ЧЕМПІОНАТ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ
2012 РІК
ДРУГА ЛІГА

Команда І В Н П Р/М О
1 "Прапор" Підгора 24 16 1 7 58 - 25 49
2 "Дніпро" Світлогірське 24 15 2 7 66 - 37 47
3 ФК "Кірове" 24 14 2 8 76 - 35 44
4 ФК "Радянське" 24 14 2 8 69 - 51 44
5 ФК "Котовське" 24 13 5 6 52 - 34 44
6 "Локомотив" Бутенки 24 12 1 11 41 - 60 37
7 "Маяк" Орлик 24 9 5 10 46 - 49 32
8 ФК "Василівка" 24 9 4 11 49 - 48 31
9 "Krasna city" Красне 24 8 6 10 56 - 62 30
10 "Добробут" Озера 24 8 5 11 39 - 40 29
11 ФК "Сухинівка" 24 7 4 13 36 - 53 25
12 "Оріль" Канави 24 5 5 14 26 - 73 20
13 "Водник" Вільховатка 24 3 4 17 26 - 73 13

1 тур
05 травня 2012
ФК "Кірове" - "Ворскла" Гарбузівка - 5:2
"Кrasna city" Красне - ФК "Василівка" - 2:4
"Оріль" Канави - ФК "Сухинівка" - 0:2
"Добробут" Озера - ФК "Радянське" - 4:1
"Прапор" Підгора - "Маяк" Орлик - 5:1
ФК "Котовське" - "Водник" Вільховатка - +:-
"Дніпро" Світлогірське - "Нива" Бродщина - +:-
2 тур
12 травня 2012
"Водник" Вільховатка - ФК "Кірове" - 0:3
"Ворскла" Гарбузівка - "Кrasna city" Красне - 3:2
ФК "Василівка" - "Оріль" Канави - 4:3
ФК "Радянське" - "Прапор" Підгора - 3:2
"Маяк" Орлик - "Дніпро" Світлогірське - 3:3
ФК "Сухинівка" - "Добробут" Озера -
перенесено
"Нива" Бродщина - ФК "Котовське" - перенесено
3 тур
19 травня 2012
ФК "Кірове" - ФК "Котовське" - 5:2
"Кrasna city" Красне - "Водник" Вільховатка - 4:2
"Оріль" Канави - "Ворскла" Гарбузівка - 3:6
"Добробут" Озера - ФК "Василівка" - 2:0
"Прапор" Підгора - ФК "Сухинівка" - 3:0
"Дніпро" Світлогірське-ФК "Радянське" - 2:1
"Маяк" Орлик - "Локомотив" Бутенки - 4:1
4 тур
26 травня 2012
ФК "Котовське" - "Кrasna city" Красне - 4:0
"Водник" Вільховатка - "Оріль" Канави - 1:1
"Ворскла" Гарбузівка - "Добробут" Озера - 1:2
ФК "Василівка" - "Прапор" Підгора - 1:2
ФК "Сухинівка" - "Дніпро" Світлогірське - 1:2
ФК "Радянське" - "Маяк" Орлик - 2:1
"Локомотив" Бутенки - ФК "Кірове" - 2:0
5 тур
02 червня 2012
"Кrasna city" Красне - ФК "Кірове" - 1:1
"Оріль" Канави - ФК "Котовське" - 1:1
"Добробут" Озера - "Водник" Вільховатка - 5:1
"Прапор" Підгора - "Ворскла" Гарбузівка - 6:2
"Дніпро" Світлогірське  - ФК "Василівка" - 2:0
"Маяк" Орлик - ФК "Сухинівка" - 2:0
ФК "Радянське" - "Локомотив" Бутенки - 1:3
6 тур
09 червня 2012
ФК "Кірове" - "Оріль" Канави - 10:0
ФК "Котовське" - "Добробут" Озера - 0:0
"Водник" Вільховатка - "Прапор" Підгора - 0:3
"Ворскла" Гарбузівка - "Дніпро" Світлогірське - 0:1
ФК "Василівка" - "Маяк" Орлик - 0:5
