ЛЕГКА АТЛЕТИКА
2006 рік

ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
серед юнаків і дівчат 1992-1993 р.н.

На «п`ятірку» виступили п`ятірка яготинських легкоатлеток у чемпіонаті Київської області серед юнаків та дівчат 1992-1993 років народження.
У змаганнях серед груп тренерів, які пройшли 11-12 листопада у легкоатлетичному манежі м.Бровари, команда спринтерок-вихованок тренера С.Яценко зайняла перше місце з результатом 3649 очок. Найбільше пунктів у командний доробок внесла Наталя Забишна – у бігу на 60 метрів вона була першою, а на 200-метрівці – третьою. Однаковий з нею результат на цій же дистанції показала і Оксана Лисенко, а в бігу на 60 метрів вона була п`ятою. Ще одна яготинка – Лілія Луценко на 60-метрівці показала шостий час. Залікові очки нашій команді також принесли Настя Задоя та Женя Лихно.
На цих же змаганнях за Яготин виступали і вихованці тренера О.Осауленко. Вони посіли загальне 10-е місце(всього у підсумковому протоколі змагань значиться 51 команда).

(«Яготинські вісті» від 2 грудня 2006 року)