ЛЕГКА АТЛЕТИКА
2011 рік

ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
серед юнаків і дівчат 1994-1995 р.н.

16 квітня в м.Броварах відбувся чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 1994-1995 років народження.
Наш район представляла збірна команда з легкої атлетики Яготинської ДЮСШ на чолі з тренерами О.О.Осауленко та С.В.Яценко.
Загалом у чемпіонаті області взяла участь 21 команда Київщини(ДЮСШ, спортивні ліцеї та школи вищої спортивної майстерності – ШВСМ, СДЮШФ).
Для наших цей старт був першим у сезоні на гумовому покритті, тож стаєри виступили вдаліше за спринтерів. Хоча ще однією причиною цього є те, що наші спортсмени на 1-2 роки молодші за інших учасників(готується команда на перспективу). Втім, всі спринтери (Аліна Большакова – біг на 100 і 200 м, Анастасія Непорожня – 100 м, Ніна Пестич – 100 і 400 м, Юлія Хрущ – 100 і 400 м, Влад Кондратенко – 100 і 400 м, Євген Алдакімов – 100 м) показали пристойні результати, хоча й не піднялися вище 10 місця.
Найвдаліше з яготинців виступив Сергій Курилко, який на дистанції три кілометри здобув срібло – у досить важкій боротьбі він до останніх метрів боровся за перше місце(варто нагадати, що на цьогорічному зимовому чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, що відбувся 24 березня у Цюрюпінську Херсонської області, Сергій посів почесне 8 місце на цій же дистанції). У бігу на 1500 м відзначились наші юні спортсменки Василина Драбик – 5 місце і Марина Базилюк – 6 місце. У стрибках у довжину добре виступила Олена Чуб.
Готують команди легкоатлетів до змагань тренери ДЮСШ О.О.Осауленко та С.В.Яценко.