ЧЕМПІОНАТ ЯГОТИНСЬКОГО РАЙОНУ
1987 РІК
ПЕРША ГРУПА

Команда І В Н П Р/М О
1 "Промінь" Панфили 14 12 1 1 45 - 10 39
2 "Славутич" птахофабрика 14 11 1 2 59 - 30 37
3 "Будівельник" ПМК-15 14 6 2 6 33 - 29 28
4 "Чумгак" Богданівка 14 6 0 8 33 - 44 26
5 "Колос" Лозовий Яр 14 5 2 7 26 - 40 26
6 "Перемога" радгосп "30-річчя Перемоги" 14 5 1 8 28 - 28 25
7 "Маяк" Сотниківка 14         19
8 "Урожай" Черняхівка 14         15

Примітка. Команди "Маяк" Сотниківка та "Урожай" Черняхівка після 12-го туру зняті зі змагань. В решті матчів командам зараховано технічні поразки.
Весняний кубок Яготинського району: "Маяк" Сотниківка - "Промінь" Панфили - 2:1
Осінній Кубок Яготинського району: "Славутич" птахофабрика - "Промінь" Панфили - 2:0

На порозі – новий футбольний сезон. Команди всіх рангів наполегливо готуються до нього. Новачок першої групи першості району – команда «Перемога»(радгосп «30-річчя Перемоги») почала підготовку до сезону. Помітно оновлюється склад другого представника міста в першості – «Будівельника»(ПМК-15). Чемпіона минулого сезону, команду «Маяк» (колгосп «Шлях Леніна», Сотниківка), залишив провідний гравець Юрій Куць, і утримати це звання сотниківцям буде непросто.
26 лютого об 11 годині на стадіоні «Колос» відбудеться розширене засідання районної федерації футболу, на порядок денний якого виносяться завдання наступного футбольного сезону.

В.Чепіль
Заступник голови федерації футболу
(«Зоря комунізму» від 24 лютого 1987 року)

Першість району з футболу серед команд першої групи 1987 року вимагає сьогодні зробити глибший аналіз. Кожна з 8 команд повинна була провести по 14 календарних зустрічей, але 6 закінчили першість. Як ми вже повідомляли, в першій частині першості всі команди показали високу організованість, але з кінця серпня, коли першість поновилася після місячної перерви, команда «Урожай»(колгосп «Заповіт Леніна», Черняхівка) не провела жодного матчу, а «Маяк»(колгосп «Шлях Леніна», Сотниківка) – лише 3 матчі, а потім рішенням федерації футболу вони були зняті з розіграшу. Команда колгоспу «Заповіт Леніна» - за те, що не з’явилася на дві календарні ігри(дорослі і юнаки), а спортсмени колгоспу «Шлях Леніна» - за те, що не виставляли юнаків.
Боротьба за звання чемпіона району точилася тільки між колективами «Промінь» Панфильської дослідної станції та «Славутич» Яготинської птахофабрики. Вирішальним міг стати матч між цими суперниками 30 серпня в Яготині. Команди вийшли на цей матч мобілізовані, розраховуючи лише на перемогу. Склади їх були такими: «Славутич» - П.Москалець, С.Волвенков, Ю.Куць, В.Левченко, В.Калита, М.Басанець, І.Буряк, В.Пономаренко, О.Стригун, О.Крамний, І.Лазоренко; «Промінь» - В.Малюга, О.Ворона, М.Алексеєнко, П.Коваленко, М.Коваленко, О.Грипа, В.Грушка, Г.Гопкало, М.Мойсенко, Т.Горний, В.Чорненький.
Спочатку успіху досягли господарі поля, коли на 14-й хвилині О.Стригун забив м’яч у правий нижній кут метрів з 20-ти. Рівновагу відновив на 53-ій хвилині подібним ударом, але з ближчої відстані, гравець «Променя» Т.Горний – 1:1. Цей нічийний рахунок повністю влаштовував гостей, бо «Славутич» перед цим програв «Будівельнику» 1:2 і відстав від «Променя» на два очка. Отже, команда «Промінь» Панфильської дослідної станції вперше в своїй біографії завоювала звання чемпіона району з футболу. Новачок першості «Славутич» зайняв друге місце і завоював осінній кубок району, а третє місце посів «Будівельник».
«Чумгак» і «Колос» набрали однакову кількість очок, але тому, що в богданівців більше перемог, вони зайняли 4-е місце.
Свою історію має матч між командами «Будівельник»(ПМК-15) і «Колос»(колгосп «Україна», Лозовий Яр). Вони повинні були зустрітися ще 7 червня, а зіграли лише 23 вересня, і матч закінчувався в сутінках. Його результат – 0:0. Такі ж оцінки за свою роботу одержали інструктори по спорту на засіданні федерації футболу. Подібні матчі не повинні повторюватись.
Команда «Маяк»(Сотниківка) та «Урожай»(Черняхівка) вибули з першої групи. Їх місця займуть переможці другої групи «Старт»(колгосп ім. Комінтерну, Супоївка) і «Харчовик» (бурякорадгосп).
Маємо намір наступного сезону(1989 рік) ввести клубний залік, щоб очки, набрані основним і резервним складом, сумувалися так, як минулого року(1988 рік) було в першості області. До речі, «Колос»(Яготин) нижче своїх можливостей виступив у першості Київщини. Думаю, час проаналізувати минулорічні упущення і вже зараз почати серйозну підготовку, тому що новий футбольний сезон уже не за горами.

В.Чепіль
Голова районної федерації футболу
(«Зоря комунізму» від 26 січня 1988 року)