ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2018 РІК
ВИЩА ЛІГА

Команда І В Н П Р/М О
1 "Авангард" Бзів 22 19 1 2 63 - 13 58
2 "Діназ" Вишгород 22 16 1 5 53 - 25 49
3 "Патріот" Баришівський район 22 13 6 3 38 - 21 45
4 "Джуніорс-СБ" Києво-Святошинський район 22 14 2 6 53 - 30 41
5 "Межигір`я" Нові Петрівці 22 12 3 7 51 - 26 39
6 "Меліоратор" Буча 22 9 1 12 45 - 48 28
7 ДГ "Шевченківське" Денихівка 22 9 2 12 40 - 65 28
8 "Десна" Погреби 22 8 2 12 40 - 39 26
9 "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 22 7 3 12 32 - 45 24
10 "Любомир" Ставище 22 7 1 14 24 - 39 22
11 ФК "Бровари" 22 4 2 16 19 - 70 11
12 "Зоря" Владиславка 22 1 3 18 23 - 60 6


Примітка. ФК "Бровари" позбавлено трьох очок за неявку на матч 24-го туру з "Авангардом". 
"Джуніорс-СБ" Києво-Святошинський район позбавлено трьох очок за неявку на матч 25-го туру з ДГ "Шевченківське."
ФК "Переяславщина" після 11-го туру припинив виступи в чемпіонаті. Причина банальна% фінансова криза. На жаль, місто відмовилося підтримувати головну команду краю, не знайшлося в ньому і патріотично налаштованих заможних людей. Згідно регламенту змагань, результати команди будуть анульовані.
Команда ФК "Музичі" після 13-го туру припиила виступи в чемпіонаті, пославшись на внутрішні негаразди. Позаяк аматори з Музичів зіграли в першому колі лише одинадцять календарних матчів, тобто менше половини запланованих, то попередні результати будуть анульовані.
Команда "Джуніорс-СБ" Києво-Святошинський район до 14-го туру мала назву "Джуніорс" Шпитьки.

Кращі бомбардири: Возний Дмитро("Межигір`я") та Долженко Сергій("Діназ") - по 14, Панфілов Сергій("Авангард") - 11, Воробей Євген("Десна") та Литченко Владислав("Діназ"/ДГ "Шевченківське") - по 10

СУПЕРКУБОК КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
17 листопада 2018 року, м.Лютіж "Енергетик" Вишгородський район
"Авангард" Бзів - "Джуніорс-СБ" Києво-Святошинський район - 7:0
"Авангард": Товт(к), Миколайчук, Тітов(Гаді,64), Смалько(Є.Ярмак,46), Таран, Леонідов, Кондратюк(Поспєлов,64), Кушнір(Дарда,58), Шваб(Балацький,64), Панфілов, Сомов(Зелді,80). Тренер - Карпенко Сергій
"Джуніорс-СБ": Максименко, Самар(Курята,46), Ятленко, Верхов(Левенець,46), Костяний(Арутюнян,46), Колесник(Байдачний,46), Кривошеєнко(к), Понєжда(Галич,64), Скороход, Резесідзе, Апанчук. Тренер - Чуприна Євген
Голи: Сомов(18), Кушнір(31,47), Панфілов(45), Шваб(62), Балацький(77), Зелді(85)

Приз Миколи Васильєва "Найкращому футболістові" - Панфілов Сергій("Авангард")
Приз Віктора Жиліна "Найкращому тренерові" - Карпенко Сергій("Авангард")
Приз Валерія Самохіна "Найкращому воротареві" - Скибенко Василь("Патріот")
Приз Віктора Тарасюка "Найкращому оборонцеві" - Корешков Валентин("Діназ")
Приз Анатолія Демченка "Найкращому напівоборонцеві" - Купрій Артур("Патріот")
Приз Віктора Хлуса "Найкращому нападникові" - Сомов Іван("Авангард")
Приз Віктора Побігаєва "Найкращому снайперові" - Возний Дмитро("Межигір`я") та Долженко Сергій("Діназ")
Найкращий новачок другого кола - Апанчук Олександр("Джуніорс-СБ")
Відкриття сезону - Заїка Олексій("Любомир")

