П`ятниця, 29.03.2024, 06:12
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2014 РІК
ПЕРША ГРУПА
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "АФ П`ятихатська" Володимирівка | 18 | 18 | 0 | 0 | 64 - 10 | 54 |
2 | "АФ П`ятихатська-2" Володимирівка | 18 | 16 | 0 | 2 | 57 - 14 | 48 |
3 | "Олександрія-Аметист" Олександрія | 18 | 11 | 1 | 6 | 39 - 23 | 34 |
4 | "Буревісник" Петрове | 18 | 12 | 0 | 6 | 65 - 25 | 33 |
5 | ФК "Головківка" | 18 | 7 | 2 | 9 | 37 - 43 | 23 |
6 | "Технолюкс" Знам`янка | 18 | 8 | 1 | 9 | 43 - 32 | 22 |
7 | "Вентура-плюс" Новомиргород | 18 | 7 | 1 | 10 | 22 - 39 | 19 |
8 | "Олімпік" Кіровоград | 18 | 4 | 0 | 14 | 24 - 65 | 6 |
9 | "Гідросила" Кіровоград | 18 | 3 | 0 | 15 | 16 - 62 | 3 |
10 | "Новатор" Бобринець | 18 | 0 | 3 | 15 | 9 - 63 | -3 |
Примітка. З команд "Олімпік" Кіровоград, "Гідросила" Кіровоград, "Новатор" Бобринець знято по 6 очок.
З команд "Вентура-плюс" Новомиргород, "Технолюкс" Знам`янка, "Буревісник" Петрове, знято по 3 очка.
Команда "Новатор" Бобринець після 16-го туру відмовилася від подальшої участі в турнірі. В решті матчів її зараховано технічні поразки.
Кращі бомбардири: Руслан Красовський("Технолюкс") - 15, Тарас Чемерис("Буревісник") - 13, Андрій Порошин("Буревісник") - 11
1 тур
26 квітня 2014 року
"Олімпік" Кіровоград - "АФ П`ятихатська-2" Володимирівка - 1:4
"Технолюкс" Знам`янка - "Гідросила" Кіровоград - 6:0
"Буревісник" Петрове - "Новатор" Бобринець - 9:0
"Олександрія-Аметист" Олександрія - "Вентура-плюс" Новомиргород - 4:1
27.04.2014 ФК "Головківка" - "АФ П`ятихатська" Володимирівка - 1:4
2 тур
03 травня 2014 року
"Олександрія-Аметист" Олександрія - "Новатор" Бобринець - 1:0
ФК "Головківка" - "Буревісник" Петрове - 2:3
"Гідросила" Кіровоград - "АФ П`ятихатська" Володимирівка - 0:6
05.05.2014 "Вентура-плюс" Новомиргород - "АФ "П`ятихатська" Володимирівка - 0:2
05.05.2014 "Олімпік" Кіровоград - "Технолюкс" Знам`янка - 2:5
3 тур
10 травня 2014 року
07.05.2014 "Буревісник" Петрове - "Гідросила" Кіровоград - 8:0
ФК "Головківка" - "Олександрія-Аметист" Олександрія - 2:6
"Вентура-плюс" Новомиргород - "Новатор" Бобринець - 2:2
11.05.2014 "Технолюкс" Знам`янка - "АФ П`ятихатська-2" Володимирівка - 1:3
21.05.2014 "Олімпік" Кіровоград - "АФ П`ятихатська" Володимирівка - 0:1
4 тур
17 травня 2014 року
"Буревісник" Петрове - "АФ "П`ятихатська-2" Володимирівка - 0:3
"Олександрія-Аметист" Олександрія - "АФ П`ятихатська" Володимирівка - 0:1
"Вентура-плюс" Новомиргород - "Технолюкс" Знам`янка - 1:0
"Новатор" Бобринець - "Олімпік" Кіровоград - 1:2
ФК "Головківка" - "Гідросила" Кіровоград - 5:2
