Вівторок, 23.04.2024, 21:54
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ під егідою ФСТ "Колос"
2011 РІК
ПІВДЕННА ЗОНА
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Октава" Слобідка-Рихтівська | 18 | 15 | 2 | 1 | 78 - 12 | 47 |
2 | "Евеліна" Ярмолинці | 18 | 14 | 1 | 3 | 51 - 28 | 43 |
3 | "Олімп" Деражня | 17 | 10 | 2 | 5 | 33 - 21 | 32 |
4 | "Крила Рад" ст.Дунаївці | 18 | 9 | 1 | 8 | 41 - 29 | 28 |
5 | "Агрокомпанія" Лісоводи | 18 | 8 | 0 | 10 | 34 - 35 | 24 |
6 | "Заслав'я" Віньківці | 18 | 7 | 1 | 10 | 24 - 58 | 22 |
7 | "Верест-Інапік" Дунаївці | 18 | 6 | 3 | 9 | 26 - 36 | 21 |
8 | "Сокіл" Соколівка | 18 | 6 | 1 | 11 | 28 - 35 | 19 |
9 | "Оболонь" Городок | 17 | 5 | 0 | 12 | 26 - 53 | 15 |
10 | "Ушиця" Нова Ушиця | 18 | 3 | 1 | 14 | 22 - 56 | 10 |
Перехідна гра за місце у фінальному турнірі
"Крила Рад" Дунаївці – "Берегиня" Сутківці – 1:5
1 тур
15 травня 2011
14.05.2011 "Евеліна" Ярмолинці - "Заслав'я" Віньківці - 6:1
"Ушиця" Нова Ушиця - "Крила Рад" Дунаївці - 0:2
"Сокіл" Соколівка - "Олімп" Деражня - 0:1
"Агрокомпанія" Лісоводи - "Оболонь" Городок - 4:0
"Октава" Слобідка-Рихтівська - "Верест-Інапік" Дунаївці - 4:0
2 тур
22 травня 2011
"Агрокомпанія" Лісоводи - "Крила Рад" Дунаївці - 3:2
"Заслав'я" Віньківці - "Ушиця" Нова Ушиця - 4:2
"Сокіл" Соколівка - "Евеліна" Ярмолинці - 2:2
"Октава" Слобідка-Рихтівська - "Олімп" Деражня - 6:0
"Верест-Інапік" Дунаївці - "Оболонь" Городок - 4:1
3 тур
29 травня 2011
"Евеліна" Ярмолинці - "Октава" Слобідка-Рихтівська - 2:1
"Ушиця" Нова Ушиця - "Сокіл" Соколівка - 1:0
"Заслав'я" Віньківці - "Агрокомпанія" Лісоводи - 5:3
"Оболонь" Городок - "Крила Рад" Дунаївці - 3:0
"Олімп" Деражня - "Верест-Інапік" Дунаївці - 2:1
4 тур
05 червня 2011
"Сокіл" Соколівка - "Агрокомпанія" Лісоводи - 3:0
"Заслав'я" Віньківці - "Оболонь" Городок - 2:0
"Октава" Слобідка-Рихтівська - "Ушиця" Нова Ушиця - 7:0
"Олімп" Деражня - "Евеліна" Ярмолинці - 2:0
"Верест-Інапік" Дунаївці - "Крила Рад" Дунаївці - 1:0
5 тур
12 червня 2011
"Ушиця" Нова Ушиця - "Олімп" Деражня - 0:1
"Агрокомпанія" Лісоводи - "Октава" Слобідка-Рихтівська - 1:2
"Оболонь" Городок - "Сокіл" Соколівка - 5:2
"Крила Рад" Дунаївці - "Заслав'я" Віньківці - 8:1
"Евеліна" Ярмолинці - "Верест-Інапік" Дунаївці - 4:0
6 тур
19 червня 2011
"Сокіл" Соколівка - "Крила Рад" Дунаївці - 2:1
"Октава" Слобідка-Рихтівська - "Оболонь" Городок - 6:0
"Олімп" Деражня - "Агрокомпанія" Лісоводи - 5:0
"Евеліна" Ярмолинці - "Ушиця" Нова Ушиця - 2:1
"Верест-Інапік" Дунаївці - "Заслав'я" Віньківці - 2:2
7 тур
26 червня 2011
"Агрокомпанія" Лісоводи - "Евеліна" Ярмолинці - 1:3
"Оболонь" Городок - "Олімп" Деражня - 1:2
"Крила Рад" Дунаївці - "Октава" Слобідка-Рихтівська - 1:6
"Заслав'я" Віньківці - "Сокіл" Соколівка - 1:0
"Ушиця" Нова Ушиця - "Верест-Інапік" Дунаївці - 2:1
8 тур
03 липня 2011
"Октава" Слобідка-Рихтівська - "Заслав'я" Віньківці - 8:0
