ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2016 РІК
ВИЩА ЛІГА

Команда І В Н П Р/М О
1 "Джуніорс" Шпитьки 26 22 2 2 67 - 20 68
2 "Десна" Погреби 26 18 4 4 63 - 26 58
3 "Патріот" Баришівський район 26 15 8 3 53 - 29 53
4 ФК "Бровари" 26 15 5 6 51 - 22 50
5 "Любомир" Ставище 26 13 5 8 44 - 36 44
6 "Оболонь-Бровар-2" Київ 26 11 6 9 42 - 38 39
7 "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 26 12 2 12 49 - 43 38
8 "Рубін" Пісківка 26 9 8 9 49 - 41 35
9 ФК "Обухів" 26 9 5 12 37 - 44 32
10 "Зоря" Владиславка 26 7 7 12 28 - 41 28
11 РВУФК, Київ 26 7 5 14 29 - 42 26
12 ФК "Вишневе" 26 5 2 19 22 - 52 17
13 "Моноліт" Київ 26 3 4 19 25 - 67 13
14 ФК "Бородянка" 26 3 3 20 19 - 77 12

Кращі бомбардири: Воробей Євген("Десна")  - 23, Шупик Євген("Сокіл") - 19, Дацюк Павло(ФК "Бровари") - 17, Кондратюк Петро("Патріот") - 15, Воробей Андрій("Десна") та Третяк Сергій("Любомир") - по 14, Колесник Євген("Джуніорс") та Панфілов Сергій("Патріот") - по 11, Лига Олег("Рубін"), Чорний Олексій(ФК "Бровари") та Шома Олександр(ФК "Бородянка") - по 10.

СУПЕРКУБОК КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
12 листопада 2016 року, с.Лютіж Вишгородського району
Кращий гравець матчу - Бафталовський Артем("Сокіл")
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Джуніорс" Шпитьки - 2:1
"Сокіл": Сабатюк(к), Трасковський, Пономаренко, Зубленко, Солов`юк(Ємельянов,18), Шорников, Бляхарський, Окодува(Горнокашвіі,88), Бафталовський, Атаманенко(Філоненко,77), Шупик. Запасні: Кириленко, Давиденко, Озоані, Сачок. Тренер - Самченко Олег
"Джуніорс": Стриж, Ремезовський, Куба(Байдачний,76), Чуприна(к), Самар, Скороход, Верхов, Бутко, Мельник(Костяний,58), Маринчук, Левенець(Колесник,27). Запасні: Копаліані, Каркошкін, Шут, Торшин. Тренер - Гордієнко Вадим
Голи: Бляхарський(73), Бафталовський(76) - Скороход(88)
Нереалізований пенальті: Бляхарський(73)
Попереджені: Бляхарський, Сабатюк - Верхов, Стриж, Чуприна, Ремезовський

Приз Миколи Васильєва "Найкращому футболістові" - Маринчук Денис("Джуніорс")
Приз Віктора Жиліна "Найкращому тренерові" - Самченко Олег("Сокіл")
Приз Валерія Самохіна "Найкращому воротареві" - Іщенко Богдан(ФК "Бровари")
Приз Віктора Тарасюка "Найкращому оборонцеві" - Чуприна Євген("Джуніорс")
Приз Анатолія Демченка "Найкращому напівоборонцеві" - Кондратюк Петро("Патріот")
Приз Віктора Хлуса "Найкращому нападникові" - Лига Олег("Рубін")
Приз Віктора Побігаєва "Найкращому снайперові" - Воробей Євген("Десна")
Відкриття сезону - Скороход Олександр("Джуніорс")

