`я" Тлумач - 1:0
Гол: А.Максим`юк
18 тур
22 серпня 2010 року
"Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - "Бескид" Надвірна - 0:0
19 тур
29 серпня 2010 року
"Газовик" Богородчани - "Бескид" Надвірна - 2:1
Голи: ??? - Страховський(12)
"Карпати" Яремче - "Яспіль" Ясенів-Пільний - 4:0
"Пробій" Городенка - "Сокіл" Угринів - 2:0
"Юніор" Лисець - "Снятин-Євромодуль" Снятин - 1:0
"Карпати" Печеніжин - "Тепловик" Івано-Франківськ - 0:0
"Нафтовик" Долина - "Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - 1:0
"Галичина-Енергетик-2" Галич - "Ніка-Динамо" Івано-Франківськ - 4:0
ФК "Калуш" - "Придністров`я" Тлумач - -:+
20 тур
05 вересня 2010 року
02.09.2010 "Ніка-Динамо" Івано-Франківськ - "Карпати" Печеніжин - 1:3
"Придністров`я" Тлумач - "Галичина-Енергетик-2" Галич - 2:1
"Тепловик" Івано-Франківськ - "Юніор" Лисець - 3:0
"Снятин-Євромодуль" Снятин - "Пробій" Городенка - 1:0
"Сокіл" Угринів - "Карпати" Яремче - 2:5
"Яспіль" Ясенів-Пільний - "Нафтовик" Долина - 4:0
"Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - "Газовик" Богородчани - 2:2
"Бескид" Надвірна Надвірна - ФК "Калуш" - +:-
21 тур
09 вересня 2010 року
"Галичина-Енергетик-2" Галич - "Бескид" Надвірна - 0:0
"Нафтовик" Долина - "Сокіл" Угринів
"Карпати" Яремче - "Снятин-Євромодуль" Снятин
"Пробій" Городенка - "Тепловик" Івано-Франківськ
"Юніор" Лисець - "Ніка-Динамо" Івано-Франківськ
"Карпати" Печеніжин - "Придністров`я" Тлумач
"Яспіль" Ясенів-Пільний - "Прикарпаття-2" Івано-Франківськ
ФК "Калуш" - "Газовик" Богородчани - -:+
22 тур
12 вересня 2010 року
"Бескид" Надвірна - "Карпати" Печеніжин - 1:4
Голи: І.Максим`юк - ???
"Тепловик" Івано-Франківськ - "Карпати" Яремче - 0:3
"Снятин-Євромодуль" Снятин - "Нафтовик" Долина - 2:0
"Придністров`я" Тлумач - "Юніор" Лисець - 4:2
"Сокіл" Угринів - "Яспіль" Ясенів-Пільний - 1:2
"Газовик" Богородчани - "Галичина-Енергетик-2" Галич - 4:3
"Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - ФК "Калуш" - +:-
23 тур
19 вересня 2010 року
"Юніор" Лисець - "Бескид" Надвірна - 2:3
"Яспіль" Ясенів-Пільний - "Снятин-Євромодуль" Снятин - 1:1
"Нафтовик" Долина - "Тепловик" Івано-Франківськ - 0:5
"Пробій" Городенка - "Придністров`я" Тлумач - 3:1
"Карпати" Печеніжин - "Газовик" Богородчани - 5:2
"Сокіл" Угринів" - "Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - 1:1
ФК "Калуш" - "Галичина-Енергетик-2" Галич - -:+
24 тур
26 вересня 2010 року
"Бескид" Надвірна - "Пробій" Городенка - 0:4
"Придністров`я" Тлумач - "Карпати" Яремче - 2:1
"Тепловик" Івано-Франківськ - "Яспіль" Ясенів-Пільний - 3:2
"Газовик" Богородчани - "Юніор" Лисець - 3:3
"Снятин-Євромодуль" Снятин - "Сокіл" Угринів - 1:1
"Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - "Галичина-Енергетик-2" Галич - 1:2
ФК "Калуш" - "Карпати" Печеніжин - -:+
25 тур
30 вересня 2010
"Карпати" - "Бескид" Надвірна - 3:0
"Сокіл" Угринів - "Тепловик" Івано-Франківськ
"Яспіль" Ясенів-Пільний - "Ніка-Динамо" Івано-Франківськ
"Нафтовик" Долина - "Придністров`я" Тлумач
"Пробій" Городенка - "Газовик" Богородчани
"Карпати" Печеніжин - "Галичина-Енергетик-2" Галич
"Снятин-Євромодуль" Снятин - "Прикарпаття-2" Івано-Франківськ
"Юніор" Лисець - ФК "Калуш" - +:-
26 тур
03 жовтня 2010 року
"Бескид" Надвірна - "Нафтовик" Долина - 1:0
Гол: Ільницький(35)
"Газовик" Богородчани - "Карпати" Яремче - 0:1
"Придністров`я" Тлумач - "Яспіль" Ясенів-Пільний - 5:0
"Тепловик" Івано-Франківськ - "Снятин-Євромодуль" Снятин - 0:0
"Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - "Карпати" Печеніжин - 1:1
ФК "Калуш" - "Пробій" Городенка - -:+
07.10.2010 "Галичина-Енергетик-2" Галич - "Юніор" Лисець
27 тур
10 жовтня 2010 року
"Яспіль" Ясенів-Пільний - "Бескид" Надвірна - 2:1
Голи: ??? - Киюк(42,автогол)
"Юніор" Лисець - "Карпати" Печеніжин - 0:6
"Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - "Тепловик" Івано-Франківськ - 2:4
"Сокіл" Угринів - "Придністров`я" Тлумач - 1:1
"Нафтовик" Долина - "Газовик" Богородчани - 0:1
"Галичина-Енергетик-2" Галич - "Пробій" Городенка - 1:0
"Карпати" Яремче - ФК "Калуш" - +:-
28 тур
17 жовтня 2010 року
"Бескид" Надвірна - "Сокіл" Угринів - 2:2
Голи: ??? - Крук(76), Стефанюк(89)
"Карпати" Печеніжин - "Пробій" Городенка - 4:1
"Галичина-Енергетик-2" Галич - "Карпати" Яремче - 1:0
"Газовик" Богородчани - "Яспіль" Ясенів-Пільний - 3:1
"Придністров`я" Тлумач - "Снятин-Євромодуль" Снятин -2:1
"Прикарпаття-2" Івано-Франківськ "Юніор" Лисець - 3:4
ФК "Калуш" - "Нафтовик" Долина - -:+
29 тур
24 жовтня 2010 року
"Снятин-Євромодуль" Снятин - "Бескид" Надвірна - 2:1
Голи: ??? - Крук(82)
"Карпати" Яремче - "Карпати" Печеніжин - 1:0
"Тепловик" Івано-Франківськ - "Придністров`я" Тлумач - 5:3
"Сокіл" Угринів - "Газовик" Богородчани - 1:2
"Нафтовик - "Галичина-Енергетик-2" Галич - 3:2
"Пробій" Городенка - "Юніор" Лисець - 1:0
"Яспіль" Ясенів-Пільний - ФК "Калуш" - +:-
30 тур
31 жовтня 2010 року
30.10.2010 "Придністров`я" Тлумач - "Ніка-Динамо" Івано-Франківськ - 4:1
"Бескид" Надвірна - "Тепловик" Івано-Франківськ - 1:1
Голи: І.Максим`юк(11) - ???
"Карпати" Печеніжин - "Нафтовик" Долина - 1:1
"Юніор" Лисець - "Карпати" Яремче - 0:3
"Газовик" Богородчани - "Снятин-Євромодуль" Снятин - 5:6
"Прикарпаття-2" Івано-Франківськ - "Пробій" Городенка - 0:2
ФК "Калуш" - "Сокіл" Угринів - -:+
"Галичина-Енергетик-2" Галич - "Яспіль" Ясенів-Пільний - +:-
Інформація взята зі сайту Спорт Івано-Франківськ