ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2020 РІК
ВИЩА ЛІГА
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ 17-го ТУРУ

Команда І В Н П Р/М О
1 "Кудрівка" Ірпінь 17 11 3 3 31 - 16 36
2 "Межигір`я" Нові Петрівці, Вишгородський район 17 11 2 4 42 - 18 35
3 "Джуніорс" Шпитьки, Києво-Святошинський район 17 9 5 3 34 - 11 32
4 "Денгофф" Денихівка, Тетіївський район 17 10 1 6 39 - 20 31
5 "Десна" Погреби, Броварський район 17 8 5 4 31 - 19 29
6 "Колос" Пустоварівка, Сквирівський район 17 9 1 7 43 - 24 28
7 "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка, Києво-Святошинський район 17 6 6 5 28 - 20 24
8 "Софія" Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський район 17 7 2 8 25 - 31 23
9 "Асканія-Флора" Калинівка, Броварський район 17 6 2 9 24 - 44 20
10 "Юніор" Макарів 17 5 0 12 24 - 52 15
11 "Беркут-Легіон" Бровари 17 3 2 12 19 - 57 11
12 "Динамо" Фастів 17 1 3 13 14 - 42 6

Кращі бомбардири: Ткач Володимир("Межигір`я") - 12, Рубльов Богдан("Джуніорс") - 10, Зозуля Андрій("Колос") - 9, Дацюк Павло("Денгофф") - 8, Третяк Сергій("Кудрівка") - 8, Шалон Ярослав("Юніор") - 7

1 тур
20 червня 2020 року

"Асканія-Флора" Калинівка - "Межигір`я" Нові Петрівці - 3:1

Голи: Лебединець(9), Давидовський(14), Кушка(40) - Кириченко(65)
Вилучений: Давидовський("Асканія-Флора",30)
"Кудрівка" Ірпінь - "Десна" Погреби - 2:1
Голи: Здановський(68), Алефіренко(75) - Руженцев(85пен)
Вилучений: А.Якимлюк("Десна,43,друге попередження)
"Софія" Софіївська Борщагівка - "Беркут-Легіон" Бровари - 1:2
Голи: Шорников(14,автогол) - Никоненко(3), Кривда(67)
Нереалізований пенальті: Никоненко("Беркут-Легіон",58)
Вилучений: Трасковський("Беркут-Легіон",90+4)
"Динамо" Фастів - "Денгофф" Денихівка - 0:3
Голи: А.Ключик(7), Марійко(69,80)
"Колос" Пустоварівка - "Юніор" Макарів - 7:0
Голи: Бойко(10), Скороход(17пен), Зозуля(26,38), Хомин(41), Здебський(49), Бугаєнко(78)
Нереалізований пенальті: Єфремов("Юніор",36)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Джуніорс" Шпитьки - 0:0
Вилучений: Рубльов("Джуніорс",24)
2 тур
27 червня 2020 року

"Десна" Погреби - "Асканія-Флора" Калинівка - 3:0

Голи: Кострома(6), Яременко(15), Є.Воробей(67)
Нереалізований пенальті: Є.Воробей("Десна",71)
Вилучені: Горбач("Асканія-Флора",70), Ворона("Асканія-Флора",72), Фурсенко("Десна",90)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Беркут-Легіон" Бровари - 1:1
Голи: Юзефович(82пен) - Давиденко(38пен)
"Денгофф" Денихівка - "Кудрівка" Ірпінь - 0:1
Гол: Кубенко(14)
"Юніор" Макарів - "Софія" Софіївська Борщагівка - 2:0
Голи: Єфремов(54), Редчиц(78)
"Джуніорс" Шпитьки - "Динамо" Фастів - 3:0
Голи: Шевченко(18пен), Максимов(41,86)
"Колос" Пустоварівка - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 0:0
3 тур
04 липня 2020 року

"Беркут-Легіон" Бровари - "Асканія-Флора" Калинівка - 0:3

Голи: Кушка(5), Герасименко(14,90+3)
"Десна" Погреби - "Денгофф" Денихівка - 1:0
Гол: Бондаренко(25)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Юніор" Макарів - 5:1
Голи: Ткач(26,27), Колодяжний(31), Юзефович(72пен), Кириченко(87) - Шома(82)
"Кудрівка" Ірпінь - "Джуніорс" Шпитьки - 1:1
Голи: Щедраков(88) - Стеценко(15)
"Софія" Софіївська Борщагівка - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 1:0
Гол: Охременко(24)
Нереалізований пенальті: Байдалук("Сокіл",52)
"Динамо" Фастів - "Колос" Пустоварівка - 0:1
Гол: Зозуля(28)
4 тур
11 липня 2020 року