33 кращих футболістів

Воротарі - Іщенко Богдан(ФК "Бровари"), Скибенко Василь("Патріот", Стриж Євген("Джуніорс")
Праві оборонці - Крупенко Віталій("Десна"), Ємельянов Віталій("Сокіл"), Каталов Микита(ФК "Бровари")
Праві центральні оборонці - Чуприна Євген("Діназ"), Влаєв Микола("Десна"), Діхтяр Віталій("Зоря")
Ліві центральні оборонці - Салівон Денис(ФК "Бровари"), Самар Станіслав("Джуніорс"), Сухецький Єгор("Моноліт")
Ліві оборонці - Верхов Володимир("Джуніорс"), Ворона Едуард(ФК "Бровари"), Прокопенко Єгор("Оболонь-Бровар-2")
Праві напівоборонці - Безпалий Олександр(ФК "Бровари"), Байдачний Андрій("Джуніорс"), Петренко Денис("Десна")
Опорні напівоборонці - Маринчук Денис("Чайка"), Колесник Євген("Джуніорс"), Якимлюк Андрій("Десна")
Центральні напівоборонці - Кондратюк Петро("Патріот"), Чорний Олексій(ФК "Бровари"), Дорофеєв Сергій("Патріот")
Ліві напівоборонці - Скороход Олександр("Джуніорс"), Сусла Євген("Патріот"), Бафталовський Артем("Сокіл")
Перші нападники - Воробей Андрій("Десна"), Третяк Сергій("Любомир"), Шупик Євген("Сокіл")
Другі нападники - Воробей Євген("Десна"), Лига Олег("Рубін"), Панфілов Сергій("Патріот")
Тренери - Самченко Олег("Сокіл")
Кращі арбітриз(за алфавітом): Балакін Микола, Бойко Сергій, Кутаков Дмитро, Сахно Олександр, Шурман Денис
Кращі асистенти арбітра(за алфавітом): Глущенко Дмитро, Дашко Олександр, Коросташивець Олександр, Мошковський Владислав, Химиченко Кирило

1 тур
02 квітня 2016 року

ФК "Бородянка" - ФК "Вишневе" - 1:1
Голи: Прокопець(81пен) - Аландарєв(30)
"Зоря" Владиславка - "Любомир" Ставище - 0:0
РВУФК, Київ - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 1:2

Голи: Довгий(9) - Мартинов(20), Мартиненко(34)
ФК "Бровари" - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 2:0
Голи: Герасименко(39), Федоренко(58)
ФК "Обухів" - "Рубін" Пісківка - 1:1
Голи: Скаскевич(30) - Дацюк(17)
"Моноліт" Київ - "Патріот" Баришівський район - 2:2
Голи: Сердюк(40), Ізергін(88) - Сусла(81), Мурзик(90)
Вилучений: Іванцов("Моноліт",52)
"Джуніорс" Шпитьки - "Десна" Погреби - 2:1
Голи: Колесник(27), Байдачний(580 - Прима(38)
2 тур
09 квітня 2016 року

ФК "Вишневе" - "Десна" Погреби - 1:1
Голи: Драч(61) - Є.Воробей(58)
"Патріот" Баришівський район- "Джуніорс" Шпитьки - 0:0
ФК "Обухів" - "Моноліт" Київ - 2:0

Голи: Панічев(18), Сухомлин(55)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Рубін" Пісківка - 1:1
Голи: Шупик(3) - М.Юрченко(76)
"Оболонь-Бровар-2" Київ" - ФК "Бровари" - 0:0
"Любомир" Ставище    - РВУФК, Київ - 3:1

Голи: Іваненко(15,45,51) - Мандриченко(90+1)
ФК "Бородянка" - "Зоря" Владиславка - 1:1
Голи: Володін(73) - Сокирка(44пен)
3 тур
16 квітня 2016 року

"Зоря" Владиславка - ФК "Вишневе" - 2:0
Голи: Мірцхулава(50), Мартиненко(73)
"Десна" Погреби - "Патріот" Баришівський район - 1:1
Голи: Є.Воробей(21) - Кондратюк(51)
"Джуніорс" Шпитьки - ФК "Обухів" - 0:1
Гол: Важкий(77)
"Моноліт" Київ - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 1:2
Голи: Костюшко(36)- Шупик(54), Ємельянов(78)
"Рубін" Пісківка - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 0:0
ФК "Бровари" - "Любомир" Ставище - 0:1

Гол: Черній(90+3)
РВУФК, Київ - ФК "Бородянка" - 3:1
Голи: Щитнік(21), Мазур(45+3,70) - Легоцький(90пен)
4 тур
23 квітня 2016 року

