ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
1939 "Динамо" Кам`янець-Подільський    
1940 "Динамо" Кам`янець-Подільський    
1953 "Динамо" Проскурів "Динамо" Кам`янець-Подільський  
1954 "Буревісник" Кам`янець-Подільський    
1955 "Буревісник" Кам`янець-Подільський    
1956 "Буревісник" Кам`янець-Подільський    
1957 "Буревісник" Кам`янець-Подільський    
1958 "Буревісник" Кам`янець-Подільський    
1959 "Буревісник" Кам`янець-Подільський    
1960 "Поділля" ДСТ "Авангард" Кам`янець-Подільський "Динамо" Хмельницький "Колгоспник" Дунаївці
1961 "Поділля" ДСТ "Авангард" Кам`янець-Подільський "Колгоспник" Дунаївці збірна м.Старокостянтинів
1962 "Поділля" ДСТ "Авангард" Кам`янець-Подільський    
1963 "Поділля" ДСТ "Авангард" Кам`янець-Подільський "Стріла" Ізяслав  
1964 "Поділля" ДСТ "Авангард" Кам`янець-Подільський    
1965 "Буревісник" Кам`янець-Подільський "Поділля" ДСТ "Авангард" Кам`янець-Подільський  
1966 "Поділля" ДСТ "Авангард" Кам`янець-Подільський    
1967 "Поділля" ДСТ "Авангард" Кам`янець-Подільський    
1968 "Енергія" ДСТ "Авангард" Хмельницький "Папірник" ДСТ "Авангард" Понінка "Олімпієць" Старокостянтинів
1969 "Мебельник" Кам`янець-Подільський "Енергія" ДСТ "Авангард" Хмельницький "Хвиля" Хмельницький
1970 "Случ" Красилів    
1971 "Електрон" Кам`янець-Подільський    
1972 "Електрон" Кам`янець-Подільський    
1973 "Случ" Красилів "Електроприлад" Кам`янець-Подільський "Трактор" Хмельницький
1974 "Случ" Красилів "Трактор" Хмельницький "Дністер" Стара Ушиця
1975 "Буревісник" Кам`янець-Подільський "Енергія" ДСТ "Авангард" Хмельницький "Случ" Красилів
1976 "Енергія" ДСТ "Авангард" Хмельницький "Поділля" Кам`янець-Подільський "Цементник" Кам`янець-Подільський
1977 "Буревісник" Кам`янець-Подільський "Случ" Красилів "Енергія" ДСТ "Авангард" Хмельницький
1978 ХТІПО, Хмельницький "Поділля-2" Хмельницький "Металіст" Красилів
1979 ХТІПО, Хмельницький "Колос" Кам`янець-Подільський "Корчагінець" Шепетівка
1980 "Случ" Красилів "Корчагінець" Шепетівка "Поділля-2" Хмельницький
1981 "Случ" Красилів "Поділля" Кам`янець-Подільський "Цементник" Кам`янець-Подільський
1982 "Катіон" Хмельницький "Смотрич" Кам`янець-Подільський "Поділля-2" Хмельницький
1983 "Корчагінець" Шепетівка "Буревісник" Кам`янець-Подільський "Сокіл" Красилів
1984      
1985      
1986 "Трактор" Хмельницький "Корчагінець" Шепетівка КПСІ, Кам`янецт-Подільський
1987 "Протон" Нетішин "Дністер" Стара Ушиця "Трактор" Хмельницький
1988 "Трактор" Хмельницький "Іскра" Теофіполь "Корчагінець" Шепетівка
1989 "Стріла" Волочиськ "Трактор" Хмельницький "Іскра" Теофіполь
1990 "Іскра" Теофіполь "Темп" Шепетівка "Трактор" Хмельницький
1991 "Збруч" Волочиськ "Случ" Красилів "Нива" Летичів
1992 "Адвіс" Хмельницький "Случ" Красилів "Смотрич" Кам`янець-Подільський
1992/1993 "Адвіс" Хмельницький "Термопласт" Хмельницький ФК "Полонне"
1993(осінь) "Адвіс" Хмельницький "Случ" Красилів "Цементник" Кам`янець-Подільський
1994 "Нива-Текстильник" Дунаївці СКА, Старокостянтинів "Енергетик" Нетішин
1995 "Імпульс" Кам`янець-Подільський "Енергетик" Нетішин "Клен" Хмельницький
1996 "Енергетик" Нетішин "Случ" Красилів "Збруч" Волочиськ
1997 "Адвіс" Хмельницький "Імпульс" Кам`янець-Подільський СДЮШОР, Шепетівка
1998 "Адвіс" Хмельницький "Енергетик" Нетішин СДЮШОР, Шепетівка
1999 "Динамо-Орбіта" Кам`янець-Подільський "Імідж-Університет" Хмельницький "Нива-Текстильник" Дунаївці
2000 "Збруч" Волочиськ "Нива-Текстильник" Дунаївці "Случ" Красилів
2001 "Поділля-2" Хмельницький "Збруч" Волочиськ "Нива-Текстильник" Дунаївці
2002 "Іскра" Теофіполь    
2003 "Іскра" Теофіполь "Енергія" Хмельницький "Поділля" Летичів
2004 "Нива-Текстильник" Дунаївці "Іскра" Теофіполь "Случ" Старокостянтинів
2005      
2006 "Будфарфор" Славута "Іскра" Теофіполь "Агробізнес" Волочиськ
2007 "Іскра" Теофіполь ІНАПіК, Дунаївці "Агробізнес" Волочиськ
2008 "Збруч-Астарта" Волочиськ    
2009 "Збруч-Агро" Волочиськ "Верест-ІНАПіК", Дунаївці ФК "Красилів"
2010 "Поділля" Хмельницький "Збруч" Волочиськ "Енергетик" Нетішин
2011 "Збруч" Волочиськ ФК "Полонне" ФК "Славута"
2012 "ЗБруч" Волочиськ ФК "Красилів" "Случ" Старокостянтинів
2013 "Случ" Старокостянтинів "Збруч" Волочиськ "Енергетик" Нетішин
2014 "Збруч" Волочиськ "Случ" Старокостянтинів "Поділля" Хмельницький
2015 "Збруч" Волочиськ "Случ" Старокостянтинів СК "Поділля-ДЮСШ №1" Хмельницький