5 тур
24 травня 2014 року
ФК "Головківка" - "Олімпік" Кіровоград - 3:1
"Технолюкс" Знам`янка - "Новатор" Бобринець - 9:0
"Вентура-плюс" Новомиргород - "АФ П`ятихатська" Володимирівка - 0:4
"Буревісник" Петрове - "Олександрія-Аметист" Олександрія - 0:3
25.05.2014 "Гідросила" Кіровоград - "АФ П`ятихатська-2" Володимирівка - 0:4
6 тур
31 травня 2014 року
30.05.2014 "Новатор" Бобринець - "АФ П`ятихатська" Володимирівка - 0:6
"Вентура-плюс" Новомиргород - "Буревісник" Петрове - 2:0
ФК "Головківка" - "Технолюкс" Знам`янка - 2:1
17.06.2014 "Гідросила" Кіровоград - "Олімпік" Кіровоград - 1:2
25.06.2014 "Олександрія-Аметист" Олександрія - "АФ П`ятихатська-2" Володимирівка - 1:3
7 тур
07 червня 2014 року
06.06.2014 "Новатор" Бобринець - "АФ П`ятихатська-2" Володимирівка - 0:6
ФК "Головківка" - "Вентура-плюс" Новомиргород - 1:2
"Гідросила" Кіровоград - "Олександрія-Аметист" Олександрія - 0:1
"Олімпік" Кіровоград - "Буревісник" Петрове - 0:4
"Технолюкс" Знам`янка - "АФ П`ятихатська" Володимирівка - 1:2
8 тур
14 червня 2014 року
26.05.2014 "Олександрія-Аметист" Олександрія - "Олімпік" Кіровоград - 6:2
"АФ П`ятихатська-2" Петрове - "АФ П`ятихатська" Петрове - 1:4
"Буревісник" Петрове - "Технолюкс" Знам`янка - 5:2
"Вентура-плюс" Новомиргород - "Гідросила" Кіровоград - 1:0
"Новатор" Бобринець - ФК "Головківка" - 1:1
9 тур
21 червня 2014 року
"Гідросила" Кіровоград - "Новатор" Бобринець - 1:0
"Олімпік" Кіровоград - "Вентура-плюс" Новомиргород - 5:2
"Олександрія-Аметист" Олександрія - "Технолюкс" Знам`янка - 1:0
"АФ П`ятихатська" Володимирівка - "Буревісник" Петрове - 3:0
22.06.2014 ФК "Головківка" - "АФ П`ятихатська-2" Володимирівка - 0:4
10 тур
06 вересня 2014 року
"АФ П`ятихатська-2" Володимирівка - "Олімпік" Кіровоград - 3:0
"Гідросила" Кіровоград - "Технолюкс" Знам`янка - 2:4
"Новатор" Бобринець - "Буревісник" Петрове - 1:6
"Вентура-плюс" Новомиргород - "Олександрія-Аметист" Олександрія - 0:3
07.09.2014 "АФ П`ятихатська" Володимирівка - ФК "Головківка" - 3:2
11 тур
13 вересня 2014 року
"Новатор" Бобринець - "Олександрія-Аметист" Олександрія - 1:1
"Буревісник" Петрове - ФК "Головківка" - 6:0
"АФ П`ятихатська" Володимирівка - "Гідросила" Кіровоград - 3:0
"Технолюкс" Знам`янка - "Олімпік" Кіровоград - 5:0
14.09.2014 "АФ П`ятихатська-2" Володимирівка - "Вентура-плюс" Новомиргород - 5:1
12 тур
20 вересня 2014 року
"Олександрія-Аметист" Олександрія - ФК "Головківка" - 1:1
"Новатор" Бобринець - "Вентура-плюс" Новомиргород - 1:2
"АФ П`ятихатська" Володимирівка - "Олімпік" Кіровоград - 3:0
21.09.2014 "АФ П`ятихатська-2" Володимирівка - "Технолюкс" Знам`янка - 3:0