ФК "Вишневе" - "Патріот" Баришівський район - 0:2
Голи: Сусла(5), Мурзик(79)
ФК "Обухів" - "Десна" Погреби - 0:3
Голи: Якимлюк(16,27,63)
Вилучений: Ятленко(ФК "Обухів",47)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Джуніорс" Шпитьки - 0:2
Голи: Штонденко(17), Левенець(76)
"Оболонь-Бровар-2" Київ - "Моноліт" Київ - 3:0
Голи: Мартинов(24), Улянченко(82), Мачарашвілі(90+1)
Вилучений: Осауленко("Моноліт",50)
"Любомир" Ставище - "Рубін" Пісківка - 3:2
Голи: Момотенко(1,автогол), Живий(48), Нікічук(50) - М.Юрченко(13), Луцков(60)
ФК "Бородянка" - ФК "Бровари" - 0:1
Гол: Чорний(37)
"Зоря" Владиславка - РВУФК, Київ - 1:1
Голи: Сошенський(36) - Довгий(81)
5 тур
29 квітня 2016 року

РВУФК, Київ - ФК "Вишневе" - 2:1
Голи: Кубенко(45+1), Щитнік(90+1) - Остапенко(42пен)
Нереалізований пенальті: Довгий(РВУФК,69)
"Патріот" Баришівський район - ФК "Обухів" - 1:1
Голи: Панфілов(25) - Панічев(30)
"Десна" Погреби - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 2:1
Голи: Є.Воробей(37), Козюберда(61) - Бондаренко(64,автогол)
"Джуніорс" Шпитьки - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 3:1
Голи: Штонденко(4), Костяний(16), Понєжда(58) - Мачарашвілі(50)
"Моноліт" Київ - "Любомир" Ставище - 0:1
Гол: Шульга(87)
Нереалізований пенальті: Поліщук("Любомир")
"Рубін" Пісківка - ФК "Бородянка" - 4:0
Голи: Пустовіт(62), Дацюк(76,86), Дердель(90+1)
ФК "Бровари" - "Зоря" Владиславка - 0:1
Гол: Мартиненко(75)
6 тур
02 травня 2016 року

ФК "Вишневе" - ФК "Обухів" - 0:2
Голи: О.Сушко(32), Прачук(88)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Патріот" Баришівський район - 0:1
Гол: Кондратюк(54)
Вилучений: А.Дарда("Патріот",45+2)
"Оболонь-Бровар-2" Київ - "Десна" Погреби - 0:2
Голи: .Воробей(60,71)
"Любомир" Ставище - "Джуніорс" Шпитьки - 1:2
Голи: Поліщук(60пен) - Колесник(45+2пен), Костяний(53)
Вилучені: Дзисюк(56) - Понєжда(36)
ФК "Бородянка" - "Моноліт" Київ - 1:2
Голи: Шома(82) - Легоцький(9,автогол), Костюшко(11)
"Зоря" Владиславка    - "Рубін" Пісківка - 2:0
Голи: Мартиненко(7,16)
РВУФК, Київ - ФК "Бровари" - 0:1
Гол: Чорний(15)
7 тур
07 травня 2016 року

ФК "Обухів" - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 2:0
Голи: Ширай(35), Важкий(66)
"Патріот" Баришівський район - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 3:1
Голи: Дорофеєв(13), Сусла(26), Майсон(48) - Лисенко(25)
"Десна" Погреби - "Любомир" Ставище - 2:0
Голи: Петрусенко(76), А.Якимлюк(78)
"Джуніорс" Шпитьки - ФК "Бородянка" - 7:0
Голи: Штонденко(5), Колесник(39пен), Самар(54), Тиєчко(78), Шут(81), Школьний(85,87)
"Моноліт" Київ - "Зоря" Владиславка - 1:2
Голи: Страмоух(86) - Сокирка(43), Ващенко(74)
"Рубін" Пісківка - РВУФК, Київ - 2:2
Голи: Дацюк(8), Пустовіт(44) - Щитнік(4), Мазур(90+2)
Вилучений: Домбровський("Рубін",78)
11.05.2016 ФК "Бровари" - ФК "Вишневе" - 3:1
Голи: Громей(38), Пономаренко, Шушковський - Копач
8 тур
14 травня 2016 року

13.05.2016 ФК "Бородянка" - "Десна" Погреби - 2:4
Голи: Шома(8), Титенко - Петренко, Горицький(автогол), А.Воробей-2
"Зоря" Владиславка - "Джуніорс" Шпитьки - 0:3
Голи: Костяний(4,6), Костенко(90+2)
"Любомир" Ставище - "Патріот" Баришівський район - 2:2
Голи: Поліщук(43пен), Живий(89) - Кондратюк(16), Дорофеєв(84)
Вилучений: Скибенко("Патріот",90+2)
РВУФК, Київ - "Моноліт" Київ - 1:1
Голи: Іващенко(55) - Костюшко(53)
15.05.2016 ФК "Вишневе" - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 0:2
Голи: Шупик(60,78)
15.05.2016 "Оболонь-Бровар-2" Київ - ФК "Обухів" - 2:0
Голи: Литченко(90), Мачарашвілі(90+4)
15.05.2016 ФК "Бровари" - "Рубін" Пісківка - 2:1
Голи: Чорний(43пен), Кушка(60) - М.Юрченко(57)
9 тур
28 травня 2016 року