"Асканія-Флора" Калинівка - "Денгофф" Денихівка - 2:1

Голи: Жмакін(49,64) - Дацюк(76)
"Юніор" Макарів - "Беркут-Легіон" Бровари - 2:0
Голи: Шома(12), Іващик(59)
"Джуніорс" Шпитьки - "Десна" Погреби - 1:1
Голи: Єсаулов(50) - Яременко(20)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Межигір`я" Нові Петрівці - 2:1
Голи: Васильєв(56пен), Пустовіт(86) - Ткач(63)
"Колос" Пустоварівка - "Кудрівка" Ірпінь - 1:2
Голи: Старгородський(52) - Грищенко(35,82)
"Динамо" Фастів - "Софія" Софіївська Борщагівка - 2:4
Голи: Сокирка(36пен), Аскаров(89) - Кутовий(23пен), Охременко(29), Данько(65), Солонина(75)
5 тур
18 липня 2020 року

"Юніор" Макарів - "Асканія-Флора" Калинівка - 3:2

Голи: Шалон(37), Редчиц(66), Стрілець(80) - Кушка(45+1), Герасименко(50)
"Денгофф" Денихівка - "Джуніорс" Шпитьки - 2:1
Голи: А.Ключик(38пен), Марійко(85) - Рубльов(30)
"Беркут-Легіон" Бровари - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 0:4
Голи: Паламарчук(60), Сухенко(78), Байдалук(79), Коба(80)
"Десна" Погреби - "Колос" Пустоварівка - 1:3
Голи: Руженцев(75пен) - Петрик(27), Скороход(53), Бичков(79)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Динамо" Фастів - 1:0
Гол: Скидан(70)
Нереалізований пенальті: Юзефович("Межигір`я",24)
"Софія" Софіївська Борщагівка - "Кудрівка" Ірпінь - 2:1
Голи: Охременко(19), Кравченко(60) - Третяк(29)
6 тур
25 липня 2020 року

"Асканія-Флора" Калинівка - "Джуніорс" Шпитьки - 0:3

Голи: Осадчий(24пен,39), Обілор(65)
Нереалізований пенальті: Кушка("Асканія-Флора",87)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Юніор" Макарів - 1:0
Гол: Коба(23)
Вилучені: Харіханов("Юніор",20), Валага("Сокіл",61)
"Колос" Пустоварівка - "Денгофф" Денихівка - 0:1
Гол: Рафальський(83)
"Динамо" Фастів - "Беркут-Легіон" Бровари - 2:2
Голи: Афуваре(10,86) - Галич(23), Жуков(74)
"Десна" Погреби - "Софія" Софіївська Борщагівка - 5:1
Голи: Є.Воробей(4), Яременко(31), Петрусенко(33), Кострома(85), Магалас(87) - Александровський(90+1,автогол)
Вилучений: Мельник("Софія",35)
"Кудрівка" Ірпінь - "Межигір`я" Нові Петрівці - 1:0
Гол: Грищенко(23)
Вилучений: Блазунь("Межигір`я",73)
7 тур
01 серпня 2020 року

"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Асканія-Флора" Калинівка - 2:2
Голи: Бойко(39), Мамчур(88) - Кушка(42пен,68пен)
Вилучені: Мехед("Сокіл",75), Васильєв("Сокіл",90)
"Джуніорс" Шпитьки - "Колос" Пустоварівка - 1:2
Голи: Шевченко(82пен) - Степанюк(19), Хомин(25)
"Юніор" Макарів - "Динамо" Фастів - 4:1
Голи: Шалон(6,12), Баранович(61), Малиновський(90+3) - Сокирка(30пен(
Нереалізовані пенальті: Сокирка("Динамо",72), Цап("Динамо",84)
"Денгофф" Денихівка - "Софія" Софіївська Борщагівка - 2:1
Голи: Поспєлов(16), Дацюк(51) - Костенко(82)
"Беркут-Легіон" Бровари - "Кудрівка" Ірпінь - 1:2
Голи: Щериця(12) - Круковець((85,90+4)
Вилучений: Галич("Беркут-Легіон",74)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Десна" Погреби - 0:0
8 тур
08 серпня 2020 року