33 кращих футболістів

Символічна збірна: Скибенко Василь("Патріот"), Ємельянов Віталій("Сокіл"), Тітов Ігор("Авангард"), Ятленко Андрій("Джуніорс-СБ"), Корешков Валентин("Діназ"), Купрій Артур("Патріот"), Дорофеєв Сергій("Авангард"), Панфілов Сергій("Авангард"), Костяний Вадим("Джуніорс-СБ"), Сомов Іван("Авангард"), Возний Дмитро("Межигір`я")

Воротарі - Скибенко Василь("Патріот"), Товт Андрій("Авангард"), Сабатюк Денис("Сокіл")
Праві оборонці - Ємельянов Віталій("Сокіл"), Гайовий Олександр("Патріот"), Радченко Віталій("Меліоратор")
Праві центральні оборонці - Тітов Ігор("Авангард"), Бобощко Артем("Патріот"), Волошин Андрій("Діназ")
Ліві центральні оборонці - Ятленко Андрій("Джуніорс-СБ"), Якимлюк Андрій("Десна"), Зубленко Руслан("Діназ")
Ліві оборонці - Корешков Валентин("Діназ"), Таран Анатолій("Авангард"), Юзефович Владислав("Межигір`я")
Праві напівоборонці - Купрій Артур("Патріот"), Безпалий Олександр("Діназ"), Кушнір Євген("Авангард")
Опорні напівоборонці - Дорофеєв Сергій("Авангард"), Кондратюк Петро("Авангард"), Петренко Денис("Діназ")
Центральні напівоборонці - Панфілов Сергій("Авангард"), Марченко Артем("Діназ"), Ситник Денис(ДГ "Шевченківське")
Ліві напівоборонці - Костяний Вадим("Джуніорс-СБ"), Шваб Володимир("Авангард"), Басалкевич Дмитро("Меліоратор")
Перші нападники - Сомов Іван("Авангард"), Долженко Сергій("Діназ"), Ващенко Назар("Зоря")
Другі нападники - Возний Дмитро("Межигір`я"), Килипенко Артем("Патріот"), Воробей Євген("Десна")
Тренери - Карпенко Сергій("Авангард")
Кращі арбітриз(за алфавітом): Балакін Микола, Грицай Владислав, Задиран Сергій, Козорог Крістіна, Федорук Андрій
Кращі асистенти арбітра(за алфавітом): Аврамчук Віктор, Величко Максим, Дашко Олександр, Хіміченко Кирило, Чопілко Тарас

1 тур
07 квітня 2018 року

"Діназ" Вишгород - "Патріот" Баришівський район - 1:4
Голи: Корешков(89) - Гайовий(41пен), Горстка(44,74), Килипенко(63)
"Зоря" Владиславка -  "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 0:2
Голи: Шорников(32,76пен)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Любомир" Ставище - 3:0
Голи: Возний(4), Гагуха(88), Білошицький(90)
"Авангард" Бзів - "Джуніорс" Шпитьки - 1:0
Гол: Кондратюк(85)
ФК "Музичі" - "Меліоратор" Буча - 3:3
Голи: Сирота(61), Хомин(73,78) - Кучеренко(27), Кокота(36), Лавренюк(50)
"Переяславщина" Переяслав-Хмельницький район - ДГ "Шевченківське" Денихівка - 0:0
Вилучений: Зірка(ДГ "Шевченківське",88,друге попередження)
11.04.2018 "Десна" Погреби - ФК "Бровари" - 6:0
Голи: Є.Воробей(13,22), Шешеня(15,27), Місько(30), Довгоп`ятов(58)
Вилучений: Тітомир(ФК "Бровари",51)
2 тур
14 квітня 2018 року