27.05.2016 "Десна" Погреби - "Зоря" Владиславка - 4:2
Голи: А.Воробей(21,23), Є.Воробей(31,33) - Сокирка(63пен), Лизун(84)
Вилучений: Влаєв("Десна",47)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 3:1
Голи: Давиденко(51), Шупик(58), Бафталовський(90) - Литовчак(79)
ФК "Обухів" - "Любомир" Ставище - 0:1
Гол: Гаврилов(74)
Вилучений: Деку(ФК "Обухів",77)
"Патріот" Баришівський район - ФК "Бородянка" - 2:0
Голи: Д.Голубовський(70,автогол), Ю.Дарда(80)
"Джуніорс" Шпитьки - РВУФК, Київ - 4:0
Голи: Гнип(20,автогол), Костяний(25,38), Костенко(82)
"Моноліт" Київ - ФК "Бровари" - 2:3
Голи: Сердюк(16), Некрашевич(83пен) - Чорний(25,33пен), Кушка(36)
30.05.2016 "Рубін" Пісківка - ФК "Вишневе" - 4:3
Голи: Дацюк(19,57), Пустовіт(76,82) - Копач(27,35), Ординський(33)
10 тур
04 червня 2016 року

03.06.2016 "Зоря" Владиславка - "Патріот" Баришівський район - 1:3
Голи: Здебський(51) - Ю.Дарда(14), Кондратюк(29), А.Дарда(72)
ФК "Вишневе" - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 1:2
Голи: Копач(65) - Прокопенко(43), Литченко(83)
"Любомир" Ставище - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 0:1
Гол: Бафталовський(70)
ФК "Бородянка" - ФК "Обухів" - 0:4
Голи: Панічев(38,69), Шмідт(56,автогол), Важкий(80)
РВУФК, Київ - "Десна" Погреби - 1:3
Голи: Велієв(48) - Є.Воробей(32,70), Руженцев(70)
ФК "Бровари" - "Джуніорс" Шпитьки - 0:1
Гол: Штонденко(76)
"Рубін" Пісківка - "Моноліт" Київ - 0:0
11 тур
11 червня 2016 року

09.06.2016 "Оболонь-Бровар-2" Київ - "Любомир" Ставище - 1:0
Гол: Литченко(86)
"Моноліт" Київ - ФК "Вишневе" - 1:4
Голи: Сердюк(12) - Габелія(49), Ант.Захарченко(56), Комісар(70), Гаркавенко(90+3)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - ФК "Бородянка" - 5:0
Голи: Шупик(6,31,43,45), Бафталовський(57)
ФК "Обухів" - "Зоря" Владиславка - 5:2
Голи: Панічев(39), Важкий(44,48), Кульгук(49), Омельянов(50) - Корбут(61), Сокирка(85пен)
"Патріот" Баришівський район - РВУФК, Київ - 1:0
Гол: Мурзик(83)
"Десна" Погреби - ФК "Бровари" - 0:0
"Джуніорс" Шпитьки - "Рубін" Пісківка - 3:1

Голи: Колесник(62), Штонденко(69,70) - Луцков(85)
12 тур
18 червня 2016 року

01.06.2016 ФК "Вишневе" - "Любомир" Ставище - -:+
Голи: Копач(90) - Болобан(6,автогол)
рахунок матчу 1:1, але за команду ФК "Вишневе" брав участь Тарас Іщенко, який в попередній зустрічі з "Рубін"(Пісківка) отримав четверте попередження і мав пропустити наступний вищоліговий поєдинок
ФК "Бородянка" - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 2:4
Голи: Шома(73пен,87) - Литченко(24,42), Борисенко(50,77)
"Зоря" Владиславка - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 1:3
Голи: Здебський(12) - Ємельянов(48), Бафталовський(80,85)
РВУФК, Київ - ФК "Обухів" - 3:2
Голи: Аверін(49,89), Смиченко(51) - Важкий(13), Панічев(43)
ФК "Бровари" - "Патріот" Баришівський район - 2:3
Голи: Кушка(14,69) - Кондратюк(47), Мурзик(56,66)
"Рубін" Пісківка - "Десна" Погреби - 3:2
Голи: Мар`євич(45+1), Дацюк(82), Швидкий(90+1) - В.Крупенко(47), Є.Воробей(65)
"Моноліт" Київ - "Джуніорс" Шпитьки - 0:2
Голи: Костяний(18), Тиєчко(86)
13 тур
25 червня 2016 року

