Понеділок, 06.05.2024, 03:48
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ
2016 РІК
ПЕРША ЛІГА
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Дрижина" Дрижина Гребля | 22 | 18 | 1 | 3 | 76 - 29 | 55 |
2 | ФК "Червоні Квіти" | 22 | 14 | 6 | 2 | 63 - 21 | 48 |
3 | "Урожай" Мідянівка | 22 | 13 | 2 | 7 | 57 - 38 | 41 |
4 | ФК "Іванівка" | 22 | 9 | 4 | 9 | 51 - 38 | 31 |
5 | ФК "Дашківка" | 22 | 8 | 3 | 11 | 49 - 52 | 27 |
6 | "Прапор" Підгора | 22 | 8 | 2 | 12 | 28 - 59 | 26 |
7 | ФК "Озера" | 22 | 6 | 7 | 9 | 46 - 47 | 25 |
8 | "Сокіл" Білики | 22 | 8 | 4 | 10 | 39 - 45 | 25 |
9 | "Лан" Шенгури | 22 | 8 | 3 | 11 | 40 - 49 | 24 |
10 | "Котовське" Вітрова Балка | 22 | 7 | 2 | 13 | 44 - 65 | 23 |
11 | "Спарта" Лутовинівка, Козельщинський район | 22 | 7 | 3 | 12 | 42 - 65 | 21 |
12 | "Локомотив" Бутенки | 22 | 4 | 7 | 11 | 46 - 72 | 19 |
Примітка. З команд "Лан" Шенгури та "Спарта" Лутовинівка знято по три очки за невиїзд на гру.
Суперкубок Кобеляцького району(05.11.2016): "Дрижина" Дрижина Гребля - ФК "Озера" - 3:0(Юрко Олександр, Борсало Володимир, Хрипко Сергій)
Перехідний матч за право участі в Першій лізі(08.05.2017): "Локомотив" Бутенки - "Спарта-Відродження" Лутовинівка, Козельщинський район - 6:1
Голова Федерації футболу Кобеляцького району - Дробітько Олег
1 тур
07 травня 2016 року
"Лан" Шенгури - "Локомотив" Бутенки - 3:0
ФК "Дашківка" - ФК "Червоні Квіти" - 1:2
ФК "Котовське" - "Сокіл" Білики - 1:3
"Прапор" Підгора - ФК "Іванівка" - 2:0
ФК "Озера" - "Урожай" Мідянівка - 0:3
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Спарта" Лутовинівка - 4:0
2 тур
14 травня 2016 року
"Урожай" Мідянівка - "Дрижина" Дрижина Гребля - 2:1
Голи: Галаган Олег, Пищита Віталій - Хрипко Сергій
"Локомотив" Бутенки - ФК "Дашківка" - 5:3
ФК "Червоні Квіти" - "Котовське" Вітрова Балка - 6:1
"Сокіл" Білики - "Прапор" Підгора - 2:1
ФК "Іванівка" - ФК "Озера" - 4:1
"Спарта" Лутовинівка - "Лан" Шенгури - 2:2
3 тур
21 травня 2016 року
ФК "Дашківка" - "Лан" Шенгури - 0:1
"Котовське" Вітрова Балка - "Локомотив" Бутенки - 3:6
"Прапор" Підгора - ФК "Червоні Квіти" - 1:1
ФК "Озера" - "Сокіл" Білики - 1:1
"Урожай" Мідянівка - "Спарта" Лутовинівка - 4:1
"Дрижина" Дрижина Гребля - ФК "Іванівка" - +:-
4 тур
28 травня 2016 року
"Лан" Шенгури - "Котовське" Вітрова Балка - 4:1
ФК "Червоні Квіти" - ФК "Озера" - 2:0
"Сокіл" Білики - "Дрижина" Дрижина Гребля - 0:1
ФК "Іванівка" - "Урожай" Мідянівка - 0:0
"Спарта" Лутовинівка - ФК "Дашківка" - 3:4
05.10.2016 "Локомотив" Бутенки - "Прапор" Підгора - 1:0
5 тур
04 червня 2016 року
"Котовське" Вітрова Балка - ФК "Дашківка" - 5:2
"Прапор" Підгора - "Лан" Шенгури - 2:1
ФК "Озера" - "Локомотив" Бутенки - 2:2
