ЧЕМПІОНАТ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
2020      
2019 ФК "Вовчанськ" "Універ-Динамо" Харків ФК "Зміїв"
2018 ФК "Вовчанськ" "Універ-Динамо" Харків ФК "Люботин"
2017 "Колос" Зачепилівка ФК "Вовчанськ" "Квадро" Первомайський
2016 "Соллі Плюс" Харків "Колос" Зачепилівка "Квадро" Первомайський
2015 "Електроважмаш" Харків "Колос" Зачепилівка "Локомотив" Куп`янськ
2014 "Електроважмаш" Харків "Колос" Зачепилівка "Енергетик" Солоницівка
2013 "Колос" Зачепилівка "Ніка" Богодухів "Електроважмаш" Харків
2012 "Локомотив" Куп`янськ "Колос" Зачепилівка ФК "Зміїв"
2011 "Локомотив" Куп`янськ "Колос" Зачепилівка "Металург" Куп`янськ
2010 "Локомотив" Куп`янськ "Енергетик" Солоницівка "Локомотив" Панютине
2009 "Локомотив" Куп`янськ "Енергетик" Комсомольське СК "Зооветакадемія" Лозовенька
2008 "Локомотив" Куп`янськ "Енергетик" Солоницівка "Енергетик" Комсомольське
2007 "Локомотив" Куп`янськ "Газовик" Червоний Донець "Енергетик" Солоницівка
2006 "Локомотив" Куп`янськ "Газовик" Червоний Донець СК "Зооветакадемія" Лозовенька
2005 "Локомотив" Куп`янськ "Енергетик" Солоницівка "Ресрубліка" Дворічна
2004 "Енергетик" Солоницівка "Локомотив" Куп`янськ "Авангард" Лозова
2003 "Локомотив" Куп`янськ "Авангард" Лозова ФК "Вовчанськ"
2002 "Газовик-Харківгазвидобування" Харків "Авангард" Лозова "Локомотив" Куп`янськ
2001 "Локомотив" Куп`янськ "Локомотив" Люботин "Енергетик" Солоницівка
2000 "Кристал" Пархомівка "Фауна" Мартове "Фінпрофіль" Печеніги
1999 "Кристал" Пархомівка "Металург" Куп`янськ "Енергетик" Комсомольське
1998 "Кристал" Пархомівка "Локомотив" Куп`янськ "Енергетик" Комсомольське
1997 "Енергетик" Комсомольське "Авангард" Лозова "Металург" Куп`янськ
1996/1997 "Енергетик" Комсомольське "Кристал" Пархомівка "Локомотив" Куп`янськ
1995/1996 "Авангард" Мерефа "Кристал" Пархомівка "Авангард" Лозова
1994/1995 "Авангард" Мерефа "Кристал" Пархомівка "Авангард" Лозова
1993/1994 "Авангард" Мерефа "ВлаСКо" Харків "Саламандра" Коломак
1992/1993 "Авангард" Мерефа "Саламандра" Коломак "Цементник" Балаклія
1992(о) "Енергетик" Комсомольське "Авангард" Лозова "Металург" Куп`янськ
1992(в) "Авангард" Лозова "Металург" Куп`янськ "Оскіл" Куп`янськ
1991 "Металург" Куп`янськ "Олімп" Куп`янськ "Хімік" Первомайський
1990 "Колос" Барвінкове "Оскіл" Куп`янськ "Енергетик" Комсомольське
1989 "Металург" Куп`янськ "Авангард" Лозова "Маяк"(аматори) Харків
1988 "Авангард" Лозова "Маяк" Харків "Металург" Куп`янськ
1987 "Металург" Куп`янськ "Авангард" Лозова "Цементник" Балаклія
1986 "Металург" Куп`янськ "Авангард" Лозова "Старт" Чугуїв
1985 "Цементник" Балаклія "Авангард" Дергачі "Колос" Барвінкове