"Джуніорс" Шпитьки - ФК "Вишневе" - 3:0
Голи: Колесник(11), Школьний(72), Маринчук(77)
"Оболонь-Бровар-2" Київ - "Зоря" Владиславка - 2:1
Голи: Гамула(21), Марченко(90+3) - Яловенко(67)
Вилучений: Кузьменков("Оболонь-Бровар-2",81)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - РВУФК, Київ - 2:1
Голи: Горнакашвілі(45), Шупик(54) - Велієв(25)
ФК "Обухів" - ФК "Бровари" - 2:2
Голи: Ятленко(5), Ремезовський(37) - Чорний(88,90пен)
"Патріот" Баришівський район - "Рубін" Пісківка - 2:2
Голи: Кондратюк(43пен), Панфілов(48) - Дацюк(1,71)
Вилучений: Казаков("Рубін",90+2)
"Десна" Погреби - "Моноліт" Київ - 4:2
Голи: Місько(2), А.Воробей(16,18), А.Якимлюк(90) - Сухецький(14), Кириєнко(70)
Нереалізований пенальті: Є.Воробей("Десна",55)
29.06.2016 ФК "Бородянка" - "Любомир" Ставище - 0:2
Голи: Шульга(87,90+1)
14 тур
13 серпня 2016 року

12.08.2016 "Оболонь-Бровар-2" Київ - РВУФК, Київ - 0:2
Голи: Велієв(18,74пен)
ФК "Вишневе" - ФК "Бородянка" - 0:1
Гол: Шома(70)
"Любомир" Ставище - "Зоря" Владиславка - 2:0
Голи: Поліщук(61пен), Пронак(75)
Вилучений: Сокирка("Зоря",60)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - ФК "Бровари" - 2:1
Голи: Зелді(15,56) - Дацюк(45пен)
"Рубін" Пісківка - ФК "Обухів" - 3:0
Голи: Мачарашвілі(67), Сіренко(78), Антоненко(82)
"Патріот" Баришівський район - "Моноліт" Київ - 3:1
Голи: Панфілов(40пен), Кондратюк(55пен), Сусла(72) - Некрашевич(26пен)
"Десна" Погреби - "Джуніорс" Шпитьки - 2:3
Голи: Місько(49), Є.Воробей(67) - Скороход(34,55), Колесник(54)
15 тур
20 серпня 2016 року

"Десна" Погреби - ФК "Вишневе" - 3:0
Голи: Бондаренко(20), А.Воробей(75,90+2)
Нереалізований пенальті: Копач(ФК "Вишневе",85)
"Джуніорс" Шпитьки - "Патріот" Баришівський район - 5:2
Голи: Каркошкін(6), Скороход(8,19,86), Мельник(71) - Сусла(24), Балацький(90+2)
"Моноліт" Київ - ФК "Обухів" - 1:3
Голи: Сердюк(36) - Панічев(35,37,44)
ФК "Бровари" - "Оболонь-Бровар-2" Київ" - 2:2
Голи: Салівон(57), Безпалий(76) - Мартиненко(15), Деркач(90+1)
РВУФК, Київ - "Любомир" Ставище - 4:1
Голи: Аверін(5,76), Колочко(15), Щитнік(54) - Мостовий(90)
"Зоря" Владиславка - ФК "Бородянка" - 2:0
Голи: Лизун(16), Мірцхулава(81)
07.09.2016 "Рубін" Пісківка - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 1:3
Голи: Мачарашвілі(90) - Бляхарський(13), Мозговий(84,90+4)
16 тур
27 серпня 2016 року

