ЧЕМПІОНАТ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ
2014 РІК
ДРУГА ЛІГА

Команда І В Н П Р/М О
1 "Стріла" Сухинівка 20 12 6 2 45 - 16 42
2 ФК "Котовське" 20 12 5 3 68 - 31 41
3 "Спартак" Рибалки 20 12 5 3 49 - 25 41
4 ФК "Радянське" 20 11 1 8 55 - 37 34
5 "Дніпро" Світлогірське 20 9 3 8 42 - 40 30
6 ФК "Василівка" 20 8 4 8 34 - 43 28
7 "Маяк" Орлик 20 8 3 9 47 - 46 27
8 "Колос" Павлівка 20 6 4 10 36 - 53 22
9 "Водник" Вільховатка 20 4 9 7 28 - 38 21
10 "Добробут" Озера 20 3 5 12 32 - 48 11
11 "Оріль" Канави 20 1 3 16 16 - 75 6

1 тур
03 травня 2014
"Дніпро" Світлогірське - "Колос" Павлівка - 3:0
ФК "Василівка" - ФК "Котовське" - 2:2
"Водник" Вільховатка - "Маяк" Орлик - 0:4
"Стріла" Сухинівка - ФК "Радянське" - 3:1
"Оріль" Канави - "Спартак" Рибалки - 0:4
2 тур
10 травня 2014
"Колос" Павлівка- ФК "Василівка" - 2:1
ФК "Котовське" - "Водник" Вільховатка - 5:1
"Маяк" Орлик - "Стріла" Сухинівка - 0:0
ФК "Радянське" - "Оріль" Канави - 6:1
"Спартак" Рибалки - "Добробут" Озера - 3:1
3 тур
17 травня 2014
"Стріла" Сухинівка - ФК "Котовське" - 3:1

Голи: Віктор Кривуля(5), ??? - ???
5 тур
31 травня 2014
"Стріла" Сухинівка - "Дніпро" Світлогірське - 2:0

Голи: Владислав Філіпов-2
"Спартак" Рибалки - "Маяк" Орлик - 4:1
6 тур
07 червня 2014
ФК "Василівка" - "Стріла" Сухинівка - 3:3
"Маяк" Орлик - ФК "Радянське" - 1:4
7 тур
14 червня 2014
"Добробут" Озера - "Дніпро" Світлогірське - 0:2
"Спартак" Рибалки - "Колос" Павлівка - 4:0
ФК "Радянське" - ФК "Котовське" - 4:1
"Стріла" Сухинівка - "Водник" Вільховатка - +:-
"Оріль" Канави - ФК "Василівка" -
рішення КДК
9 тур
28 червня 2014
"Оріль" Канави - "Стріла" Сухинівка - 0:3

"Добробут" Озера - "Водник" Вільховатка - 0:0
"Спартак" Рибалки - ФК "Василівка" - 4:2
ФК "Радянське" - "Дніпро" Світлогірське - 6:1
"Маяк" Орлик - "Колос" Павлівка - +:-
11 тур
12 липня 2014
"Добробут" Озера - "Оріль" Канави - 6:3
"Спартак" Рибалки - "Стріла" Сухинівка - 2:1
"Маяк" Орлик - ФК "Василівка" - 3:1
ФК "Котовське" - "Дніпро" Світлогірське - 4:1
ФК "Радянське" - "Водник" Вільховатка - +:-
12 тур
02 серпня 2014
"Дніпро" Світлогірське - ФК "Котовське" - 2:3
ФК "Василівка" - "Маяк" Орлик - 2:0
"Стріла" Сухинівка - "Спартак" Рибалки - 1:1
"Оріль" Канави - "Добробут" Озера - 3:1
13 тур
09 серпня 2014
ФК "Котовське" - "Колос" Павлівка - 9:3

"Маяк" Орлик - "Дніпро" Світлогірське - 6:3
ФК "Радянське" - ФК "Василівка" - 4:2
"Добробут" Озера - "Стріла" Сухинівка - 0:1
14 тур
16 серпня 2014
"Стріла" Сухинівка - "Оріль" Канави- 4:0
ФК "Василівка" - "Спартак" Рибалки - 0:2
"Водник" Вільховатка - "Добробут" Озера - 3:2
"Колос" Павлівка - "Маяк" Орлик - 3:2
"Дніпро" Світлогірське - ФК "Радянське"
15 тур
30 вересня 2014
"Маяк" Орлик - ФК "Котовське" - 1:2

Голи: ??? - Сергій Єлізаров, Євген Черевко
"Добробут" Озера - ФК "Василівка" - 1:3
ФК "Радянське" - "Колос" Павлівка - 4:1
"Спартак" Рибалки - "Дніпро" Світлогірське - +:-
"Оріль" Канави - "Водник" Вільховатка -
перенесено
16 тур
06 вересня 2014
ФК "Котовське" - ФК "Радянське" - 2:2
"Колос" Павлівка - "Спартак" Рибалки - 2:0
"Дніпро" Світлогірське - "Добробут" Озера - 3:1
ФК "Василівка" - "Оріль" Канави - 2:0
17 тур
20 вересня 2014

ФК "Радянське" - "Маяк" Орлик - 4:1
"Спартак" Рибалки - ФК "Котовське" - 2:2
"Оріль" Канави - "Дніпро" Світлогірське - 1:3

"Добробут" Озера - "Колос" Павлівка - +:-
18 тур
27 вересня 2014
"Маяк" Орлик - "Спартак" Рибалки - 1:1
ФК "Котовське" - "Добробут" Озера - 3:0
"Колос" Павлівка - "Оріль" Канави - 5:1
"Дніпро" Світлогірське - "Стріла" Сухинівка - 1:0
ФК "Василівка" - "Водник" Вільховатка - 1:1
19 тур
04 жовтня 2014
"Добробут" Озера - "Маяк" Орлик - 3:7
"Оріль" Канави - ФК "Котовське" - 0:5
"Стріла" Сухинівка - "Колос" Павлівка - 5:1
"Водник" Вільховатка - "Дніпро" Світлогірське - 1:1
"Спартак" Рибалки - ФК "Радянське" - +:-
20 тур
11 жовтня 2014
ФК "Котовське" - "Стріла" Сухинівка - 1:1

Голи: Сергій Баранович(63,пен) - Олександр Митрович(74)
"Маяк" Орлик - "Оріль" Канави - 4:0
"Колос" Павлівка - "Водник" Вільховатка - 3:3
"Дніпро" Світлогірське - ФК "Василівка" - 4:0
ФК "Радянське" - "Добробут" Озера - +:-
21 тур
18 жовтня 2014
"Стріла" Сухинівка - "Маяк" Орлик - 4:2

Голи: Олександр Митрович-2, Олександр Коломієць, Віктор Кривуля - Юрій Гармаш, ???
"Добробут" Озера - "Спартак" Рибалки - 2:2
"Оріль" Канави - ФК "Радянське" - 1:3
"Водник" Вільховатка - ФК "Котовське" - 1:0
ФК "Василівка" - "Колос" Павлівка - 1:0
22 тур
25 жовтня 2014
ФК "Радянське" - "Стріла" Сухинівка - 1:2

Голи: ???(18) - Микола Марченко, Володимир Дрига(90+2)
"Спартак" Рибалки - "Оріль" Канави - 6:0
"Маяк" Орлик - "Водник" Вільховатка - 2:1
"Колос" Павлівка - "Дніпро" Світлогірське - 5:1
ФК "Котовське" - ФК "Василівка" - +:-

Інформація взята зі сайту http://kolos-fc.ucoz.ru