"Колос" Пустоварівка - "Асканія-Флора" Калинівка - 5:0

Голи: Зозуля(19пен,61,66), Хомин(30), Бугаєнко(35)
Нереалізований пенальті: Зозуля("Колос",66)
"Динамо" Фастів - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 2:1
Голи: Бортовський(6), Сітяшенко(83) - Мамчур(51)
Вилучений: Бортовський("Динамо",74)
"Софія" Софіївська Борщагівка - "Джуніорс" Шпитьки - 0:3
Голи: Осадчий(64пен), Шевчук(74), Обулор(82)
Нереалізовані пенальті: Кутовий("Софія",29), Костяний("Джуніорс",84)
"Кудрівка" Ірпінь - "Юніор" Макарів - 3:1
Голи: Кравченко(8,автогол), Бондар(41), Третяк(48пен) - Баранович(25)
"Денгофф" Денихівка - "Межигір`я" Нові Петрівці - 1:2
Голи: Марійко(17) - Ткач(27,69)
"Десна" Погреби - "Беркут-Легіон" Бровари - 4:1
Голи: Кострома(35), А.Воробей(71,82), Є.Воробей(79) - Кривда(45+2пен)
9 тур
15 серпня 2020 року

"Асканія-Флора" Калинівка - "Динамо" Фастів - 1:1

Голи: Пономаренко(90+5) - Валах(22)
Нереалізований пенальті: Кушка("Асканія-Флора",71)
Вилучений: Корецький("Динамо",70)
"Софія" Софіївська Борщагівка - "Колос" Пустоварівка - 2:1
Голи: Криворучко(38пен), Цой(84пен) - Зозуля(61)
Вилучений: Степанюк("Колос",83)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Кудрівка" Ірпінь - 0:0
"Джуніорс" Шпитьки - "Межигір`я" Нові Петрівці - 0:1

Гол: Юзефович(66)
"Юніор" Макарів - "Десна" Погреби - 1:2
Голи: Шома(50) - Кострома(78), Фурсенко(85)
"Беркут-Легіон" Бровари - "Денгофф" Денихівка - 4:5
Голи: Галич(32), Корнейко(37,автогол), Никоненко(84), Сирдюк(90) - Васильченко(7), Бамба(61пен), Дацюк(77), А.Ключик(90+2пен), Бєлов(90+5)
10 тур
22 серпня 2020 року

"Асканія-Флора" Калинівка - "Софія" Софіївська Борщагівка - 2:1

Голи: Лебединець(36), Жмакін(83) - Костенко(34)
"Кудрівка" Ірпінь - "Динамо" Фастів - 4:0
Голи: Грищенко(16), Самар(40), Порохня(43), Третяк(85пен)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Колос" Пустоварівка - 4:3
Голи: Долженко(38), Радченко(54), Гончарук(80), Морозюк(90+1,автогол) - Зозуля(27пен,44пен), Мішель(69)
"Денгофф" Денихівка - "Юніор" Макарів - 4:0
Голи: А.Ключик(26пен), Самойленко(81), Дацюк(88,90+1)
Нереалізований пенальті: Бамба("Денгофф",31) 
09.09.2020 "Десна" Погреби - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 1:0
Гол: Кострома(45+1)
09.09.2020 "Беркут-Легіон" Бровари - "Джуніорс" Шпитьки - 0:3
Голи: Костяний(39), Купрій(73,79)
11 тур
29 серпня 2020 року

"Кудрівка" Ірпінь - "Асканія-Флора" Калинівка - 4:1

Голи: Грищенко(11,44), Кірін(39), Третяк(59) - Лебединець(60)
"Софія" Софіївська Борщагівка - "Межигір`я" Нові Петрівці - 3:1
Голи: Мельник(2), Литвин(19), Криворучко(30пен) - Гончврук(90)
Вилучений: Сімоненко("Софія",84)
"Динамо" Фастів - "Десна" Погреби - 1:1
Голи: Афуваре(18) - Є.Воробей(6)
Вилучений: Сітяшенко("Динамо",63)
"Колос" Пустоварівка - "Беркут-Легіон" Бровари - 6:1
Голи: Здебський(3,90), Старгородський(43), Хомин(70), Бугаєнко(87), Тищенко(88) - Співаков(85пен)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Денгофф" Денихівка - 3:1
Голи: Окодува(10,46), Сухенко(15) - Марійко(86)
"Джуніорс" Шпитьки - "Юніор" Макарів - 5:1
Голи: Рубльов(6), Самбурський(37,90+2), Максимов(53), Самборський(73) - Шалон(49)
12 тур
05 вересня 2020 року