1984 "Цементник" Балаклія "Іскра" Харків "Газовик" Червоний Донець
1983 "Авангард" Лозова "Авангард" Дергачі "Будівник" Золочів
1982 "Авангард" Лозова ШВСМ, Харків "Машинобудівник" Готвальд
1981 "Металург" Куп`янськ "Машинобудівник" Готвальд "Будівник" Золочів
1980 "Металург" Куп`янськ "Колос" Бабаї "Будівник" Первомайський
1979 "Металург" Куп`янськ "Авангард" Лозова "Авангард" Дергачі
1978 "Металург" Куп`янськ "Авангард" Дергачі "Машинобудівник" Готвальд
1977 "Металург" Куп`янськ "Будівник" Золочів "Авангард" Лозова
1976 "Металург" Куп`янськ "Авангард" Лозова "Авангард" Дергачі
1975 "Металург" Куп`янськ "Авангард" Лозова "Авангард" Дергачі
1974 "Локомотив" Люботин "Металург" Куп`янськ "Газовик" Шебелинка
1973 "Металург" Куп`янськ "Локомотив" Люботин "Машинобудівник" Зміїв
1972 "Машинобудівник" Зміїв "Металург" Куп`янськ "Колос" Барвінкове
1971 "Локомотив" Панютине "Колос" Барвінкове "Металург" Куп`янськ
1970 "Маяк" Харків "Молнія" Харків "Цементник" Балаклія
1969 "Маяк" Харків "Старт" Чугуїв "Авангард" Дергачі
1968 "Маяк" Харків "Локомотив" Куп`янськ "Донець" Ізюм
1967 "Маяк" Харків "Локомотив" Куп`янськ "Старт" Чугуїв
1966 "Локомотив" Куп`янськ "Маяк" Харків "Молнія" Харків
1965 "Старт" Чугуїв "Локомотив" Куп`янськ "Промінь" Богодухів
1964 "Колгоспник" Дергачі "Старт" Чугуїв "Локомотив" Куп`янськ
1963 "Старт" Чугуїв "Локомотив" Люботин "Локомотив" Лозова
1962 "Старт" Чугуїв "Локомотив" Лозова "Металіст" Харків
1961 "Старт" Чугуїв "Локомотив" Лозова "Авангард" Мерефа
1960 "Старт" Чугуїв "Локомотив" Панютине "Локомотив" Лозова
1959 "Старт" Чугуїв "Локомотив" Лозова "Локомотив" Панютине
1958 "Старт" Чугуїв "Авангард" Балаклія  
1957 "Старт" Чугуїв Балаклія "Локомотив" Лозова
1956 "Старт" Чугуїв "Локомотив" Панютине "Зеніт" Балаклія
1955 "Локомотив" Лозова "Локомотив" Панютине  
1954 "Локомотив" Лозова "Локомотив" Панютине "Спартак" Куп`янськ
1953 "Торпедо" ХТЗ, Харків "Спартак" Харків "Локомотив" Лозова, "Спартак" Куп`янськ
1952 "Локомотив" Лозова "Урожай" Дергачі "Локомотив" Панютине
1951 "Локомотив" Лозова "Динамо" Зміїв "Будівельник" Мерефа
1950 "Будівельник" Буди   "Будівельник" Мерефа
1949 "Локомотив" Куп`янськ "Більшовик" Чугуїв "Локомотив" Лозова
1948 "Харчовик" Куп`янськ "Локомотив" Куп`янськ "Локомотив" Лозова
1947 "Локомотив" Куп`янськ "Спартак" Богодухів "Харчовик" Куп`янськ, "Полум`я" Буди
1940 "Локомотив" Лозова "Знання" Дергачі "Мукомол" Красноград
1939 "Локомотив" Лозова "Локомотив" Ізюм  
1938 "Локомотив" Лозова "Цукровик" Суми Куп`янськ
1937 "Локомотив" Лозова    
1936 Куп`янськ, Полтава   Суми
1928 Дергачі Вовчанськ Зміїв, Богодухів
1927 Дергачі Вовчанськ Охтирка, Нова Водолага
1926 Лозова, Дергачі   Вовчанськ