"Діназ" Вишгород - ФК "Бровари" - 4:0
Голи: Долженко(6,21), Чернишов(41), Безпалий(63)
ДГ "Шевченківське" Денихівка - "Меліоратор" Буча - 5:4
Голи: Дубас(22,автогол), Митник(42), Лікаренко(47), Кучеревський(75,автогол), Булгаков(81) - Кучеренко(36,63), Басалкевич(52), Гайдук(90+4)
"Патріот" Баришівський район - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 1:1
Голи: Мурзик(90+1) - Шорников(19пен)
"Джуніорс" Шпитьки - "Зоря" Владиславка - 4:3
Голи: Щериця(2,30пен), Скрипник(9,51) - Швець(7,45пен), Никоненко(53)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Авангард" Бзів - 0:0
"Любомир" Ставище - "Переяславщина" Переяслав-Хмельницький район - 1:2
Голи: Гонта(26) - Левченко(11пен,53)
ФК "Музичі" - "Десна" Погреби - 1:1
Голи: Сирота(63пен) - Р.Якимлюк(82)
3 тур
21 квітня 2018 року

"Діназ" Вишгород - "Десна" Погреби - 4:1
Голи: Долженко(26), Безпалий(33,54), Марченко(46) - Петрусенко(18)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - ФК "Бровари" - 6:0
Голи: Коба(15,43), Заремба(44,51), Хурулаходжаєв(85), Окодува(87)
"Любомир" Ставище - "Меліоратор" Буча - 0:0
"Джуніорс" Шпитьки - "Патріот" Баришівський район - 0:0

Вилучений: Левенець("Джуніорс",90+3)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Зоря" Владиславка - 5:0
Голи: Возний(17,86пен), Труський(30), Скидан(35), Білошицький(70)
Вилучений: Овчинніков("Межигір`я",54)
"Авангард" Бзів - "Переяславщина" Переяслав-Хмельницький район - 4:1
Голи: Кушнір(23,45+1), Сомов(32,41) - Лисенко(45)
Вилучений: Ятро("Переяславщина",39)
ФК "Музичі" - ДГ "Шевченківське" Денихівка - 4:0
Голи: Шевель(38), Романчук(43), Сирота(78), Мехед(87)
4 тур
28 квітня 2018 року

ДГ "Шевченківське" Денихівка - "Десна" Погреби - 0:4
Голи: Місько(51), Шешеня(56), Долгоп`ятов(68), Є.Воробей(90+2)
"Діназ" Вишгород - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 2:0
Голи: Долженко(59,82)
Вилучений: Лущан("Діназ",85)
ФК "Бровари" - "Джуніорс" Шпитьки - 1:2
Голи: Чорний(32) - Маринчук(4), Кульгук(49пен)
Вилучені: Гуніков(ФК "Бровари",47), Костенко("Джуніорс",89)
"Меліоратор" Буча - "Авангард" Бзів - 0:2
Голи: Кушнір(35), Сомов(36)
Нереалізований пенальті: Кокота("Меліоратор",21)
"Патріот" Баришівський район - "Межигір`я" Нові Петрівці - 2:2
Голи: Килипенко(55), Мурзик(86) - Юзефович(24), Возний(90+2пен)
"Зоря" Владиславка - "Переяславщина" Переяслав-Хмельницький район - 3:2
Голи: Мірцхулава(6), Ващенко(10), Голубєв(75) - Лисенко(57), Столяренко(90+3)
ФК "Музичі" - "Любомир" Ставище - 1:0
Гол: Сирота(70)
5 тур
01 травня 2018 року

"Десна" Погреби - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 0:1
Гол: Коба(72)
ДГ "Шевченківське" Денихівка - "Любомир" Ставище - 5:2
Голи: Литченко(35,39,59пен), Бондаренко(44), Помазан(90) - Маітрея(11,30)
"Діназ" Вишгород - "Джуніорс" Шпитьки - 3:0
Голи: Зубленко(40), Долженко(70,88)
Вилучені: Самар("Джуніорс",54), Блазунь("Діназ",80)
"Межигір`я" Нові Петрівці - ФК "Бровари" - 5:2
Голи: Кот(4), Труський(34,45+1), Возний(59,87) - Плавуцький(54), Ширай(74)
Вилучений: Степаненко(ФК "Бровари",90+1)
"Зоря" Владиславка - "Меліоратор" Буча - 1:2
Голи: Лідінфу(24) - Кокота(14), Лавренюк(82)
"Переяславщина" Переяслав-Хмельницький район - "Патріот" Баришівський район - 2:3
Голи: Лисенко(13), Варцев(90+2) - Кострома(15,27), Гайовий(87)
"Авангард" Бзів - ФК "Музичі" - 2:1
Голи: Кондратюк(9,69пен) - Шевель(68)
Нереалізований пенальті: Сирота(ФК "Музичі",71)
6 тур
05 травня 2018 року