ФК "Вишневе" - "Зоря" Владиславка - 0:2
Голи: Сокирка(45пен), Дорогань(90+2)
"Патріот" Баришівський район - "Десна" Погреби - 2:1
Голи: А.Дарда(70), Дорофеєв(90+4) - А.Воробей(4пен)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Моноліт" Київ - 7:1
Голи: Шупик(17,36пен,43), Мозговий(50,71), Окодува(58), Горнакашвілі(85) - Некрашевич(22)
"Оболонь-Бровар-2" Київ - "Рубін" Пісківка - 1:4
Голи: Гамула(37) - Лига(31,86), Пустовіт(45), Прокопенко(78,автогол)
Вилучений: Шкуратько("Оболонь-Бровар-2",51)
"Любомир" Ставище - ФК "Бровари" - 1:5
Голи: Третяк(40) - Ворона(20), Чорний(28), Кострома(30), Дацюк(34,56)
ФК "Бородянка" - РВУФК, Київ - 1:1
Голи: Пісковець(40) - Аверін(85)
ФК "Обухів" - "Джуніорс" Шпитьки - -:+
матч не відбувся, гравці команди ФК "Обухів" вдалися до страйку, вимагаючи зустрічі з Обухівським міським головою і погашення заборгованості перед ними. Арбітри зустрічі та футболісти команди "Джуніорса" чекали більш як півгодини, але обухівці відмовилися вийти на поле
17 тур
03 вересня 2016 року

"Патріот" Баришівський район - ФК "Вишневе" - 1:0
Гол: Кондратюк(8)
Нереалізований пенальті: Козоріз(ФК "Вишневе",49)
"Десна" Погреби - ФК "Обухів" - 2:0
Голи: А.Воробей(72), Пахолюк(84)
"Джуніорс" Шпитьки - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 4:1
Голи: Байдачний(15,52), Каркошкін(62), Куба(86) - Зелді(67)
"Моноліт" Київ - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 3:3
Голи: Рахманов(47), Пєвцов(66), Величко(90+3) - Борисенко(21), Литченко(39), Кузьменков(70)
Вилучений: Островський("Оболоь-Бровар-2",52)
"Рубін" Пісківка - "Любомир" Ставище - 3:0
Голи: Антоненко(34,44), Котовий(79)
ФК "Бровари" - ФК "Бородянка" - 4:0
Голи: Бойко(4), Кострома(24), Безпалий(73), Федоренко(90+2)
Вилучений: Сурков(ФК "Бородянка",85)
РВУФК, Київ - "Зоря" Владиславка - 2:0
Голи: Пінчук(49), Аверін(90+3)
18 тур
10 вересня 2016 року

ФК "Вишневе" - РВУФК, Київ - 1:0
Гол: Копач(23)
Нереалізований пенальті: Довгий(РВУФК,30)
ФК "Обухів" - "Патріот" Баришівський район - 2:2
Голи: Проценко(39), Назаренко(74) - Панфілов(35), Бамба(89пен)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Десна" Погреби - 2:5
Голи: Атаманенко(25), Чернишов(58) - Є.Воробей(3,17), Пахолюк(21,57), А.Воробей(39)
"Оболонь-Бровар-2" Київ - "Джуніорс" Шпитьки - 0:2
Голи: Черновол(37), Левенець(61)
Вилучений: Багінський("Оболонь-Бровар-2",75)
"Любомир" Ставище - "Моноліт" Київ - 5:2
Голи: Третяк(16,51,73), Пронак(39), Іваненко(40) - Рахманов(38), Кірієнко(53)
Вилучені: І.Єрмаков та В.Нещерет(тренери ФК "Моноліт,27 - з технічної зони")
ФК "Бородянка" - "Рубін" Пісківка - 2:1
Голи: Шома(4), Фурсенко(67) - Лига(35)
"Зоря" Владиславка - ФК "Бровари" - 1:1
Голи: Мартиненко(30) - Дацюк(70)
19 тур
17 вересня 2016 року

ФК "Обухів" - ФК "Вишневе" - 1:2
Голи: Проценко(27) - Копач(60,71)
"Патріот" Баришівський район - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 5:2
Голи: Кондратюк(16), Смалько(35), Панфілов(43пен,63), Бамба(84) - Шорников(40), Шупик(90+2пен)
"Десна" Погреби - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 5:1
Голи: А.Якимлюк(10), Є.Воробей(55), А.Воробей(78), Нагорняк(80,автогол), Капаністий(90+5) - Шкуратько(89пен)
"Джуніорс" Шпитьки - "Любомир" Ставище - 2:2
Голи: Маринчук(26пен), Скороход(34) - Поліщук(58пен), Третяк(80)
Вилучений: Куба("Джуніорс",69) 
"Моноліт" Київ - ФК "Бородянка" - 2:1
Голи: Некрашевич(11пен), Жихарєв(25) - Шома(65)
"Рубін" Пісківка - "Зоря" Владиславка - 1:1
Голи: Лига(29) - Харченко(17)
Нереалізований пенальті: Пустовіт("Рубін",71)
ФК "Бровари" - РВУФК, Київ - 2:0
Голи: Тітомир(43), Дацюк(82)
Вилучені: О.Токаренко(РВУФК,68), О.Волков(РВУФК,тренер,78)
20 тур
24 вересня 2016 року

