ЧЕМПІОНАТ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
2019      
2018 "УкрАгроКом" Головківка "Технополь" Кропивницький ФК "Новоукраїнка"
2017 ФК "Вільшанка" "Шляховик" Олександрія ФК "Новоукраїнка"
2016 "Нова Поліція" Кропивницький "Інгулець-3" Петрове ФК "Головківка"
2015 "Інгулець-2" Петрове ФК "Головківка" "Буревісник" Петрове
2014 "АФ-П`ятихатська" Володимирівка "Буревісник" Петрове "Вентура плюс" Новомиргород
2013 "Буревісник" Петрове "АФ-П`ятихатська" Володимирівка "Вентура плюс" Новомиргород
2012 "Буревісник" Петрове "Вентура плюс" Новомиргород "Локомотив-Хлібодар" Знам`янка
2011 "Локомотив-Хлібодар" Знам`янка "Ятрань" Кіровоград "Вентура плюс" Новомиргород
2010 "УкрАгроКом" Головківка "Локомотив-Хлібодар" Знам`янка "Олімпік" Кіровоград
2009 "Зоря" Гайворон "УкрАгроКом" Головківка "Олександрія-Аметист" Олександрія
2008 "Олександрія-Аметист" Олександрія "Зоря" Гайворон "УкрАгроКом" Головківка
2007 "Олександрія-Аметист" Олександрія "Зоря" Гайворон ПСП "Степ" Долинська
2006 "Сатурн" Червона Кам`янка "Сокіл" Соколівське ФК "Долинська"
2005 "Зоря" Гайворон "Птако-Ятрань" Кіровоград "Новатор" Бобринець
2004 "Ікар-МАКБО" Кіровоград "Зоря" Гайворон "Птако-Ятрань" Кіровоград
2003 "Ікар-МАКБО" Кіровоград "Птако" Кіровоград "Зоря" Гайворон
2002 "Ікар-МАКБО" Кіровоград "Птако" Кіровоград "Геркулес" Новоукраїнка
2001 "Ікар-МАКБО-94" Кіровоград "Птако" Кіровоград "Геркулес" Новоукраїнка
2000 "Артеміда" Кіровоград "Ікар-МАКБО-94" Кіровоград "Птако" Кіровоград
1999 "Поліграфтехніка-2" Олександрія "Артеміда" Кіровоград "Юлія-Новатор" Бобринець
1998/1999 "Юлія-Новатор" Бобринець "Ікар-МАКБО-94" Кіровоград "Конан" Кіровоград
1997/1998 "Буревісник-Ельбрус" Кіровоград "Ікар-МАКБО-94" Кіровоград "Геркулес" Новоукраїнка
1996/1997 "Буревісник-Ельбрус" Кіровоград "Ікар-МАКБО-94" Кіровоград "Локомотив" Знам`янка
1995/1996 "Локомотив" Знам`янка "Інгул-Водоканал" Кіровоград "Буревісник-Ельбрус" Кіровоград
1994/1995 "Кооператор" Новомиргород "Буревісник-Ельбрус" Кіровоград "Локомотив" Знам`янка
1993/1994 "Локомотив" Знам`янка "Новатор" Бобринець "Кооператор" Новомиргород
1993 "Червона зірка" Кіровоград "Гідросила" Кіровоград "Локомотив" Знам`янка
1992 "Червона зірка" Кіровоград "Металург" Світловодськ "Зоря" Гайворон