"Любомир" Ставище - "Десна" Погреби - 1:0
Гол: Заїка(89пен)
Вилучений: Живий("Любомир",74)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Джуніорс" Шпитьки - 0:1
Гол: Левенець(71)
"Авангард" Бзів - ДГ "Шевченківське" Денихівка - 7:2
Голи: Панфілов(27), Кондратюк(52пен), Дорофеєв(56), Тітов(61), Шваб(70), Поспєлов(85), Зелді(89) - Салтанов(30), Шумак(84)
"Діназ" Вишгород - "Межигір`я" Нові Петрівці - 2:1
Голи: Долженко(54), Лущан(73) - Юзефович(9)
"Меліоратор" Буча - "Патріот" Баришівський район - 0:1
Гол: Єрмоленко(36)
"Переяславщина" Переяслав-Хмельницький район - ФК "Бровари" - 3:2
Голи: Лисенко(8), Єфремов(13), Левченко(47) - Чорний(21,90+2)
"Зоря" Владиславка - ФК "Музичі" - 0:2
Голи: Максимов(14), Романчук(20пен)
7 тур
12 травня 2018 року

"Десна" Погреби - "Джуніорс" Шпитьки - 2:4
Голи: Є.Воробей(48пен,90+2) - Щериця(21), Куба(27), Кривошеєнко(32), Костенко(64)
"Любомир" Ставище - "Авангард" Бзів - 0:1
Гол: Сомов(78)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Межигір`я" Нові Петрівці - 4:3
Голи: Окодува(26), Скаскевич(38), Власенко(67), Заремба(80) - Скидан(9), Білошицький(12), Возний(17)
ДГ "Шевченківське" Денихівка - "Зоря" Владиславка - 2:2
Голи: Литченко(39пен,57) - Никоненко(55), Ващенко(90+2)
ФК "Бровари" - "Меліоратор" Буча - 3:1
Голи: Ширай(44), Чорний(62), Киричок(73) - Скуратівський(86)
"Діназ" Вишгород - "Переяславщина" Переяслав-Хмельницький район - 4:1
Голи: Долженко(6), Прима(27,80), Капаністий(90+3) - Левченко(57)
"Патріот" Баришівський район - ФК "Музичі" - 2:0
Голи: Драгомирецький(47), Килипенко(65)
8 тур
26 травня 2018 року

"Авангард" Бзів - "Десна" Погреби - 3:1
Голи: Шваб(18,52), Кондратюк(23пен) - Долгоп`ятов(89)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Джуніорс" Шпитьки - 2:1
Голи: Гончарук(15), Возний(17) - Козир(65)
Вилучені: Піскун("Межигір`я",77), Верхов("Джуніорс",90+1)
"Зоря" Владиславка - "Любомир" Ставище - 1:3
Голи: Оленковський(20) - Степанюк(15), Мохначук(76), Черпаков(83)
ДГ "Шевченківське" Денихівка - "Патріот" Баришівський район - 2:4
Голи: Литченко(33пен), Березюк(56) - Килипенко(52), Гайовий(66), Бондаренко(75,автогол), Кострома(90+3)
"Меліоратор" Буча - "Діназ" Вишгород - 0:4
Голи: Петренко(26), Долженко(46,90+1), Безпалий(76)
Вилучений: Карабаєв("Меліоратор",49)
ФК "Бровари" - ФК "Музичі" - 1:4
Голи: Тітомир(81) - Шевель(33), Самборський(38), Антоненко(66, Мехед(86)
"Переяславщина" Переяслав-Хмельницький район - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 0:1
Гол: Коба(89пен)
9 тур
02 червня 2018 року