ФК "Сухинівка" - ФК "Радянське" - 0:2
"Локомотив" Бутенки - "Кrasna city" Красне - 1:4
7 тур
16 червня 2012
"Оріль" Канави - "Кrasna city" Красне - 2:2
"Дніпро" Світлогірське - "Водник" Вільховатка - 8:0
ФК "Сухинівка" - "Локомотив" Бутенки - 8:1
"Маяк" Орлик - "Ворскла" Гарбузівка - 6:0
"Прапор" Підгора - ФК "Котовське" - 3:1
ФК "Радянське" - ФК "Василівка" - 3:2
"Добробут" Озера - ФК "Кірове" - 1:3
8 тур
23 червня 2012
"Кrasna city" Красне - "Добробут" Озера - 1:4
ФК "Кірове" - "Прапор" Підгора - 2:1
"Водник" Вільховатка - "Маяк" Орлик - 3:3
"Ворскла" Гарбузівка - ФК "Радянське" - 2:2
"Локомотив" Бутенки - "Оріль" Канави - 3:1
ФК "Василівка" - ФК "Сухинівка" -
перенесено
ФК "Котовське" - "Дніпро" Світлогірське - перенесено
9 тур
30 червня 2012
"Добробут" Озера - "Оріль" Канави - 5:0
"Прапор" Підгора - "Кrasna city" Красне - 0:1
"Дніпро" Світлогірське - ФК "Кірове" - 3:1
"Маяк" Орлик - ФК "Котовське" - 1:1
ФК "Радянське" - "Водник" Вільховатка - 4:1
ФК "Сухинівка" - "Ворскла" Гарбузівка - 2:0
ФК "Василівка" - "Локомотив" Бутенки - 5:0
13 тур
28 липня 2012
"Маяк" Орлик - "Добробут" Озера - 0:0
ФК "Сухинівка" - "Кrasna city" Красне - 1:1
ФК "Василівка" - ФК "Кірове" - 1:1
ФК "Радянське" - "Оріль" Канави - 6:0
"Дніпро" Світлогірське - "Прапор" Підгора - 1:2
"Ворскла" Гарбузівка - ФК "Котовське" - -:+
21 тур
22 вересня 2012
"Кrasna city" Красне - "Локомотив" Бутенки - 1:1
ФК "Радянське" - ФК "Сухинівка" - 6:0
"Маяк" Орлик - ФК "Василівка" - 4:1
"Добробут" Озера - ФК "Котовське" - 2:2
"Оріль" Канави - ФК "Кірове" - 2:4
"Прапор" Підгора - "Водник" Вільховатка - +:-
22 тур
29 вересня 2012
"Локомотив" Бутенки - ФК "Радянське" - 1:4
ФК "Сухинівка" - "Маяк" Орлик - 1:3
"Водник" Вільховатка - "Добробут" Озера - 3:2
ФК "Котовське" - "Оріль" Канави - 3:0
ФК "Кірове" - "Кrasna city" Красне - 7:2
"Дніпро" Світлогірське - ФК "Василівка" - 1:2
23 тур
06 жовтня 2012
"Дніпро" Світлогірське - ФК "Сухинівка" - 7:0
ФК "Кірове" - "Локомотив" Бутенки - 8:0
"Маяк" Орлик - ФК "Радянське" - 2:2
"Оріль" Канави - "Водник" Вільховатка - 1:1
"Прапор" Підгора - ФК "Василівка" - 3:2
"Кrasna city" Красне - ФК "Котовське" - 2:3
24 тур
13 жовтня 2012
ФК "Радянське" - "Дніпро" Світлогірське - 8:0
ФК "Котовське" - ФК "Кірове" - 4:1
"Локомотив" Бутенки - "Маяк" Орлик - 5:3
ФК "Сухинівка" - "Прапор" Підгора - 1:2
ФК "Василівка" - "Добробут" Озера - 6:0
"Водник" Вільховатка - "Кrasna city" Красне - 1:2

Інформація взята зі сайту http://kolos-fc.ucoz.ru