01.11.2014 "Гідросила" Кіровоград - "Буревісник" Петрове - 0:5
Голи: Чемерис(16,89), Карпінець(50), Попруга(57), Корчинський(82)
13 тур
27 вересня 2014 року
"АФ П`ятихатська-2" Володимирівка - "Буревісник" Петрове - 3:0
"АФ П`ятихатська" Володимирівка - "Олександрія-Аметист" Олександрія - 4:1
"Технолюкс" Знам`янка - "Вентура-плюс" Новомиргород - 2:0
"Олімпік" Кіровоград - "Новатор" Бобринець - 4:2
"Гідросила" Кіровоград - ФК "Головківка" - 2:5
14 тур
04 жовтня 2014 року
"АФ П`ятихатська-2" Володимирівка - "Гідросила" Кіровоград - 3:0
"Олімпік" Кіровоград - ФК "Головківка" - 1:6
"Новатор" Бобринець - "Технолюкс" Знам`янка - 1:1
"АФ П`ятихатська" Володимирівка - "Вентура-плюс" Новомиргород - 4:0
"Олександрія-Аметист" Олександрія - "Буревісник" Петрове - 1:4
15 тур
11 жовтня 2014 року
"АФ П`ятихатська-2" Володимирівка - "Олександрія-Аметист" Олександрія - 3:1
"Буревісник" Петрове - "Вентура-плюс" Новомиргород - 2:1
"АФ П`ятихатська" Володимирівка - "Новатор" Бобринець - 3:0
"Технолюкс" Знам`янка - ФК "Головківка" - 3:0
"Олімпік" Кіровоград - "Гідросила" Кіровоград - 3:4
16 тур
18 жовтня 2014 року
"Вентура-плюс" Новомиргород - ФК "Головківка" - 1:2
Голи: ???(90пен) - Макаренко(78), Тимченко(86)
"Буревісник" Петрове - "Олімпік" Кіровоград - 8:0
Голи: Порошин(8), Чемерис(22,66), Чернов(26), Твердоух(30), Корчинський(34), Шамов(81,89)
"Олександрія-Аметист" Олександрія - "Гідросила" Кіровоград - 3:0
"АФ П`ятихатська-2" Володимирівка - "Новатор" Бобринець - 3:0
15.11.2014 "АФ П`ятихатська" Володимирівка - "Технолюкс" Знам`янка - 6:0
Голи: Колєсніков(45), Скоцький(47,69), Білоусов(70,78), Бережний(89)
17 тур
25 жовтня 2014 року
12.10.2014 "АФ П`ятихатська" Володимирівка - АФ "П`ятихатська-2" Володимирівка - 4:2
Голи: Фальковський, Коляда, Ніколайчук, Хорольський - Білоусов, Бережний(пен)
"Технолюкс" Знам`янка - "Буревісник" Петрове - 1:3
"Олімпік" Кіровоград - "Олександрія-Аметист" Кіровоград - 0:4
"Гідросила" Кіровоград - "Вентура-плюс" Новомиргород - 1:3
ФК "Головківка" - "Новатор" Бобринець - +:-
18 тур
01 листопада 2014 року
25.10.2014 "АФ П`ятихатська-2" Володимирівка - ФК "Головківка" - 2:1
"Вентура-плюс" Новомиргород - "Олімпік" Кіровоград - 3:1
"Технолюкс" Знам`янка - "Олександрія-Аметист" Олександрія - 2:1
Голи: Дяченко(25), Красовський(60) - ???(75)
"Новатор" Бобринець - "Гідросила" Кіровоград - -:+
19.11.2014 "Буревісник" Петрове - "АФ П`ятихатська" Володимирівка - 2:3
Голи: Соколовський(19), Порошин(59) - Артюх(71,89,90+1)
Вилучений: Твердоух("Буревісник",55)
Інформація взята зі сайту Спортивна Кіровоградщина