"Десна" Погреби - "Межигір`я" Нові Петрівці - 1:1
Голи: Моісеєв(14) - Скидан(27)
"Авангард" Бзів - "Зоря" Владиславка - 3:1
Голи: Тітов(6), Панфілов(77), Кондратюк(90+3) - Ващенко(20)
"Любомир" Ставище - "Патріот" Баришівський район - 0:2
Голи: Діланян(7), Бобошко(16)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Меліоратор" Буча - 1:3
Голи: Коба(44) - Скуратівський(16), Кокота(81), С.Киричок(87)
ФК "Бровари" - ДГ "Шевченківське" Денихівка - 2:3
Голи: І.Киричок(68,69) - Литченко(79), Митник(83,84)
"Переяславщина" Переяслав-Хмельницький район - "Джуніорс" Шпитьки - 0:2
Голи: Костяний(18,51)
ФК "Музичі" - "Діназ" Вишгород - -:+
президент ФК "Музичі" Олександр Романчук адресував організаторас турніру листа, у якому повідомив про відмову від суботнього матчу з "особистих причин". Відомо, що музичанці намагалися перенести зустріч на пізніше, але вагомих причин для цього не мали. "Діназ", у свою чергу, не маючи можливості зібрати команду в буденний день, пропонував опоненту зіграти в бідь-який суботній час, починаючи з ранкового. Клуюи, однак, не порозумілися. КДК КОФФ, розглянувши надані матеріали, прийняв рішення зарахувати ФК "Музичі" технічну поразку з рахунком 0:3, а "Діназу" присудити технічну перемогу - 3:0
10 тур
09 червня 2018 року

"Зоря" Владиславка - "Десна" Погреби - 1:2
Голи: Пономаренко(49) - Є.Воробей(24), Місько(83)
Вилучений: Є.Воробей("Десна",79)
"Патріот" Баришівський район - "Авангард" Бзів - 0:5
Голи: Сомов(8), Панфілов(14), Балацький(63), Поспєлов(77,90+1)
"Меліоратор" Буча - "Джуніорс" Шпитьки - 0:6
Голи: Ятленко(12), Левенець(46), Костяний(49,65), Колесник(70,89)
"Любомир" Ставище - ФК "Бровари" - 0:1
Гол: Мирона(75,автогол)
ДГ "Шевченківське" Денихівка - "Діназ" Вишгород - 1:5
Голи: Литченко(67) - Корешков(8), Зубленко(56), Марченко(66), Долженко(84), Капаністий(87)
Вилучений: Булгаков(ДГ "Шевченківське",61)
ФК "Музичі" - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 1:0
Гол: Бойко(24пен)
"Переяславщина" Переяслав-Хмельницький район - "Межигір`я" Нові Петрівці - -:+
команда "Переяславщина" не вийшла на поле
11 тур
16 червня 2018 року

"Патріот" Баришівський район - "Зоря" Владиславка - 4:1
Голи: Купрій(1,50), Сусла(30), Горстка(61) - Ващенко(11)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Меліоратор" Буча - 5:2
Голи: Піскун(18), Возний(31,68,90), Юзефович(64) - Кучеренко(24), Киричок(76)
ФК "Бровари" - "Авангард" Бзів - 0:5
Голи: Балацький(31), Зелді(50,82), Шваб(69), Посплов(90)
"Любомир" Ставище - "Діназ" Вишгород - 0:1
Гол: Корешков(14)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - ДГ "Шевченківське" Денихівка - 4:2
Голи: Іванов(2), Скаскевич(8), Власенко(45), Жильчук(45+1) - Литченко(24пен), Помазан(62)
"Джуніорс" Шпитьки - ФК "Музичі" - 3:1
Голи: Курята(79,90+1), Наконечний(84,автогол) - Данілов(71)
"Переяславщина" Переяслав-Хмельницький район - "Десна" Погреби - -:+
команда "Переяславщина" не вийшла на поле
12 тур
23 червня 2018 року

"Десна" Погреби - "Патріот" Баришівський район - 0:2
Голи: Кострома(17), Діланян(88)
ФК "Бровари" - "Зоря" Владиславка - 0:0
"Авангард" Бзів - "Діназ" Вишгород - 3:1