"Олімп" Деражня - "Крила Рад" Дунаївці - 2:0
"Евеліна" Ярмолинці - "Оболонь" Городок - 7:2
"Ушиця" Нова Ушиця - "Агрокомпанія" Лісоводи - 1:4
"Верест-Інапік" Дунаївці - "Сокіл" Соколівка - 3:1
9 тур
12 липня 2011
"Оболонь" Городок - "Ушиця" Нова Ушиця - 5:3
"Крила Рад" Дунаївці - "Евеліна" Ярмолинці - 4:0
"Заслав'я" Віньківці - "Олімп" Деражня - 0:6
"Сокіл" Соколівка - "Октава" Слобідка-Рихтівська - 1:4
"Агрокомпанія" Лісоводи - "Верест-Інапік" Дунаївці - 3:0
10 тур
"Заслав'я" Віньківці – "Евеліна" Ярмолинці – 2:4
"Крила Рад" Дунаївці - "Ушиця" Нова Ушиця – 7:1
"Олімп" Деражня – "Сокіл" Соколівка – 3:0
"Оболонь" Городок – "Агрокомпанія" Лісоводи – 2:1
"Верест-Інапік" Дунаївці – "Октава" Слобідка-Рихтівська – 2:2
11 тур
"Крила Рад" Дунаївці – "Агрокомпанія" Лісоводи – 3:0
"Ушиця" Нова Ушиця – "Заслав'я" Віньківці – 2:3
"Евеліна" Ярмолинці – "Сокіл" Соколівка – 1:0
"Олімп" Деражня – "Октава" Слобідка-Рихтівська – 1:1
"Оболонь" Городок – "Верест-Інапік" Дунаївці – 1:5
12 тур
"Октава" Слобідка-Рихтівська – "Евеліна" Ярмолинці – 5:2
"Сокіл" Соколівка – "Ушиця" Нова Ушиця – 2:1
"Агрокомпанія" Лісоводи – "Заслав'я" Віньківці – 4:0
"Крила Рад" Дунаївці – "Оболонь" Городок – 1:0
"Верест-Інапік" Дунаївці – "Олімп" Деражня – 2:0
13 тур
"Агрокомпанія" Лісоводи – "Сокіл" Соколівка – 4:2
"Оболонь" Городок – "Заслав'я" Віньківці – 2:0
"Ушиця" Нова Ушиця – "Октава" Слобідка-Рихтівська – 1:4
"Евеліна" Ярмолинці – "Олімп" Деражня – 4:2
"Крила Рад" Дунаївці – "Верест-Інапік" Дунаївці – 3:0
14 тур
04 вересня 2011
"Олімп" Деражня – "Ушиця" Нова Ушиця - 4:0
"Октава" Слобідка-Рихтівська – "Агрокомпанія" Лісоводи - 2:0
"Сокіл" Соколівка – "Оболонь" Городок - 5:1
"Заслав'я" Віньківці – "Крила Рад" Дунаївці - 0:4
"Верест-Інапік" Дунаївці – "Евеліна" Ярмолинці - 0:1
15 тур
11 вересня 2011
"Крила Рад" Дунаївці – "Сокіл" Соколівка – 3:0
"Оболонь" Городок – "Октава" Слобідка-Рихтівська – 1:4
"Агрокомпанія" Лісоводи – "Олімп" Деражня – 3:0
"Ушиця" Нова Ушиця – "Евеліна" Ярмолинці – 2:5
"Заслав'я" Віньківці – "Верест-Інапік" Дунаївці – 1:0
16 тур
"Евеліна" Ярмолинці – "Агрокомпанія" Лісоводи – 2:0
"Октава" Слобідка-Рихтівська – "Крила Рад" Дунаївці – 7:0
"Сокіл" Соколівка – "Заслав'я" Віньківці – 1:0
"Верест-Інапік" Дунаївці – "Ушиця" Нова Ушиця – 2:2
09.10.2011 "Олімп" Деражня – "Оболонь" Городок
17 тур
"Заслав'я" Віньківці – "Октава" Слобідка-Рихтівська – 0:5
"Крила Рад" Дунаївці – "Олімп" Деражня – 1:1
"Оболонь" Городок – "Евеліна" Ярмолинці – 2:4
"Агрокомпанія" Лісоводи – "Ушиця" Нова Ушиця – 3:0
"Сокіл" Соколівка – "Верест-Інапік" Дунаївці – 7:0
18 тур
"Ушиця" Нова Ушиця – "Оболонь" Городок – 3:0
"Евеліна" Ярмолинці – "Крила Рад" Дунаївці – 2:1
"Олімп" Деражня – "Заслав'я" Віньківці – 1:2
"Октава" Слобідка-Рихтівська – "Сокіл" Соколівка – 4:0
"Верест-Інапік" Дунаївці – "Агрокомпанія" Лісоводи – 3:0
Інформація взята зі сайту http://sportlider.km.ua