ФК "Вишневе" - ФК "Бровари" - 1:5
Голи: В.Ігнатьєв(45) - Салівон(41), Безпалий(44,51), Шушковський(74), Дацюк(80)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка    - ФК "Обухів" - 0:1
Гол: Мергун(3)
"Оболонь-Бровар-2" Київ - "Патріот" Баришівський район - 2:0
Голи: Мартиненко(78), Єлисеєв(88)
"Любомир" Ставище - "Десна" Погреби - 1:1
Голи: Третяк(27) - А.Воробей(48)
ФК "Бородянка" - "Джуніорс" Шпитьки - 0:1
Гол: Скороход(51)
Нереалізований пенальті: Маринчук("Джуніорс",7)
"Зоря" Владиславка - "Моноліт" Київ - 1:0
Гол: Корбут(50)
РВУФК, Київ - "Рубін" Пісківка - 0:4
Голи: Пустовіт(36), Лига(43,86), Парубець(88)
21 тур
01 жовтня 2016 року

"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - ФК "Вишневе" - 4:1
Голи: Окодува(10), Атаманенко(30), Шупик(80), Горнакашвілі(83) - Драч(62)
"Патріот" Баришівський район    - "Любомир" Ставище - 1:0
Гол: Кондратюк(31)
"Десна" Погреби - ФК "Бородянка" - 6:0
Голи: Є.Воробей(29,45,51,75,87), Рябовол(55)
"Джуніорс" Шпитьки - "Зоря" Владиславка - 1:0
Гол: Скороход(18)
"Моноліт" Київ - РВУФК, Київ - 1:0
Гол: Пєвцов(23)
Вилучений: Зіпцер(РВУФК,90+5)
"Рубін" Пісківка - ФК "Бровари" - 0:4
Голи: Дацюк(25), Кострома(42,48), Чорний(84)
Нереалізований пенальті: М.Юрченко("Рубін",69)
12.11.2016 ФК "Обухів" - "Оболонь-Бровар-2" Київ" - -:+
команда ФК "Обухів" не змогла зібрати потрібний кадровий комплект для проведення домашнього матчу.
22 тур
08 жовтня 2016 року

05.10.2016 РВУФК, Київ - "Джуніорс" Шпитьки - 1:2
Голи: Дергільов(44) - Левенець(67), Маринчук(71)
ФК "Вишневе" - "Рубін" Пісківка - 0:2
Голи: Лига(86,90+3)
"Оболонь-Бровар-2" Київ - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 1:0
Гол: Мартиненко(60)
Нереалізований пенальті: Шупик("Сокіл",10)
"Любомир" Ставище - ФК "Обухів" - 5:2
Голи: Третяк(18,43,71,90+1пен), Дзисюк(73) - Мергун(32), М.Сушко(88)
Нереалізовані пенальті: Поліщук("Любомир",42), Третяк("Любомир",50)
ФК "Бородянка" - "Патріот" Баришівський район - 0:4
Голи: Балацький(8), Панфілов(27,57), Кондратюк(52)
Нереіалізовані пенальті: Панфілов("Патріот",20,27)
"Зоря" Владиславка - "Десна" Погреби - 1:2
Голи: Сокирка(90+1пен) - Є.Воробей(28), А.Воробей(59)
ФК "Бровари" - "Моноліт" Київ - 5:0
Голи: Гуніков(6), Кострома(19), Безпалий(42), Тітомир(44), Щур(78)
23 тур
15 жовтня 2016 року