Голи: Кушнір(12), Балацький(62), Панфілов(86) - Марченко(58)
Вилучений: Прима("Діназ",86)
"Джуніорс" Шпитьки - ДГ "Шевченківське" Денихівка - 4:0
Голи: Левенець(40), Костяний(44), Костенко(80,89)
"Любомир" Ставище - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 1:2
Голи: Гришин(77) - Окодува(61), Жильчук(83)
"Межигір`я" Нові Петрівці - ФК "Музичі" - 1:0
Гол: Піскун(17)
13 тур
30 червня 2018 року

28.06.2018 "Десна" Погреби - "Меліоратор" Буча - 3:1
Голи: А.Воробей(8,49пен), Долгоп`ятов(71) - Скуратівський(20)
Нереалізований пенальті: Скуратівський("Меліоратор",90+4)
28.06.2018 ДГ "Шевченківське" Денихівка - "Межигір`я" Нові Петрівці - 2:1
Голи: Шушков(60), Кіцута(72) - Піскун(26)
Вилучений: Піскун("Межигір`я",87)
"Патріот" Баришівський район - ФК "Бровари" - 4:0
Голи: Ковальов(11), Горстка(25), Майсон(48), Кукса(74)
"Діназ" Вишгород - "Зоря" Владиславка - 4:0
Голи: Долженко(6,86), Безпалий(51), Оленковський(74,автогол)
Нереалізований пенальті: Долженко("Діназ",90+1)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Авангард" Бзів - 0:4
Голи: Кондратюк(62пен,77), Панфілов(72), Будзько(90+2)
"Любомир" Ставище - "Джуніорс" Шпитьки - 2:1
Голи: Заїка(39пен), Дердель(70,автогол) - Ятленко(76)
Вилучений: Левенець("Джуніорс",60)
14 тур
18 серпня 2018 року

ФК "Бровари" - "Десна" Погреби - 2:2
Голи: Рафаловський(13), Мирона(23) - Моісеєв(17), М.Степаненко(90+4)
"Патріот" Баришівський район - "Діназ" Вишгород - 0:0
Нереалізований пенальті: Долженко("Діназ",37)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Зоря" Владиславка - 1:1
Голи: Ємельянов(63) - Ващенко(1)
"Любомир" Ставище - "Межигір`я" Нові Петрівці - 0:5
Голи: Гончарук(13), Копач(34), Возний(68,74), Пахолюк(83)
"Джуніорс-СБ" Києво-Святошинський район - "Авангард" Бзів - 1:0
Гол: Костяний(47)
Нереалізовані пенальті: Кондратюк("Авангард",65), Балацький("Авангард",90)
Вилучені: Резесідзе("Джуніорс-СБ",89), Ятленко("Джуніорс-СБ",90)
15 тур
25 серпня 2018 року

ФК "Бровари" - "Діназ" Вишгород - 2:1
Голи: Чорний(19), Киричок(79) - Марченко(28пен)
Вилучені: Макаров(ФК "Бровари",тренер,31), Логвин(ФК "Бровари",президент,31)
"Меліоратор" Буча - ДГ "Шевченківське" Денихівка - 5:3
Голи: Алієв(8), Джикія(30,45), Басалкевич(36), Дубас(59) - Д.Ситник(10,75), Димнич(39)
Вилучений: Солов`ян(ДГ "Шевченківське",тренер,21)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Патріот" Баришівський район - 1:1
Голи: Ємельянов(12) - Кострома(30)
Вилучений: Сіренко("Сокіл",асистент арбітра,56)
05.09.2018 "Зоря" Владиславка - "Джуніорс-СБ" Києво-Святошинський район - 2:3
Голи: Никоненко(68), Голубєв(86) - Кривошеєнко(23), Резесідзе(30), Апанчук(40)
05.09.2018 "Авангард" Бзів - "Межигір`я" Нові Петрівці - 2:1
Голи: Панфілов(12,18) - Ланін(85)
16 тур
01 вересня 2018 року

