П`ятниця, 29.03.2024, 11:20
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
2018 РІК
ПЕРША ЛІГА
ГРУПА "ПІВДЕНЬ"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Промінь" Хмельницький | 12 | 10 | 0 | 2 | 43 - 14 | 30 |
2 | "Евеліна" Ярмолинці | 12 | 7 | 1 | 4 | 24 - 25 | 22 |
3 | "Нива" Летичів | 12 | 7 | 0 | 5 | 25 - 15 | 21 |
4 | "Крила Рад-Студениця" ст.Дунаївці | 12 | 6 | 1 | 5 | 25 - 23 | 19 |
5 | "Спортлідер-ОТГ" ст.Дунаївці | 12 | 5 | 1 | 6 | 21 - 23 | 16 |
6 | "Вікторія" Городок | 12 | 5 | 1 | 6 | 24 - 27 | 16 |
7 | "Олімп" Деражня | 12 | 0 | 0 | 12 | 8 - 43 | 0 |
Примітка. Команда "Олімп" після першого кола вибула з числа учасників турніру. В матчах другого кола команді зараховано технічну поразки з рахунком 0:3.
Команда "Ружична" Хмельницький вибула з числа учасників турніру не зігравши жодного матчу
1 тур
12.05.2018 "Нива" Летичів - "Промінь" Хмельницький - 3:2
12.05.2018 "Евеліна" Ярмолинці - "Крила Рад-Студениця" ст.Дунаївці - 3:1
13.05.2018 "Спортлідер-ОТГ" ст.Дунаївці - "Олімп" Деражня - 5:1
2 тур
20 травня 2018 року
19.05.2018 "Промінь" Хмельницький - "Вікторія" Городок - 2:1
"Олімп" Деражня - "Евеліна" Ярмолинці - 2:3
"Нива" Летичів - "Спортлідер-ОТГ" ст.Дунаївці - 1:0
3 тур
27 травня 2018 року
26.05.2018 "Вікторія" Городок - "Крила Рад-Студениця" ст.Дунаївці - 2:3
"Спортлідер-ОТГ" ст.Дунаївці - "Промінь" Хмельницький - 0:2
"Евеліна" Ярмолинці - "Нива" Летичів - 2:1
4 тур
09 червня 2018 року
"Промінь" Хмельницький - "Крила Рад-Студениця" ст.Дунаївці - 6:1
"Спортлідер-ОТГ" ст.Дунаївці - "Евеліна" Ярмолинці - 2:4
10.06.2018 "Олімп" Деражня - "Вікторія" Городок - 2:3
5 тур
17 червня 2018 року
16.06.2018 "Крила Рад-Студениця" ст.Дунаївці - "Олімп" Деражня - 3:0
"Евеліна" Ярмолинці - "Промінь" Хмельницький - 2:1
"Вікторія" Городок - "Нива" Летичів - 2:0
6 тур
01 липня 2018 року
"Промінь" Хмельницький - "Олімп" Деражня - 7:3
"Нива" Летичів - "Крила Рад-Студениця" ст.Дунаївці - 1:2
"Спортлідер-ОТГ" ст.Дунаївці - "Вікторія" Городок - 4:3
7 тур
21 липня 2018 року
"Крила Рад-Студениця" ст.Дунаївці - "Спортлідер-ОТГ" ст.Дунаївці - 1:1
"Олімп" Деражня - "Нива" Летичів - 0:3
22.07.2018 "Вікторія" Городок - "Евеліна" Ярмолинці - 2:2
8 тур
28.07.2018 "Крила Рад-Студениця" ст.Дунаївці - "Евеліна" Ярмолинці - 1:2
08.09.2018 "Промінь" Хмельницький - "Нива" Летичів - 3:2
"Олімп" Деражня - "Спортлідер-ОТГ" ст.Дунаївці - -:+
9 тур
05.08.2018 "Спортлідер-ОТГ" ст.Дунаївці - "Нива" Летичів - 2:1
16.09.2018 "Вікторія" Городок - "Промінь" Хмельницький - 1:2
"Евеліна" Ярмолинці - "Олімп" Деражня - +:-
10 тур
11.08.2018 "Крила Рад-Студениця" ст.Дунаївці - "Вікторія" Городок - 6:0
12.08.2018 "Нива" Летичів - "Евеліна" Ярмолинці - 4:1
26.08.2018 "Промінь" Хмельницький - "Спортлідер-ОТГ" ст.Дунаївці - 4:0
11 тур
19.08.2018 "Евеліна" Ярмолинці - "Спортлідер-ОТГ" ст.Дунаївці - 1:2
23.09.2018 "Крила Рад-Студениця" ст.Дунаївці - "Промінь" Хмельницький - 1:5
"Вікторія" Городок - "Олімп" Деражня - +:-
12 тур
26.08.2018 "Нива" Летичів - "Вікторія" Городок - 4:0
02.09.2018 "Промінь" Хмельницький - "Евеліна" Ярмолинці - 6:0
"Олімп" Деражня - "Крила Рад-Студениця" ст.Дунаївці - -:+
13 тур
01.09.2018 "Крила Рад-Студениця" ст.Дунаївці - "Нива" Летичів - 1:2
"Вікторія" Городок - "Спортлідер-ОТГ" ст.Дунаївці - 3:1
"Олімп" Деражня - "Промінь" Хмельницький - -:+
14 тур
08 вересня 2018 року
"Спортлідер-ОТГ" ст.Дунаївці - "Крила Рад-Студениця" ст.Дунаївці - 1:2
"Евеліна" Ярмолинці - "Вікторія" Городок - 1:3
"Нива" Летичів - "Олімп" Деражня - +:-
Інформація взята зі сайту Хмельницька обласна асоціація футболу