"Оболонь-Бровар-2" Київ - ФК "Вишневе" - 1:2
Голи: Асадов(57) - Козоріз(7), Копач(59)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Любомир" Ставище - 2:4
Голи: Шупик(12,89) - Гаврилов(16), Шульга(23), Третяк(55пен), Іваненко(62)
Нереалізований пенальті:
Шупик("Сокіл",42)
Вилучений: Окодува("Сокіл",45)
ФК "Обухів" - ФК "Бородянка" - 3:4
Голи: Козленко(23пен,28,47) - Шома(10,57), Легоцький(70пен), Олексієнко(88)
"Патріот" Баришівський район - "Зоря" Владиславка - 5:1
Голи: Панфілов(7,69), Сусла(48), Кондратюк(75,90+1) - Сокирка(33пен)
Нереалізований пенальті: Сокирка("Зоря",47)
"Десна" Погреби - РВУФК, Київ - 2:1
Голи: Місько(13), Є.Воробей(26) - Щитнік(41)
"Джуніорс" Шпитьки - ФК "Бровари" - 0:2
Голи: Кострома(14), Бойко(79)
Вилучений: Стриж("Джуніорс",25)
"Моноліт" Київ - "Рубін" Пісківка - 1:5
Голи: Кірієнко(75) - М.Юрченко(2), Лідінфу(36), Лига(53,67), Д.Юрченко(90)
24 тур
22 жовтня 2016 року

ФК "Вишневе" - "Моноліт" Київ - 1:0
Гол: Кусюк(17)
"Любомир" Ставище - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 2:2
Голи: Третяк(6), Дзисюк(66) - Мартиненко(42), Борисенко(62)
ФК "Бородянка" - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 1:3
Голи: Титенко(21) - Бляхарський(10,55пен), Шупик(89)
"Зоря" Владиславка - ФК "Обухів" - 1:2
Голи: Сокирка(48пен) - Мергун(54,64)
РВУФК, Київ - "Патріот" Баришівський район - 0:3
Голи: Кондратюк(57), Тітов(65), Балацький(75)
ФК "Бровари" - "Десна" Погреби - 0:2
Голи: Місько(14), Пахолюк(53)
"Рубін" Пісківка - "Джуніорс" Шпитьки - 2:4
Голи: Парубець(64), Пустовіт(68) - Скороход(4), Самар(30пен), Верхов(54), Маринчук(61)
25 тур
29 жовтня 2016 року

"Любомир" Ставище - ФК "Вишневе" - 1:0
Гол: Поліщук(24пен)
Вилучений: Гришаков(ФК "Вишневе",90+3)
"Оболонь-Бровар-2" Київ - ФК "Бородянка" - 7:0
Голи: Багінський(7), Гамула(14), Кузьменков(20,65), Ткач(58), Марченко(78), Козачек(82)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Зоря" Владиславка - 2:2
Голи: Шупик(47), Озеані(90+1) - Дорогань(17), Корбут(37)
ФК "Обухів" - РВУФК, Київ - 0:0
"Патріот" Баришівський район - ФК "Бровари" - 0:1

Гол: Чорний(87)
Вилучений: Дорофеєв("Патріот",89)
"Десна" Погреби - "Рубін" Пісківка - 2:0
Голи: Крохмаль(27), Є.Воробей(70)
"Джуніорс" Шпитьки - "Моноліт" Київ - 5:1
Голи: Маринчук(15,65,87), Колесник(18,74) - Діденко(7)
26 тур
05 листопада 2016 року

ФК "Вишневе" - "Джуніорс" Шпитьки - 2:3
Голи: Іщенко(11), Драч(80) - Колесник(56,62,89)
Вилучений: .Ігнатьєв(ФК "Вишневе",88)
"Любомир" Ставище - ФК "Бородянка" - 3:1
Голи: Третяк(74,90+2пен), Дзисюк(87) - Шома(32)
Вилучений: Титенко(ФК "Бородянка",77)
"Зоря" Владиславка - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 0:0
Вилучений: Мірцхулава("Зоря",18)
РВУФК, Київ - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 2:1
Голи: Горошко(42), Рябіков(45) - Бляхарський(70пен)
ФК "Бровари" - ФК "Обухів" - 3:1
Голи: Громей(3), Кострома(89), Дацюк(90+2) - Козленко(68)
"Рубін" Пісківка - "Патріот" Баришівський район - 2:2
Голи: Сіренко(34), Д.Юрченко(77пен) - Кондратюк(69), Панфілов(84)
"Моноліт" Київ - "Десна" Погреби - 0:1
Гол: Є.Воробей(90+2)

Інформація взята зі сайту Київщина футбольна