"Дрижина" Дрижина Гребля - ФК "Червоні Квіти" - 2:1
"Урожай" Мідянівка - "Сокіл" Білики - 6:0
ФК "Іванівка" - "Спарта" Лутовинівка - 3:0
6 тур
12 червня 2016 року
ФК "Червоні Квіти" - "Урожай" Мідянівка - 3:2
Голи: Дмитренко Михайло, ???, Цікура Володимир - Волочай Євген, Вовченко Володимир
"Лан" Шенгури - ФК "Озера" - 2:1
Голи: Михайленко Дмитро-2(1-пен) - Лашко Артем
"Локомотив" Бутенки - "Дрижина" Дрижина Гребля - 2:10
ФК "Дашківка" - "Прапор" Підгора - 0:4
"Сокіл" Білики - ФК "Іванівка" - 3:2
"Спарта" Лутовинівка - "Котовське" Вітрова Балка - 2:1
7 тур
18 червня 2016 року
"Прапор" Підгора - "Котовське" Вітрова Балка - 0:2
ФК "Озера" - ФК "Дашківка" - 3:3
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Лан" Шенгури - 6:0
"Урожай" Мідянівка - "Локомотив" Бутенки - 3:1
ФК "Іванівка" - ФК "Червоні Квіти" - 0:4
"Сокіл" Білики - "Спарта" Лутовинівка - 3:4
8 тур
25 червня 2016 року
"Котовське" Вітрова Балка - ФК "Озера" - 2:6
ФК "Дашківка" - "Дрижина" Дрижина Гребля - 1:3
"Лан" Шенгури - "Урожай" Мідянівка - 0:2
"Локомотив" Бутенки - ФК "Іванівка" - 1:5
ФК "Червоні Квіти" - "Сокіл" Білики - 0:0
"Спарта" Лутовинівка - "Прапор" Підгора - 1:2
9 тур
02 липня 2016 року
ФК "Озера" - "Прапор" Підгора - 0:1
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Котовське" Вітрова Балка - 5:1
"Урожай" Мідянівка - ФК "Дашківка" - 4:1
ФК "Іванівка" - "Лан" Шенгури - 2:2
"Сокіл" Білики - "Локомотив" Бутенки - 2:0
ФК "Червоні Квіти" - "Спарта" Лутовинівка - +:-
10 тур
09 липня 2016 року
"Прапор" Підгора - "Дрижина" Дрижина Гребля - 0:2
"Котовське" Вітрова Балка - "Урожай" Мідянівка - 1:0
ФК "Дашківка" - ФК "Іванівка" - 2:2
"Лан" Шенгури - "Сокіл" Білики - 1:2
"Локомотив" Бутенки - ФК "Червоні Квіти" - 2:2
"Спарта" Лутовинівка - ФК "Озера" - 2:2
11 тур
16 липня 2016 року
"Дрижина" Дрижина Гребля - ФК "Озера" - 3:1
"Урожай" Мідянівка - "Прапор" Підгора - 2:1
ФК "Іванівка" - "Котовське" Вітрові Балка - 1:1
"Сокіл" Білики - ФК "Дашківка" - 2:1
"Локомотив" Бутенки - "Спарта" Лутовинівка - 7:1
ФК "Червоні Квіти" - "Лан" Шенгури
12 тур
06 серпня 2016 року
ФК "Озера" - "Дрижина" Дрижина Гребля - 7:2
"Прапор" Підгора - "Урожай" Мідянівка - 2:0
"Котовське" Вітрова Балка - ФК "Іванівка" - 2:3
ФК "Дашківка" - "Сокіл" Білики - 3:2
"Спарта" Лутовинівка - "Локомотив" Бутенки - 6:0
"Лан" Шенгури - ФК "Червоні Квіти" - 0:3
13 тур
13 серпня 2016 року
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Прапор" Підгора - 8:1
"Урожай" Мідянівка - "Котовське" Вітрова Балка - 4:1
ФК "Іванівка" - ФК "Дашківка" - 5:1
"Сокіл" Білики - "Лан" Шенгури - 5:1
ФК "Червоні Квіти" - "Локомотив" Бутенки - 3:3
ФК "Озера" - "Спарта" Лутовинівка - 0:3
14 тур
20 серпня 2016 року
"Прапор" Підгора - ФК "Озера" - 5:2