25.08.2018 "Зоря" Владиславка - "Межигір`я" Нові Петрівці - 1:0
Гол: Чоботар(87)
"Десна" Погреби - "Діназ" Вишгород - 1:4
Голи: Прима(8,автогол) - Каркошкін(35), Марченко(52), Безпалий(58), Долженко(90)
Вилучений: Мандзюк("Десна",45)
ФК "Бровари" - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 2:3
Голи: Степаненко(20пен), Киричок(57) - Кевін(8,25), Байдалук(72)
"Меліоратор" Буча - "Любомир" Ставище - 5:2
Голи: Скуратівський(1,41,48), Алієв(33), Петрук(90+2) - Шишкін(38), Ткаленко(43)
Вилучений: Романенко("Любомир",32)
"Патріот" Баришівський район - "Джуніорс-СБ" Києво-Святошинський район - 2:2
Голи: Гайовий(46), Купрій(78пен) - Костяний(30,90+1)
Нереалізований пенальті: Гайовий("Патріот",35) 
17 тур
08 вересня 2018 року

"Десна" Погреби - ДГ "Шевченківське" Денихівка - 3:0
Голи: А.Воробей(17,90+4пен), Цихмейструк(82)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Діназ" Вишгород - 0:2
Голи: Каркошкін(25), Марченко(84пен)
"Джуніорс-СБ" Києво-Святошинський район - ФК "Бровари" - 5:0
Голи: Шут(12пен), Кривошеєнко(29), Апанчук(34,69), Костяний(42)
Нереалізований пенальті: Торшин("Джуніорс-СБ",54)
"Авангард" Бзів - "Меліоратор" Буча - 1:0
Гол: Панфілов(16)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Патріот" Баришівський район - 2:0
Голи: Труський(51), Гончарук(68)
18 тур
15 вересня 2018 року

"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Десна" Погреби - 1:2
Голи: Скаскевич(31) - Руженцев(52), А.Воробей(89пен)
"Любомир" Ставище - ДГ "Шевченківське" Денихівка - 1:2
Голи: Черпаков(45+1) - Сирота(21), Д.Ситник(32)
"Джуніорс-СБ" Києво-Святошинський район - "Діназ" Вишгород - 4:2
Голи: Апанчук(7), Понєжда(35пен), Ятленко(37), Скороход(66) - Ічанський(6,45+2)
ФК "Бровари" - "Межигір`я" Нові Петрівці - 0:2
Голи: Піскун(61), Пахолюк(72)
"Меліоратор" Буча - "Зоря" Владиславка - 2:1
Голи: Алієв(43), Джихія(57) - Ващенко(39)
19 тур
22 вересня 2018 року

"Десна" Погреби - "Любомир" Ставище - 2:1
Голи: Давидовський(84), Місько(90+4) - Іващенко(90+5)
"Джуніорс-СБ" Києво-Святошинський район - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 7:1
Голи: Ятленко(49), Костяний(53), Апанчук(57,62,88), Левенець(67), Колесник(72) - Окодува(26)
ДГ "Шевченківське" Денихівка - "Авангард" Бзів - 1:7
Голи: Рубльов(19) - Сомов(5), Кондратюк(13), Кушнір(41), Таран(43), Зелді(58,73), Поспєлов(88)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Діназ" Вишгород - 1:2
Голи: Пахолюк(59пен) - Ічанський(17), Прима(45+1)
"Патріот" Баришівський район - "Меліоратор" Буча - 2:1
Голи: Килипенко(7), Купрій(66) - Пилипчук(46пен)
20 тур
29 вересня 2018 року

"Джуніорс-СБ" Києво-Святошинскький район - "Десна" Погреби - 3:1
Голи: Ятленко(19), Резесідзе(37), Апанчук(70пен) - Є.Воробей(8)
"Авангард" Бзів - "Любомир" Ставище - 1:0
Гол: Товт(45пен)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 4:1
Голи: Труський(31), Скидан(45+1,47)), Копач(87) - Окодува(58)
"Зоря" Владиславка - ДГ "Шевченківське" Денихівка - 3:4
Голи: Лут(20), Никоненко(21,69) - Гаврилюк(41), Рубльов(56), Максимов(590, Кучерявий(90+2)
"Меліоратор" Буча - ФК "Бровари" - 9:1
Голи: Петрук(21,34,45,56), Скуратівський(78), Лаштур(81,автогол), Мар`євич(85,88), Басалкевич(90) - Бабакар(72)

читайте далі