ЧЕМПІОНАТ КОБЕЛЬЦЬКОГО РАЙОНУ
2014 РІК
ПЕРША ЛІГА

Команда І В Н П Р/М О
1 "Дрижина" Дрижина Гребля 22 19 2 1 67 - 14 59
2 "Урожай" Мідянівка 22 17 3 2 66 - 26 54
3 "Локомотив" Бутенки 22 13 1 8 52 - 43 40
4 ФК "Червоні Квіти" 22 13 0 9 72 - 42 39
5 "Сокіл" Білики 22 11 2 9 44 - 38 35
6 "Прапор" Підгора 22 8 4 10 36 - 50 28
7 ФК "Дашківка" 22 7 6 9 40 - 35 27
8 "Лан" Шенгури 22 8 2 12 35 - 46 26
9 ФК "Іванівка" 22 5 11 6 33 - 42 26
10 "Динамо" Кобеляки 22 5 5 12 32 - 58 20
11 ФК "Кірове" 22 5 3 14 34 - 60 18
12 "Красна" Красне 22 1 1 20 20 - 77 4

Кубок Кобеляцького району: "Дрижина" Дрижина Гребля - "Сокіл" Білики - 1:0(дод.час)
Кубок "Відкриття сезону": ФК "Іванівка" - ФК "Дашківка" - 1:0

1 тур
03 травня 2014
"Лан" Шенгури - "Динамо" Кобеляки - 1:1
ФК "Кірове" - ФК "Дашківка" - 2:1
"Сокіл" Білики - "Прапор" Підгора - 3:0
ФК "Іванівка" - ФК "Червоні Квіти" - 1:0
"Локомотив" Бутенки - "Урожай" Мідянівка - 1:2
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Красна" Красне - 3:0
2 тур
10 травня 2014
"Динамо" Кобеляки - ФК "Кірове" - 3:1
ФК "Дашківка" - "Сокіл" Білики - 3:4
"Прапор" Підгора - ФК "Іванівка" - 0:0
ФК "Червоні Квіти" - "Локомотив" Бутенки - 12:0
"Урожай" Мідянівка - "Дрижина" Дрижина Гребля - 3:2
"Красна" Красне - "Лан" Шенгури - 2:3
3 тур
17 травня 2014
"Урожай" Мідянівка - "Красна" Красне - 9:1

Голи: Олег Галаган-4, Євген Волочай-3, Роман Смирнов, ??? - ???
"Сокіл" Білики - "Динамо" Кобеляки - 3:0
"Дрижина" Дрижина Гребля - ФК "Червоні Квіти" - 3:0
4 тур
24 травня 2014
ФК "Червоні Квіти" - "Урожай" Мідянівка - 3:4

Голи: Михайло Білокінь, ??? - Олег Галаган-2, Володимир Вовченко, Віталій Пищита
"Прапор" Підгора - "Дрижина" Дрижина Гребля - 1:7
"Лан" Шенгури - "Сокіл" Білики -
перемога "Сокола"
15.07.2014 "Динамо" Кобеляки - ФК "Іванівка" - 2:2
Голи: Дмитро Зайцев(28), Андрій Півень(73) - Станіслав Кішінський(15,29)
5 тур
31 травня 2014
"Урожай" Мідянівка - "Прапор" Підгора - 3:1

Голи: Євген Волочай, Микола Голтвянський, Артем Пастухов - ???
ФК "Кірове" - "Сокіл" Білики - 0:5
"Дрижина" Дрижина Гребля - ФК "Дашківка" - 3:0
6 тур
07 червня 2014
ФК "Дашківка" - "Урожай" Мідянівка - 0:0
7 тур

14 червня 2014
ФК "Іванівка" - "Сокіл" Білики - 1:1
"Локомотив" Бутенки - ФК "Кірове" - 5:0
"Урожай" Мідянівка - "Динамо" Кобеляки - 3:1
ФК "Червоні Квіти" - ФК "Дашківка" - 6:3

"Прапор" Підгора Підгора - "Красна" Красне - 5:2
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Лан" Шенгури - +:-
9 тур
28 червня 2014
"Локомотив" Бутенки - ФК "Іванівка" - 0:1
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Сокіл" Білики - 2:2
"Урожай" Мідянівка - ФК "Кірове" - 3:1
ФК "Червоні Квіти" - "Лан" Шенгури - 5:0
"Прапор" Підгора Підгора - "Динамо" Кобеляки - 2:3
ФК "Дашківка" - "Красна" Красне -
рішення КДК
11 тур
12 липня 2014
"Динамо" Кобеляки - "Красна" Красне - 4:2

Голи: Олександр Логвиненко, ???, Дмитро Зайцев, Максим Крейс - Віктор Овчаренко(37), Олег Грубий
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Локомотив" Бутенки - 2:1
Голи: Володимир Борсало(26,73пен) - ???
"Урожай" Мідянівка - ФК "Іванівка" - 0:0
ФК "Червоні Квіти" - "Сокіл" Білики - 2:1
"Прапор" Підгора Підгора - ФК "Кірове" - 4:3

ФК "Дашківка" - "Лан" Шенгури - 1:2
12 тур
02 серпня 2014
"Красна" Красне - "Динамо" Кобеляки - 6:0

Голи: Олег Грубий-2, Олег Шкранко-2, Ярослав Тітаренко, Віктор Овчаренко
"Лан" Шенгури - ФК "Дашківка" - 0:0
ФК "Кірове" - "Прапор" Підгора - 3:4
"Сокіл" Білики - ФК "Червоні Квіти" - 0:4
ФК "Іванівка" - "Урожай" Мідянівка - 1:5
"Локомотив" Бутенки - "Дрижина" Дрижина Гребля - 1:3
13 тур
09 серпня 2014
"Урожай" Мідянівка - "Сокіл" Білики - 3:0