"Межигір`я" Нові Петрівці - "Асканія-Флора" Калинівка - 2:0

Голи: Радченко(33), Піскун(88)
"Десна" Погреби - "Кудрівка" Ірпінь - 3:3
Голи: Чернишов(15), Є.Воробей(65пен,82) - Третяк(47), Коновалов(49,автогол), Порохня(69)
Вилучений: Прудников("Десна",90+3)
"Беркут-Легіон" Бровари - "Софія" Софіївська Борщагівка - 0:2
Голи: Кутовий(65,68)
"Денгофф" Денихівка - "Динамо" Фастів - 4:0
Голи: Бамба(32), Васильченко(54), Рафальський(81), Поспєлов(90+1пен)
Вилучений: Корецький("Динамо",75)
"Юніор" Макарів - "Колос" Пустоварівка - 1:6
Голи: Єфремов(82) - Здебський(10), Бичков(44), Хомин(51), Підорін(54,автогол), Коваленко(75), Скороход(79)
Нереалізований пенальті: Скороход("Колос",4)
"Джуніорс" Шпитьки - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 2:2
Голи: Рубльов(29,49) - Окодува(22,46)
Вилучений: Рубльов("Джуніорс",90+4)
13 тур
12 вересня 2020 року

"Асканія-Флора" Калинівка - "Десна" Погреби - 1:4

Голи: Пономаренко(28) - Руженцев(41пен,85), Слюсар(74), Степаненко(90+1)
Нереалізовані пенальті: Олійник("Асканія-Флора",13), Прокіпчук("Асканія-Флора",90+3)
Вилучений: Боженко("Асканія-Флора",після закінчення матчу)
"Кудрівка" Ірпінь - "Денгофф" Денихівка - 2:1
Голи: Третяк(54,90+5) - Дацюк(84)
Вилучений: Марійко("Денгофф",76)
"Софія" Софіївська Борщагівка - "Юніор" Макарів - 2:3
Голи: Данько(4,16) - Шома(49), Шалон(56пен), Цибулько(76)
"Динамо" Фастів - "Джуніорс" Шпитьки - 0:2
Голи: Самбурський(62), Шевчук(90+4)
Вилучений: Кривенко("Динамо",29)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Колос" Пустоварівка - 2:3
Голи: Захарченко(20,30пен) - Здебський(38), Кацалап(43), Старгородський(60пен)
Нереалізований пенальті: Захарченко("Сокіл",90+4)
Вилучений: Сокирка("Колос",90+2)
29.09.2020 "Беркут-Легіон" Бровари - "Межигір`я" Нові Петрівці - 0:9
Голи: Ткач(1,52,66,76), Рудницький(27,автогол), Гончарук(29,61), Назарук(70), Піскун(74)
14 тур
19 вересня 2020 року

"Асканія-Флора" Калинівка - "Беркут-Легіон" Бровари - 4:1

Голи: Герасименко(7), Хмельовський(13), Лебединець(79), Кушка(83) - Лисенко(10)
Нереалізований пенальті: Кушка("Асканія-Флора",83)
"Денгофф" Денихівка - "Десна" Погреби - 2:1
Голи: Бровко(45+1), Дацюк(48) - Моісеєв(30)
"Юніор" Макарів - "Межигір`я" Нові Петрівці - 1:5
Голи: Шалон(57) - Колодяжний(29), Долженко(43,53), Ткач(87), Назарук(90)
"Джуніорс" Шпитьки - "Кудрівка" Ірпінь - 1:0
Гол: Рубльов(53)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Софія" Софіївська Борщагівка - 2:2
Голи: Панфілов(34), Захарченко(73) - Литвин(90), Федоренко(90+2)
Вилучений: Солонина("Софія",52)
"Колос" Пустоварівка - "Динамо" Фастів - 3:1
Голи: Щериця(41), Бугаєнко(79,87) - Ахмоду(19)
Нереалізований пенальті: Здебський("Колос",79)
15 тур
26 вересня 2020 року

"Денгофф" Денихівка - "Асканія-Флора" Калинівка - 6:0

Голи: Бамба(33,68), Бровко(43), Васильченко(59), Рогульчик(63), Дацюк(83)
"Беркут-Легіон" Бровари - "Юніор" Макарів - 3:1
Голи: Кравчук(32), Литвин(74,автогол), Чорний(90+4пен) - Синяченко(9)
Вилучений: Синяченко("Юніор",72)
"Десна" Погреби - "Джуніорс" Шпитьки - 0:1
Гол: Рубльов(51)
Вилучений: Нечай("Джуніорс",87)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 3:0
Голи: Радченко(18), Долженко(57), Назарук(90+2)
"Кудрівка" Ірпінь - "Колос" Пустоварівка - 1:0
Гол: Кулик(75)
"Софія" Софіївська Борщагівка - "Динамо" Фастів - 2:1
Голи: Кутовий(30), Копаліані(45+1) - Литвиненко(53)
16 тур
03 жовтня 2020 року