"Котовське" Вітрова Балка - "Дрижина" Дрижина Гребля - 1:3
ФК "Дашківка" - "Урожай" Мідянівка - 0:1
"Лан" Шенгури - ФК "Іванівка" - 1:2
"Локомотив" Бутенки - "Сокіл" Білики - 1:1
"Спарта" Лутовинівка - ФК "Червоні Квіти" - 2:0
15 тур
03 вересня 2016 року
ФК "Озера" - "Котовське" Вітрова Балка - 3:1
"Дрижина" Дрижина Гребля - ФК "Дашківка" - 5:2
"Урожай" Мідянівка - "Лан" Шенгури - 1:5
ФК "Іванівка" - "Локомотив" Бутенки - 0:1
"Сокіл" Білики - ФК "Червоні Квіти" - 3:3
"Прапор" Підгора - "Спарта" Лутовинівка - 1:1
16 тур
17 вересня 2016 року
"Лан" Шенгури - "Дрижина" Дрижина Гребля - 1:1
ФК "Дашківка" - ФК "Озера" - 0:0
"Спарта" Лутовинівка - "Сокіл" Білики - 2:1
"Локомотив" Бутенки - "Урожай" Мідянівка - 6:6
ФК "Червоні Квіти" - ФК "Іванівка" - 4:1
"Котовське" Вітрова Балка - "Прапор" Підгора
17 тур
24 вересня 2016 року
"Прапор" Підгора - ФК "Дашківка" - 1:3
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Локомотив" Бутенки - 5:2
"Урожай" Мідянівка - ФК "Червоні Квіти" - 1:3
"Котовське" Вітрова Балка - "Спарта" Лутовинівка - 6:2
ФК "Іванівка" - "Сокіл" Білики - +:-
ФК "Озера" - "Лан" Шенгури
18 тур
01 жовтня 2016 року
ФК "Дашківка" - "Котовське" Вітрова Балка - 5:1
"Лан" Шенгури - "Прапор" Підгора - 2:0
"Локомотив" Бутенки - ФК "Озера" - 2:2
"Сокіл" Білики - "Урожай" Мідянівка - 0:3
"Спарта" Лутовинівка - ФК "Іванівка" - 4:1
ФК "Червоні Квіти" - "Дрижина" Дрижина Гребля
19 тур
08 жовтня 2016 року
"Котовське" Вітрова Балка - "Лан" Шенгури - 4:3
"Прапор" Підгора - "Локомотив" Бутенки - 3:0
ФК "Озера" - ФК "Червоні Квіти" - 1:1
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Сокіл" Білики - 3:0
"Урожай" Мідянівка - ФК "Іванівка" - 4:2
ФК "Дашківка" - "Спарта" Лутовинівка - 7:0
20 тур
15 жовтня 2016 року
"Лан" Шенгури - ФК "Дашківка" - 2:5
"Локомотив" Бутенки - "Котовське" Вітрова Балка - 3:3
ФК "Червоні Квіти" - "Прапор" Підгора - 11:1
"Сокіл" Білики - ФК "Озера" - 3:4
ФК "Іванівка" - "Дрижина" Дрижина Гребля - 1:2
"Спарта" Лутовинівка - "Урожай" Мідянівка - 2:6
21 тур
22 жовтня 2016 року
ФК "Дашківка" - "Локомотив" Бутенки - 3:1
"Котовське" Вітрова Балка - ФК "Червоні Квіти" - 0:3
"Прапор" Підгора - "Сокіл" Білики - 0:4
ФК "Озера" - ФК "Іванівка" - 1:2
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Урожай" Мідянівка - 3:1
"Лан" Шенгури - "Спарта" Лутовинівка - 4:1
22 тур
29 жовтня 2016 року
"Локомотив" Бутенки - "Лан" Шенгури - 2:4
ФК "Червоні Квіти" - ФК "Дашківка" - 2:0
"Сокіл" Білики - "Котовське" Вітрова Балка - 2:4
ФК "Іванівка" - "Прапор" Підгора - 13:0
"Урожай" Мідянівка - ФК "Озера" - 2:5
"Спарта" Лутовинівка - "Дрижина" Дрижина Гребля - 3:4
Інформація взята зі сайту Офіційний сайт ФК "Колос" Пашківка