ЧЕМПІОНАТ ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ
2013 РІК
ПЕРШИЙ ЕТАП

Команда І В Н П Р/М О
1 "Зеніт" Калайдинці 12 11 1 0 65 - 4 34
2 "Сула" Засулля 12 11 1 0 52 - 6 34
3 "Скіф" Войниха 12 9 0 3 45 - 21 27
4 "Вимпел" Хорошки 12 7 2 3 25 - 23 23
5 "Кристал" Новооріхівка 12 7 0 5 36 - 25 21
6 "Сервісагро-Полтава+" Остапівка 12 6 2 4 28 - 31 20
7 "Колос" Тарандинці 12 5 0 7 32 - 40 15
8 "Вікторія" Левко-Ромодан 12 5 0 7 31 - 43 15
9 "Сталь" Ждани 12 4 2 6 26 - 26 14
10 ФК "Литвяки" 12 3 1 8 26 - 52 10
11 "Орбіта" Вищий Булатець 12 3 1 8 20 - 61 10
12 "Кснятин" Снітин 12 1 0 11 11 - 36 3
13 ФК "Ісківці" 12 1 0 11 10 - 39 3

1 тур
«Скіф» Войниха - «Сталь» Ждани - 2:0
«Сервісагро-Полтава+» Остапівка - ФК "Ісківці" - 2:1
«Сула» Засулля - ФК «Литвяки» - 6:0
«Вікторія» Левко-Ромодан - «Колос» Тарандинці - 4:3
«Кснятин» Снітин - «Вимпел» Хорошки - 1:2
«Зеніт» Калайдинці - «Кристал» Новооріхівка - 4:0
2 тур
ФК «Литвяки» - «Скіф» Войниха - 1:9
«Колос» Тарандинці - «Сула» Засулля - 3:6
«Кристал» Новооріхівка - «Кснятин» Снітин - 4:0
«Орбіта» Вищий Булатець -«Сервісагро-Полтава+» Остапівка - 1:5
ФК «Ісківці» - «Зеніт» Калайдинці
3 тур
«Зеніт» Калайдинці - «Орбіта» Вищий Булатець - 1:0
«Вікторія» Левко-Ромодан - «Кристал» Новооріхівка - 1:0
«Сула» Засулля - «Вимпел» Хорошки - 6:0  
«Скіф» Войниха - «Колос» Тарандинці - 7:1
«Сталь» Ждани - ФК «Литвяки»  - 1:2
«Кснятин» Снітин - ФК «Ісківці» - +:-
4 тур
«Вимпел» Хорошки - «Скіф» Войниха - 2:3 
«Колос» Тарандинці - «Сталь» Ждани - 1:3
«Кристал» Новооріхівка - «Сула» Засулля -1:2
«Сервісагро-Полтава+» Остапівка - «Зеніт» Калайдинці - 0:7
ФК «Ісківці» - «Вікторія» Левко-Ромодан - 0:5 
«Орбіта» Вищий Булатець - «Кснятин» Снітин - 3:2
5 тур
«Кснятин» Снітин - «Сервісагро-Полтава+» Остапівка - 1:3
«Вікторія» Левко-Ромодан - «Орбіта» Вищий Булатець - 8:1
ФК «Ісківці» - «Зеніт» Калайдинці - 0:4
«Сталь» Ждани - «Вимпел» Хорошки - 3:3
ФК «Литвяки» - «Колос» Тарандинці - 4:5
«Скіф» Войниха - «Кристал» Новооріхівка - +:-
6 тур
«Вимпел» Хорошки - ФК «Литвяки» - 2:0
«Кристал» Новооріхівка - «Сталь» Ждани - 5:0
ФК «Ісківці» - «Скіф» Войниха - 1:5
«Орбіта» Вищий Булатець - «Сула» Засулля - 0:10
«Сервісагро-Полтава+» Остапівка - «Вікторія» Левко-Ромодан - 6:4
«Зеніт» Калайдинці - «Кснятин» Снітин - 3:1
7 тур
«Вікторія» Левко-Ромодан - «Зеніт» Калайдинці - 1:11
«Сула» Засулля - «Сервісагроплюс-Полтава+» Остапівка - 4:0
«Скіф» Войниха - «Орбіта» Вищий Булатець - 7:0
ФК «Литвяки» - «Кристал» Новоріхівка - 4:8
«Колос» Тарадинці - «Вимпел» Хорошки - 2:4
«Сталь» Ждани - ФК «Ісківці» - +:-
8 тур
«Кристал» Новооріхівка - «Колос» Тарандинці - 6:4 
ФК «Ісківці» - ФК «Литвяки» - 8:2
«Орбіта» Вищий Булатець - «Сталь» Ждани - 3:2
«Кснятин» Снітин - «Вікторія» Левко-Ромодан - 0:2
«Сервісагро-Полтава+» Остапівка - «Скіф» Войниха
«Сула» Засулля - «Зеніт» Калайдинці
9 тур
«Скіф» Войниха - «Зеніт» Калайдинці - 1:7
«Сталь» Ждани - «Сервісагро-Полтава+» Остапівка - 3:3
ФК «Литвяки» - «Орбіта» Вищий Булатець - 3:3
«Вимпел» Хорошки - «Кристал» Новооріхівка - 1:0
«Сула» Засулля - «Кснятин» Снітин - 2:0
«Колос» Тарандинці - ФК «Ісківці» - +:-
10 тур
«Орбіта» Вищий Булатець - «Колос» Тарандинці - 2:4
«Сервісагро-Полтава+» Остапівка - ФК «Литвяки» - 3:2
«Кснятин» Снітин - «Скіф» Войниха - 2:3
«Вікторія» Левко-Ромодан - «Сула» Засулля - 1:8
ФК «Ісківці» - «Вимпел» Хорошки - -:+
«Зеніт» Калайдинці - «Сталь» Ждани - +:-
11 тур
«Скіф» Войниха - «Вікторія» Левко-Ромодан - 4:1
«Сталь» Ждани - «Кснятин» Снітин - 8:1
ФК «Литвяки» - «Зеніт» Калайдинці - 0:5
«Колос» Тарандинці - «Севісагро-Полтава+» Остапівка - 3:1
«Вимпел» Хорошки - «Орбіта» Вищий Булатець - 4:1
«Кристал» Новооріхівка - ФК «Ісківці» - +:-
12 тур
«Орбіта» Вищий Булатець - «Кристал» Новооріхівка - 3:5 
«Сервісагро-Полтава+» Остапівка - «Вимпел» Хорошки - 1:1 
«Зеніт» Калайдинці - «Колос» Тарандинці - +:-
«Кснятин» Снітин - ФК «Литвяки» - 0:3 
«Вікторія» Левко-Ромодан - «Сталь» Ждани - 1:3 
«Сула» Засулля - «Скіф» Войниха - 3:1

Інформація взята зі сайту http://kolos-fc.ucoz.ru/