"Асканія-Флора" Калинівка - "Юніор" Макарів - 3:1

Голи: Мазур(75), Колочко(79), Прокіпчук(87) - Шалон(40пен)
Вилучений: О.Захарченко("Юніор",75), Прокіпчук("Асканія-Флора",90)
"Джуніорс" Шпитьки - "Денгофф" Денихівка - 1:1
Голи: Стеценко(30) - Бровко(57)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Беркут-Легіон" Бровари - 6:0
Голи: К.Захарченко(12,48,75,78), Панфілов(24), Байдалук(50)
Нереалізований пенальті: Толебаєв("Сокіл",57)
"Колос" Пустоварівка - "Десна" Погреби - 1:2
Голи: Бойко(90+1пен) - Александровський(17), Моісеєв(56)
Нереалізований пенальті: Бичков("Колос",90)
"Динамо" Фастів - "Межигір`я" Нові Петрівці - 1:3
Голи: Афуваре(45+2) - Юзефович(49), Пономаренко(76пен), Ткач(85)
"Кудрівка" Ірпінь - "Софія" Софіївська Борщагівка - 3:0
Голи: Кубенко(13), Вовк(63), Третяк(69)
17 тур
10 жовтня 2020 року

"Джуніорс" Шпитьки - "Асканія-Флора" Калинівка - 6:0

Голи: Купрій(9), Рубльов(15,18,29,50), Самбурський(52)
"Юніор" Макарів - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 2:3
Голи: Підорін(29), Шалон(76) - Окодува(14), Валага(23), Сапоненко(90+3)
Вилучений: Єфремов("Юніор",90+1)
"Денгофф" Денихівка - "Колос" Пустоварівка - 5:1
Голи: Гаврилюк(17), Бровко(28), Васильченко(47), Марійко(59,84) - Здебський(62)
Вилучений: Поспєлов("Денгофф",89)
"Беркут-Легіон" Бровари - "Динамо" Фастів - 3:2
Голи: Співаков(6,69), Єрохін(40,автогол) - Ходирєв(44пен), Валах(57)
"Софія" Софіївська Борщагівка - "Десна" Погреби - 1:1
Голи: Сошенський(85) - Руженцев(18пен)
Вилучений: Безцінний("Десна",36)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Кудрівка" Ірпінь - 3:1
Голи: Долженко(83), Ткач(87), Юзефович(90+1) - Іоша(58)
18 тур
"Асканія-Флора" Калинівка - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
"Колос" Пустоварівка - "Джуніорс" Шпитьки
"Динамо" Фастів - "Юніор" Макарів
"Софія" Софіївська Борщагівка - "Денгофф" Денихівка
"Кудрівка" Ірпінь - "Беркут-Легіон" Бровари
"Десна" Погреби - "Межигір`я" Нові Петрівці
19 тур
24 жовтня 2020 року

"Асканія-Флора" Калинівка - "Колос" Пустоварівка
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Динамо" Фастів
"Джуніорс" Шпитьки - "Софія" Софіївська Борщагівка
"Юніор" Макарів - "Кудрівка" Ірпінь
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Денгофф" Денихівка
"Беркут-Легіон" Бровари - "Десна" Погреби
20 тур
31 жовтня 2020 року

"Динамо" Фастів - "Асканія-Флора" Калинівка
"Колос" Пустоварівка - "Софія" Софіївська Борщагівка
"Кудрівка" Ірпінь - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Джуніорс" Шпитьки
"Десна" Погреби - "Юніор" Макарів
"Денгофф" Денихівка - "Беркут-Легіон" Бровари
21 тур
07 листопада 2020 року

"Софія" Софіївська Борщагівка - "Асканія-Флора" Калинівка
"Динамо" Фастів - "Кудрівка" Ірпінь
"Колос" Пустоварівка - "Межигір`я" Нові Петрівці
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Десна" Погреби
"Джуніорс" Шпитьки - "Беркут-Легіон" Бровари
"Юніор" Макарів - "Денгофф" Денихівка
22 тур
14 листопада 2020 року

"Асканія-Флора" Калинівка - "Кудрівка" Ірпінь
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Софія" Софіївська Борщагівка
"Десна" Погреби - "Динамо" Фастів
"Беркут-Легіон" Бровари - "Колос" Пустоварівка
"Денгофф" Денихівка - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
"Юніор" Макарів - "Джуніорс" Шпитьки

Інформація взята зі сайту Київщина футбольна