Голи: Олег Галаган-2, Євген Волочай
"Локомотив" Бутенки - "Красна" Красне - 2:1
"Прапор" Підгора - "Лан" Шенгури - 3:2
ФК "Червоні Квіти" - ФК "Кірове" - 2:1
"Дрижина" Дрижина Гребля - ФК "Іванівка" - 6:1
14 тур
23 серпня 2014
ФК "Кірове" - "Урожай" Мідянівка - 2:2

Голи: ???, Олександр Фещенко - Олег Галаган, Євген Волочай
"Сокіл" Білики - "Дрижина" Дрижина Гребля - 1:3
"Красна" Красне - ФК "Дашківка" - 0:5
"Динамо" Кобеляки - "Прапор" Підгора - 1:2
ФК "Іванівка" - "Локомотив" Бутенки - 3:6
"Лан" Шенгури - ФК "Червоні Квіти" -
перемога ФК "Червоні Квіти"
15 тур
30 серпня 2014
ФК "Іванівка" - "Красна" Красне - 2:2
"Прапор" Підгора - ФК "Дашківка" - 1:1
ФК "Червоні Квіти" - "Динамо" Кобеляки - 4:0
"Урожай" Мідянівка - "Лан" Шенгури - 1:0
"Дрижина" Дрижина Гребля - ФК "Кірове" - 3:0
"Локомотив" Бутенки - "Сокіл" Білики - 4:2
16 тур
06 вересня 2014
ФК "Дашківка" - ФК "Червоні Квіти" - 5:0
"Сокіл" Білики - ФК "Іванівка" - 4:3
"Лан" Шенгури - "Дрижина" Дрижина Гребля - 0:1
ФК "Кірове" - "Локомотив" Бутенки - 1:4

"Красна" Красне - "Прапор" Підгора
при рахунку 1:1 гравець команди "Красна" повів себе агресивно і вдарив арбітра матчу. Після цього суддя відмовився проводити далі гру і вона була припинена. Доля цього матчу буде вирішуватися на КДК.
"Динамо" Кобеляки - "Урожай" Мідянівка - -:+
17 тур
20 вересня 2014
"Урожай" Мідянівка - ФК "Дашківка" - 2:1

Голи: Євген Волочай-2 - ???
"Локомотив" Бутенки - "Лан" Шенгури - 5:0
ФК "Іванівка" - ФК "Кірове" - 2:2
"Сокіл" Білики - "Красна" Красне - +:-
ФК "Червоні Квіти" - "Прапор" Підгора - +:-
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Динамо" Кобеляки - +:-
18 тур
27 вересня 2014
"Прапор" Підгора - "Урожай" Мідянівка - 0:3

Голи: Олег Галаган, Олег Бажан, Олександр Калитка
"Красна" Красне - ФК "Червоні Квіти" - 2:5
ФК "Дашківка" - "Дрижина" Дрижина Гребля - 0:2

"Динамо" Кобеляки - "Локомотив" Бутенки - 2:2
"Лан" Шенгури - ФК "Іванівка" - 3:0
ФК "Кірове" - "Сокіл" Білики - 0:2
19 тур
04 жовтня 2014
"Урожай" Мідянівка - ФК "Червоні Квіти" - 2:0
ФК "Іванівка" - "Динамо" Кобеляки - 3:3
"Сокіл" Білики - "Лан" Шенгури - 4:2
ФК "Кірове" - "Красна" Красне - +:-
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Прапор" Підгора - +:-
"Локомотив" Бутенки - ФК "Дашківка" - +:-
20 тур
11 жовтня 2014
"Красна" Красне - "Урожай" Мідянівка - 1:8
ФК "Червоні Квіти" - "Дрижина" Дрижина Гребля - 1:2
"Прапор" Підгора - "Локомотив" Бутенки - 0:3
ФК "Дашківка" - ФК "Іванівка" - 0:0
"Динамо" Кобеляки - "Сокіл" Білики - 2:1
"Лан" Шенгури - ФК "Кірове" - 3:1

21 тур
18 жовтня 2014
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Урожай" Мідянівка - 3:1

Голи: Денис Чепурко(21), Сергій Юрко(???,55) - Володимир Вовченко(70)
"Локомотив" Бутенки - ФК "Червоні Квіти" - 5:2
Голи: Василь Ткаченко, Владислав Дрига, Сергій Данільченко, Віктор Слойко, Олексій Рєзнік - Михайло Білокінь, ???
"Сокіл" Білики - ФК "Дашківка" - 0:2
Голи: Ігор Барабаш, Євген Стратій
ФК "Іванівка" - "Прапор" Підгора - 3:0
"Лан" Шенгури - "Красна" Красне - +:-
ФК "Кірове" - "Динамо" Кобеляки - +:-
22 тур
25 жовтня 2014
"Урожай" Мідянівка - "Локомотив" Бутенки - 1:2
"Красна" Красне - "Дрижина" Дрижина Гребля - 0:3
ФК "Червоні Квіти" - ФК "Іванівка" - 6:3
"Прапор" Підгора - "Сокіл" Білики - +:-
ФК "Дашківка" - ФК "Кірове" - +:-
"Динамо" Кобеляки - "Лан" Шенгури - -:+

Інформація взята зі сайту http://kolos-fc.ucoz.ru