П`ятниця, 29.03.2024, 15:17
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ
2009 РІК
ПЕРША ЛІГА
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Динамо" Кобеляки | 26 | 20 | 5 | 1 | 78 - 28 | 65 |
2 | ""Лан" Шенгури | 26 | 20 | 1 | 5 | 82 - 38 | 61 |
3 | ФК "Бутенки" | 26 | 19 | 2 | 5 | 87 - 45 | 59 |
4 | "Чапаєве-ОПТ" Чапаєве | 26 | 15 | 3 | 8 | 89 - 45 | 48 |
5 | "Спарта" Лутовинівка, Козельщинський район | 26 | 12 | 4 | 10 | 75 - 50 | 40 |
6 | ФК "Іванівка" | 26 | 12 | 4 | 10 | 53 - 61 | 40 |
7 | "Дрижина" Дрижина Гребля | 26 | 12 | 1 | 13 | 71 - 70 | 37 |
8 | "Дніпро" Світлогірське | 26 | 10 | 4 | 12 | 52 - 62 | 34 |
9 | "Спартак" Рибалки, Козельщинський район | 26 | 9 | 5 | 12 | 84 - 66 | 32 |
10 | "Колос" Павлівка | 26 | 8 | 7 | 11 | 59 - 48 | 31 |
11 | ФК "Дашківка" | 26 | 8 | 3 | 15 | 49 - 62 | 27 |
12 | "Спарта" Білики | 26 | 8 | 2 | 16 | 60 - 95 | 26 |
13 | ФК "Радянське" | 26 | 6 | 3 | 17 | 58 - 65 | 21 |
14 | ФК "Бутенки-2" | 26 | 1 | 0 | 25 | 22 - 179 | 3 |
Кубок "Будекспрес-Кубок Надії" 2008 та 2009 років - "Будекспрес" Кобеляки
15 тур
"Дніпро" Світлогірське - ФК "Бутенки-2" - +:-
"Спарта" Білики - ФК "Іванівка" - 5:2
ФК "Радянське" - "Чапаєве-ОПТ" Чапаєве - 1:7
"Лан" Шенгури - "Колос" Павлівка - 2:1
"Динамо" Кобеляки - ФК "Дашківка" - 1:0
ФК "Бутенки" - Спарта Лутовинівка - 3:2
24 тур
10 жовтня 2009 року
ФК "Бутенки-2" - "Динамо" Кобеляки - 0:12
"Лан" Шенгури - ФК "Бутенки" - 2:1
ФК "Радянське" - "Дніпро" Світлогірське - 2:0
"Спартак" Рибалки - ФК "Дашківка" - 7:1
"Спарта" Білики - "Спарта" Лутовинівка - 6:4
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Колос" Павлівка - +:-
25 тур
17 жовтня 2009 року
ФК "Бутенки" - "Динамо" Кобеляки - 1:1
Голи: Ігор Кононенко(17) - Логвиненко Олександр
"Дніпро" Світлогірське - "Лан" Шенгури - 8:1
ФК "Дашківка" - "Спарта" Білики - 1:2
"Колос" Павлівка - "Спартак" Рибалки - 4:1
"Чапаєве-ОПТ" Чапаєве - "Дрижина" Дрижина Гребля - 2:3
ФК "Іванівка" - ФК "Бутенки-2" - +:-
"Спарта" Лутовинівка - ФК "Радянське" - +:-
26 тур
24 жовтня 2009 року
ФК "Бутенки-2" - ФК "Бутенки"
"Дрижина" Дрижина Гребля - ФК "Іванівка"
"Спартак" Рибалки - "Чапаєве-ОПТ" Чапаєве
"Динамо" Кобеляки - "Дніпро" Світлогірське
"Лан" Шенгури - "Спарта" Лутовинівка
ФК "Радянське" - ФК "Дашківка"
"Спарта" Білики - "Колос" Павлівка
Інформація взята зі сайту ВФСТ "Колос" Кобеляки та Сайт вболівальників ФК "Ворскла" Полтава