ЧЕМПІОНАТ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ
2011 РІК
ДРУГА ЛІГА
ГРУПА "А"

1 «Урожай» 14 10 2 2 59-11 32
2 «Чапаєво» 14 9 2 3 39-16 29
3 ФК «Котовське» 14 7 3 4 42-37 24
4 «Прапор» 14 8 1 5 42-26 25
5 «Зеніт» 14 7 1 6 26-38 22
6 ФК «Кірове» 14 6 1 7 34-41 19
7 «Ворскла» 14 3 0 11 10-45 9
8 ФК «Сухинівка» 14 0 0 14 7-44 0

1 тур
30 квітня 2011
"Урожай" Мідянівка - ФК "Котовське" - 4:0
ФК "Сухинівка" - ФК "Кірове" - 0:2
"Ворскла" Гарбузівка - "Прапор" Підгора - 1:0
"Чапаєво" Червоні Квіти - "Зеніт" Чорбівка - 2:0
2 тур
07 травня 2011
ФК "Котовське" - ФК "Сухинівка" - 7:1
ФК "Кірове" - "Ворскла" Гарбузівка - 4:0
"Прапор" Підгора - "Чапаєво" Червоні Квіти - 2:4
"Зеніт" Чорбівка - "Урожай" Мідянівка - 1:4
3 тур
14 травня 2011
ФК "Сухинівка" - "Урожай" Мідянівка - 0:9
"Ворскла" Гарбузівка - ФК "Котовське" - 1:0
"Чапаєво" Червоні Квіти - ФК "Кірове" - 4:0
"Прапор" Підгора - "Зеніт" Чорбівка - 5:0
4 тур
21 травня 2011
"Урожай" Мідянівка - "Ворскла" Гарбузівка - 11:1
ФК "Котовське" - "Чапаєво" Червоні Квіти - 2:1
ФК "Кірове" - "Прапор" Підгора - 1:3
"Зеніт" Чорбівка - ФК "Сухинівка" - 4:1
5 тур
28 травня 2011
"Ворскла" Гарбузівка - ФК "Сухинівка" - 2:0
"Чапаєво" Червоні Квіти - "Урожай" Мідянівка - 1:1
"Прапор" Підгора - ФК "Котовське" - 13:1
ФК "Кірове" - "Зеніт" Чорбівка - 3:4
6 тур
04 червня 2011
ФК "Сухинівка" - "Чапаєво" Червоні Квіти - 0:2
"Урожай" Мідянівка - "Прапор" Підгора - 4:1
ФК "Котовське" - ФК "Кірове" - 5:2
"Зеніт" Чорбівка - "Ворскла" Гарбузівка - 3:2
7 тур
11 червня 2011
"Чапаєво" Червоні Квіти - "Ворскла" Гарбузівка - 6:0
"Прапор" Підгора - ФК "Сухинівка" - 7:1
ФК "Кірове" - "Урожай" Мідянівка - 2:1
ФК "Котовське" - "Зеніт" Чорбівка - 4:0
8 тур
17 червня 2011
"Зеніт" Чорбівка - ФК "Котовське" - 3:0
"Урожай" Мідянівка - ФК "Кірове" - 11:0
ФК "Сухинівка" - "Прапор" Підгора - 0:1
"Ворскла" Гарбузівка - "Чапаєво" Червоні Квіти - 0:3
9 тур
13 серпня 2011
ФК "Кірове" - ФК "Котовське" - 4:4
"Прапор" Підгора - "Урожай" Мідянівка - 1:0
"Ворскла" Гарбузівка - "Зеніт" Чорбівка - -:+
"Чапаєво" Червоні Квіти - ФК "Сухинівка" - +:-
10 тур
20 серпня 2011
"Зеніт" Чорбівка - ФК "Кірове" - 3:2
ФК "Котовське" - "Прапор" Підгора - 8:3
"Урожай" Мідянівка - "Чапаєво" Червоні Квіти - 3:1
ФК "Сухинівка" - "Ворскла" Гарбузівка - -:+
11 тур
27 серпня 2011
ФК "Сухинівка" - "Зеніт" Чорбівка - 1:3
"Чапаєво" Червоні Квіти - ФК "Котовське" - 3:3
"Ворскла" Гарбузівка - "Урожай" Мідянівка - 1:2
"Прапор" Підгора - ФК "Кірове" - +:-
12 тур
03 вересня 2011
"Зеніт" Чорбівка - "Прапор" Підгора - 1:1
ФК "Кірове" - "Чапаєво" Червоні Квіти - 4:2
ФК "Котовське" - "Ворскла" Гарбузівка - 3:0
"Урожай" Мідянівка - ФК "Сухинівка"
13 тур
17 вересня 2011
"Урожай" Мідянівка - "Зеніт" Чорбівка - 8:1
"Чапаєво" Червоні Квіти - "Прапор" Підгора - 5:1
"Ворскла" Гарбузівка - ФК "Кірове" - 2:7
ФК "Сухинівка" - ФК "Котовське" - 1:4
14 тур
24 вересня 2011
"Зеніт" Чорбівка - "Чапаєво" Червоні Квіти - 0:5
ФК "Кірове" - ФК "Сухинівка" - 3:2
ФК "Котовське" - "Урожай" Мідянівка - 1:1
"Прапор" Підгора - "Ворскла" Гарбузівка - +:-

Інформація взята зі сайту http://kolos-fc.ucoz.ru